Rewitalizacja skóry – Restylane Skinboosters

Zalety zabiegu

Szukacie Państwo szybkiego, bezbolesnego zabiegu o wysokiej skuteczności, który przy bardzo niskiej inwazyjności gruntownie zrewitalizuje skórę, przywracając jej młodzieńczy blask i sprężystość? Szukacie zabiegu, który pomoże w odnowie skórze wysuszonej po zimowych, mroźnych miesiącach lub nadwyrężonej przebywaniem w klimatyzowanych, suchych pomieszczeniach?
Zawsze, kiedy szukacie odpowiedzi na pytanie, jak pomóc zszarzałej, zmęczonej i wysuszonej skórze – zabieg rewitalizacji Restylane Skinboosters będzie najlepszą odpowiedzią.

Wskazania

Zabieg Skinboosters przeznaczony jest dla osób, które pragną odnowić skórę i przywrócić jej młody wygląd. Polecany jest szczególnie osobom, których skóra jest nadmiernie wysuszona poprzez działanie promieni słonecznych czy długie przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych. Może być stosowany praktycznie na każdy obszar skóry, szczególnie dobre, widoczne efekty rewitalizacji daje stosowany na:
– wrażliwą skórę wokół oczu,
– delikatne okolice ust i czerwieni wargowej,
– cienką skórę szyi,
– wrażliwą skórę dekoltu,
– grzbiety rąk,
– wiotką skórę brzucha,
– wewnętrzną stronę ud,
– wiotką skórę ramion.

Efekty

Rewitalizacja skóry zabiegiem Skinboosters daje bardzo naturalne i równomierne efekty. Skóra staje się nawilżona, elastyczna i napięta, odzyskuje blask, wygląda młodo i zdrowo bez efektu maski.
Najlepsze efekty terapii uzyskujemy, kiedy powtarzamy zabieg  w półrocznych cyklach.

Szczegóły zabiegu

Zabieg Restylane Skinbooster to zabieg iniekcyjny będący doskonałą alternatywą dla klasycznej mezoterapii. Podstawowy składnik preparatu Restylane Skinboosters to czysty kwas hialuronowy, którego właściwości nie tylko pozwalają gruntownie odświeżyć, nawilżyć i zregenerować skórę, ale też wspomagają jej procesy autoodbudowy.
Z uwagi na powolny rozpad wiązań stabilizujących kwas hialuronowy, podanie preparatów Skinboosters zapewnia długo utrzymujące się efekty.
Zabieg polega na wstrzykiwaniu preparatu podskórnie bardzo cienką igłą lub kaniulą i wykonywany jest w znieczuleniu kremem. Bezpośrednio po zakończeniu procedury można powrócić do zwykłych obowiązków – sporadycznie zdarzają się siniaczki związane z techniką podania preparatu, które ustępują samoistnie. W okresie po zabiegu Hydrobalans zalecane jest spożywanie większej ilości płynów – stwarza to optymalne warunki dla rewitalizacji skóry.

Wskazania pozabiegowe

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona. Mogą pojawić się również wybroczyny lub siniaczki. Istnieje możliwość wystąpienia rumienia lub obrzęku, który może utrzymywać się do kilku godzin po zabiegu i jest najczęściej wynikiem reakcji skóry na nakłucia bądź alergie.
Poza łagodzeniem tych objawów i nieforsowaniem skóry Pacjent nie ma szczególnych wskazań po zabiegu i może właściwie natychmiast wrócić do naturalnego trybu życia.

Ceny zabiegu Rewitalizacja skóry – Restylane Skinboosters

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu rewitalizacji skóry – Restylane Skinbooster, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu rewitalizacji skóry – Restylane Skinboosters – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu rewitalizacji skóry.

Przeciwwskazania

Zabiegom Skinboosters nie powinny poddawać się osoby:
– uczulone na kwas hialuronowy,
– posiadające choroby autoimmunologiczne,
– z niewyrównaną cukrzycą,
– o tendencji do powstawania bliznowców
– mające aktywne zakażenie okolicy zabiegu,
– z zaburzeniami krzepliwości krwi,
– kobiety w ciąży,
– karmiące piersią.