Rewitalizacja warg sromowych i łechtaczki – Neauvia Rose

Zalety zabiegu

nowoczesna ginekologia estetyczna oferuje cały szereg metod skutecznej i efektywnej walki z oznakami starzenia się okolic intymnych. A zatem – jeżeli zaczynasz odczuwać, że Twoje życie seksualne ulega stopniowemu pogorszeniu ze względu na Twoją fizjologię – utratę jędrności, wiotkość i wysuszenie warg sromowych czy łechtaczkę, jeżeli czujesz, że Twoje narządy płciowe nie są już tak atrakcyjne jak niegdyś dla Twojego partnera – sięgnij po nowoczesne metody rewitalizacji okolic intymnych. Iniekcja preparatu Neauvia Rose – to jeden z najpewniejszych sposobów na przywrócenie wargom sromowym  łechtaczce dawnej urody i kondycji.

Wskazania

Wskazaniami do zabiegu rewitalizacji warg sromowych i łechtaczki są:
– wiotka, sucha skóra łechtaczki i warg sromowych,
– częste urazy, otarcia, zwiększające wrażliwość okolic intymnych,
– ból w okolicy sromu,
– świąd okolic intymnych.

Efekty

Zastosowanie kwasu hialuronowego, który jest główną substancją aktywną wchodząca w skład preparatu Neauvia Rose w istotny sposób wpływa na poprawę poziomu nawilżenia warg sromowych i łechtaczki, jak również wzmacnia strukturę oraz poprawia ich jędrność i elastyczność. W ten sposób uzyskujemy efekt odmłodzenia i ujędrnienia skóry tej okolicy. Ustępują też dolegliwości w postaci bólu czy świądu.

Szczegóły zabiegu

Zabieg Neauvia Rose jest klasyczną procedurą iniekcyjną, wykonywaną w Klinice Miracki wyłącznie przez lekarzy. Nie wymaga ona od Pacjentki żadnego dodatkowego przygotowania. Ze względu na delikatność okolic intymnych, w które podawany będzie produkt w trakcie iniekcji – zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Procedura zabiegowa trwa około 30 minut.
Po jej zakończeniu, szczególnie delikatna skóra okolic intymnych może być przez kilka dni obolała, lekko opuchnięta i zaczerwieniona.

Wskazania pozabiegowe

Ze względu na możliwość wystąpienia po iniekcji serii malutkich podkrwawień zalecane jest noszenie po pierwszej dobie od zabiegu wkładki higienicznej, a także unikanie w pierwszym okresie pozabiegowym intensywnego kontaktu seksualnego.

Przeciwwskazania

Do przeciwwskazań zaliczamy:
– ciążę,
– nowotwory,
– uszkodzenia naskórka w okolicy zabiegowej,
– infekcje okolic intymnych.

Ceny zabiegu Rewitalizacja warg sromowych i łechtaczki – Neauvia Rose

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu rewitalizacja warg sromowych i łechtaczki – Neauvia Rose, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu rewitalizacja warg sromowych i łechtaczki – Neauvia Rose – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu rewitalizacji warg sromowych i łechtaczki.