Stimulate&Lift – podniesienie owalu twarzy

Zalety zabiegu

Utrata świeżości, blasku oraz sprężystości skóry to jeden z najczęstszych problemów naszych Pacjentek. Widoczne na twarzy oznaki starzenia takie jak opadające policzki tworzące „chomiki”, pogłębiające się zmarszczki, coraz bardziej widoczne bruzdy nosowo wargowe, cienie pod oczami i utrata naturalnego, zdrowego koloru to zdecydowanie najpopularniejsze objawy upływającego nieuchronnie czasu.
Przyczyny tych widocznych zmian są doskonale znane medycynie estetycznej – z czasem skóra produkuje coraz mniej substancji budujących takich jak kwas hialuronowy, kolagen, elastyna – przez co staje się wiotka i słaba. Poza tym zmniejsza się też ilość podskórnej tkanki tłuszczowej w kluczowych obszarach twarzy, co wpływa na znaczącą zmianę jej kształtu i widoczny efekt starzenia.
Dzięki najnowocześniejszym zdobyczom technologicznym i ciągłemu rozwojowi medycyny estetycznej znamy coraz skuteczniejsze metody na spowalnianie tych procesów i przywracanie skórze naturalnej młodości. Najnowszym odkryciem i całkowitą rewolucją pośród zabiegów odmładzających jest zabieg Neauvia Stimulate&Lift, który w krótkim czasie pozwala zyskać twarzy młodzieńczy wygląd – podnieść owal, przywrócić sprężystość i gęstość skóry, zlikwidować chomiki i zmarszczki.

Wskazania

Podstawowym wskazaniem do zabiegu Stimulate&Lift jest potrzeba gruntownego odmłodzenia twarzy. Jeżeli więc borykają się Państwo z:

 • utratą gęstości skóry,
 • brakiem sprężystości i wiotką, cienką skórą,
 • widocznymi bruzdami wargowo-nosowymi,
 • opadającymi „chomikami”,
 • poszarzałą, brzydką barwą skóry,
 • nadmiernymi zmarszczkami
  Rekomendujemy skorzystanie z rewolucyjnej, odmładzającej terapii Stimulate&Lift.

Efekty

Zabieg Neauvia Stimulate&Lift z wyjątkową intensywnością stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, dzięki czemu w naturalny, organiczny sposób zapewnia efekt zagęszczenia skóry oraz widoczne podniesienie owalu twarzy. Następuje proces trójwymiarowego nawilżenia skóry, dzięki kompozycji dwóch aminokwasów: glicyny i lproliny, które utrwalają i podtrzymują swoistą siatkę kolagenową.
W rezultacie po zakończeniu terapii możemy cieszyć się:
 • widoczną poprawą napięcia skóry twarzy,
 • zauważalnym efektem uniesienia owalu i poprawy konturu twarzy,
 • długotrwałym nawilżeniem i rozświetleniem skóry,
 • poprawą gęstości tkanki,
Efekt utrzymuje się przez wiele miesięcy.

Szczegóły zabiegu

Neauvia Stimulate&Lift to kompozycja najwyższego stężenia kwasu hialuronowego oraz bardzo cennego minerału dla naszej skóry – hydroksyapatytu wapnia. Stymulacja tą mieszanką składników zapewnia  skórze naprawdę rewolucyjne efekty odmładzające.
Pełna terapia składa się z trzech zabiegów wykonywanych w odstępach czterech tygodni. Pierwszy zabieg trwa zazwyczaj około 60 minut – na życzenie Pacjenta możliwe jest zastosowanie znieczulenia miejscowego. Drugi i trzeci zabieg są na ogół o około 15 minut krótsze od pierwszej procedury.
Podczas pierwszej wizyty lekarz aplikuje kompozycję usieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem 1% hydroksyapatytu wapnia oraz nieusieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem aminokwasów – glicyny i l-proliny.
Następnie, po  upływie  odpowiednio  czterech  i  ośmiu  tygodni,  odbywają się  dwie kolejne aplikacje nieusieciowanego kwasu hialuronowego  z  dodatkiem  aminokwasów.
Satysfakcjonujący efekt jest zauważalny po wykonaniu pełnej terapii trzyzabiegowej, choć oczywiście już po pierwszej aplikacji odczujecie Państwo pierwsze zmiany w wyglądzie skóry. Optymalne rezultaty zauważalne są po upływie około miesiąca od zakończenia terapii.

Wskazania pozabiegowe

Bezpośrednio po zabiegu należy traktować skórę z należytą pieczołowitością – nie rozcierać ani nie poddawać mechanicznym urazom i przeciążeniom miejsc, w które aplikowany był preparat. Najlepsze rezultaty daje wspomożenie terapii kremem pielęgnacyjnym z serii Neauvia HA Fraction System.

Ceny zabiegu Stimulate & Lift podniesienie owalu twarzy

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu Stimulate & Lift podniesienie owalu twarzy, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu Stimulate & Lift podniesienie owalu twarzy – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu Stimulate & Lift podniesienie owalu twarzy.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegu są:

 • alergia na składnik preparatu/stosowany preparat,
 • cukrzyca,
 • stany ropnych i zapalne skóry,
 • opryszczka,
 • ciąża i karmienia piersią.