Powiększanie punktu G

Zalety zabiegu

Iniekcja preparatu Neauvia Rose w okolice punktu G to najszybsza i obecnie najskuteczniejsza metoda zwiększenia spectrum doznań seksualnych u kobiety i zwiększenia jej satysfakcji z życia seksualnego. Oparty na bazie kwasu hialuronowego wypełniacz Neuvia Rose, przeznaczony przede wszystkim do iniekcji w okolice intymne, doskonale, szybko i bez skutków ubocznych ujędrnia i powiększa punkt G. Sprawiając przy tym, że życie seksualne naszych Pacjentek staje się znacznie bardziej satysfakcjonujące.

Wskazania

Punkt G uważany jest za jedną z najbardziej erogennych stref  ciała kobiety. Zabieg powiększenia punktu G skierowany jest do wszystkich kobiet, które pragną poprawić i wzmocnić doznania intymne.
Wykonanie tego rodzaju zabiegu możliwe jest również w przypadku niezadowolenia z życia seksualnego i całkowitego braku orgazmu pochwowego.

Efekty

W wyniku zabiegu i powiększenia punktu G, Pacjentka zyskuje możliwość głębszego i bardziej intensywnego przeżywania doznań seksualnych, poprawy jakości swojego życia seksualnego i przeżywania głębokiego orgazmu pochwowego.

Szczegóły zabiegu

Zabieg powiększenia punktu G jest niechirurgiczną, nisko inwazyjną metodą zabiegową polegającą na wstrzyknięciu w okolice punktu G preparatu Neauvia Intense Rose. Preparat bazujący na kwasie hialuronowym, głęboko nawilża, ujędrnia, i poprawia objętość ostrzykniętego obszaru.
Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 20 minut. Po jego zakończeniu Pacjentka może w ciągu kilku godzin wrócić do normalnej aktywności, w tym aktywności seksualnej.

Wskazania pozabiegowe

Pacjentka już kilka godzin po zakończeniu zabiegu może prowadzić normalne ,aktywne życie seksualne bez konieczności przestrzegania szczególnych procedur pozabiegowych.

Ceny zabiegu Powiększanie punktu G

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu powiększanie punktu G, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu powiększanie punktu G – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu powiększenia punktu G.

Przeciwwskazania

Do przeciwwskazań zaliczamy:
– miesiączka,
– aktywna infekcja okolic intymnych.