Peeling Refresh

Zalety zabiegu

Twoja skóra jest wyraźnie zmęczona, matowa o niezdrowym ziemistym kolorycie? Chcesz nadać jej młodzieńczego blasku i spowodować, żeby na nowo nabrała witalności i gładkości?
Pośród nowoczesnych peelingów medycznych właśnie peeling Refresh posiada niezwykłe właściwości odświeżające i odżywcze. Wystarczy kilkunastominutowy zabieg, żeby skóra Twojej twarzy, dekoltu i ramion mogła znów być powodem do dumy i świadectwem Twojego zdrowia i piękna.

Efekty

Peeling Refresh doskonale wygładza teksturę skóry, sprawia, że staje się ona gładsza i nabiera zdrowego pięknego kolorytu. Refresh jest doskonałym peelingiem przeznaczonym do skutecznej walki z trądzikiem i przekrwieniami skóry.
Dla uzyskania optymalnego efektu rekomendujemy przeprowadzenie terapii 3-6 zabiegów co dwa tygodnie.

Wskazania

Peeling Refresh przeznaczony jest dla osób o różnych rodzajach skóry, doskonale działa u Pacjentów o cerze suchej i delikatnej, normalnej, ale też tłustej i trądzikowej.
Znajduje zastosowanie w walce z trądzikiem, ziemistością lub przekrwieniami na skórze oraz wszędzie tam, gdzie twarz, dekolt i ramiona potrzebują gruntownego odświeżenia.

Szczegóły zabiegu

Peeling Refresh jest zabiegiem stosunkowo szybkim i nie wymaga szczególnego przygotowania ze strony Pacjenta. Zabieg tra kilkanaście minut i nie niesie ze sobą dolegliwości bólowych w trakcie jego wykonywania.
Przed nałożeniem peelingu kosmetolog gruntownie oczyszcza i dezynfekuje twarz Pacjenta. Następnie na skórę nakłada preparat delikatnie wmasowując go w skórę dla głębszego wniknięcia substancji czynnych w skórę.
Maska zostaje pozostawiona na skórze na czas 5 do 10 minut, po czym delikatnie o dokładnie zmyta. Dla zwiększenia efektu, po zmyciu peelingu kosmetolog nakłada na skórę wzbogaconą maskę ujędrniającą, którą po upływie kilku minut zdejmuje schłodzonym ręcznikiem.
Na zakończenie procedury na skórę Pacjenta zostaje nałożony krem odnawiający oraz mleczko ochronne z wysokim filtrem UV.
Swoje niezwykłe działanie odświeżające peeling Refresh zawdzięcza optymalnemu połączeniu kwasów salicylowego i jabłkowego oraz wyciągom z wierzby białej i cebuli, których przeciwzapalne właściwości wzmacniają efekt zabiegu

Wskazania pozabiegowe

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i łuszczyć się, jednak efekt te powinny szybko ustąpić. Na kilka tygodni po zabiegu należy szczególnie pieczołowicie bronić skórę przed silnym oddziaływaniem warunków atmosferycznych, w tym słońca, wiatru i ekstremalnych temperatur. Warto ją delikatnie nawilżać i stosować kremy łagodzące.
W żadnym wypadku nie należy wspomagać złuszczenia mechanicznymi metodami, ani poddawać skóry zbyt silnym naciskom, tarciom etc.

Ceny zabiegu Peeling Refresh

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu peeling Refresh, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu peeling Refresh – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu Refresh.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami dla peelingu Refresh są:
 – negatywna reakcja na podobne zabiegi,
 – uczulenie na aspirynę, kwas salicylowy, cebulę i / lub ekstrakt jabłkowy,
 – stosowanie leku na receptę p/trądzikowego w ciągu ostatnich miesięcy,
 – stosowanie produktów zawierających pochodne witaminy A w ciągu ostatnich 2 tygodni,
 – korzystanie z solarium lub samoopalaczy w ciągu ostatnich 7 dni,
 – epilacja włosów laserowa lub wosk, depilator lub maszynka w ciągu ostatnich 48 godzin,
 – przebyte zabiegi chirurgii plastycznej w ostatnim czasie,
 – aktywny półpasiec lub opryszczka,
 – ciąża lub okres laktacji,