SculpSure – redukcja tłuszczu w 25 minut

NIEINWAZYJNE LASEROWE USUWANIE TŁUSZCZU SCULPSURE

Nowość – laser SculpSure do nieinwazyjnego, błyskawicznego usuwania tłuszczu i modelowania sylwetki już dostępny w Klinice Miracki!
Dlaczego wybrać laser SculpSure?

 • Najkrótszy czas trwania zabiegu: TYLKO 25 MINUT!
 • Najlepsze efekty redukcji tłuszczu: 25% SKUTECZNIE USUNIĘTEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ, 
 • całkowicie nieinwazyjny zabieg,
 • brak okresu rekonwalescencji i widocznych śladów po zabiegu!

 

Zalety zabiegu SculpSure

Na rynku medycyny estetycznej pojawia się nowa gwiazda wśród laserowych metod wyszczuplania sylwetki. Najnowocześniejszy, nieinwazyjny laser SculpSure, którego największym atutem jest skuteczność zabiegu przy jednoczesnym błyskawicznym czasie trwania procedury! Już w 25 minut SculpSure jest w stanie nadać Twojemu ciału szczupły, wysmuklony wygląd. Tak krótki czas wystarcza, aby pozbyć się nadmiarów tkanki tłuszczowej poprzez laserową lipolizę SculpSure!
Ze względu na swoją charakterystykę i całkowity brak inwazyjności laser SculpSure jest idealną metodą wyszczuplania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej dla Pacjentów o wszystkich typach skóry. Jest perfekcyjnym urządzeniem dla wszystkich Pacjentów, którzy chcą pozbyć się zbędnego tłuszczu, szczególnie w trudnych obszarach, opornych na inne metody wyszczuplania: na udach, boczkach, kolanach, ramionach.

Efekty zabiegu SculpSure

W wyniku terapii SculpSure skutecznie usuwana jest miejscowo nagromadzona tkana tłuszczowa, a skóra nabiera jędrności i elastyczności.
Rezultaty w postaci wyszczuplonego i wysmuklonego ciała widoczne są już po pierwszym zabiegu, który trwa zaledwie 25 minut!

Wskazania do zabiegu SculpSure

Rewolucyjna metoda ujędrniania ciała i wyszczuplania oraz redukcji miejscowo nagromadzonego tłuszczu  laserem SculpSure – jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie:

 • pozbyć się miejscowo nagromadzonego tłuszczu,
 • wyszczuplić brzuch, boczki, kolana, ramiona, uda czy pośladki,
 • wymodelować i wysmuklić sylwetkę,
 • nadać skórze jędrności i naturalnej sprężystości.
  Mając na uwadze fakt, że terapia laserem SculpSure jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym – jest ona doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich Pacjentów niezależnie od typu skóry.

Szczegóły zabiegu SculpSure

25 minut! Tylko tyle czasu potrzebuje rewolucyjny laser ScuplSure, aby przywrócić sylwetce smukłość i zredukować nagromadzony, nawet najbardziej uporczywy tłuszcz w dowolnym obszarze ciała. Do tego całkowicie nieinwazyjnego zabiegu Pacjent nie musi przygotowywać się w żaden szczególny sposób – istotne jest tylko, jak w przypadku każdej terapii laserowej, aby zadbać o ochronę skóry przed działaniem światła lasera. A zatem: nie przystępować do zabiegu z opalenizną, a przed wizytą nie przyjmować leków światłouczulających.
Sama procedura nie jest dla Pacjenta przyjemna, a towarzyszącym jej odczuciem jest silne rozgrzanie skóry, łagodzone jednak przez wbudowane w urządzenie systemy chłodzące. Laser diodowy SculpSure o długości fali 1060 nm (bardzo wysokie powinowactwo długości fali do tkanki tłuszczowej) podgrzewa tkanki do temperatury 42-47 stopni przy pomocy specjalnych aplikatorów (tak zwanych padów).
Urządzenie posiada 4 aplikatory (pady), z których każdy ogrzewa powierzchnię 24 cm2. Zabieg można wykonywać jednocześnie wszystkimi czterema padami, a zatem lekarz ma możliwość działania w jednym momencie na powierzchni aż 96 cm2.
Specyficzne powinowactwo długości fali do tkanki tłuszczowej powoduje, że w skórze (rozgrzanej do głębokości aż 3 cm) uszkodzone zostają komórki tłuszczowe – nawet te najbardziej uporczywe, na które nie działają inne metody wyszczuplania.
Po 25 minutach zabiegu bardzo wyraźnie widoczne są efekty działania lasera, a co najważniejsze – skóra pozostaje nienaruszona, co jest ogromną przewagą wyszczuplania i konturowania sylwetki SculpSure nad innymi metodami liposukcji.

Wskazania pozabiegowe: SculpSure

Po zabiegu skóra Pacjenta jest całkowicie nienaruszona, a jedynie zaczerwieniona i opuchnięta. Objawy te ustępują samoczynnie po kilku dniach. Aby optymalnie dbać o skórę po zabiegu warto, jak w przypadku wszystkich terapii laserowych, chronić ją przed nadmierną ekspozycją na słońce. Poza tym można powrócić natychmiast po zabiegu do standardowych metod pielęgnacji skóry.

Pomocniczo w walce z tkanką tłuszczową sprawdź także działanie zabiegu Vaser Lipo oraz zabieg nieinwazyjny Accent. 

Ceny zabiegu Sculpsure

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu Sculpsure – redukcja tłuszczu w 25 minut, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o SculpSure – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu SculpSure – redukcja tłuszczu w 25 minut.

Opis urządzenia

Laser SculpSure to technologia, którą śmiało można nazwać technologią nowej ery. Wykorzystanie w urządzeniu lasera diodowego o długości fali 1060 nm, charakteryzującej się wysokim powinowactwem do tkanki tłuszczowej pozwala w minimalnym czasie osiągać maksymalne rezultaty.
Laserowe, nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej SculpSureLaserowe, nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej SculpSure

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegu nieinwazyjnego wyszczuplania ciała laserem diodowym SculpSure są:

 • przerwanie ciągłości naskórka w miejscu zabiegu,
 • aktywne infekcje,
 • choroby nowotworowe,
 • przyjmowanie ziół i leków światłouczulających,
 • nadmierna, świeża opalenizna,
 • ciąża i okres laktacji.