Usuwanie blizn i blizn potrądzikowych iPixel

Zalety zabiegu

Blizny i blizny potrądzikowe często stanowią jeden z głównych powodów naszego społecznego dyskomfortu i wykluczenia. W świecie, w którym prymat idealnie gładkiej, jednolitej skóry stal się podstawowym kanonem piękna – trudno poradzić sobie ze skazami na skórze, które nie pozwalają się ukryć makijażem czy zabiegami kosmetycznymi.
Na szczęście z pomocą przychodzi współczesna, nowoczesna laseroterapia. Dzięki zabiegom laserem iPixel bardzo szybko i skutecznie można wyrównać powierzchnię skóry w taki sposób, że blizny pourazowe czy potrądzikowe staną się jedynie nieprzyjemnym wspomnieniem.
Zabieg usuwania blizn laserem iPixel jest zabiegiem bardzo bezpiecznym, obciążonym minimalnym ryzykiem powikłań. Należy tez do terapii z krótkim okresem rekonwalescencji, co umożliwia szybki powrót Pacjenta do normalnego trybu życia. Przede wszystkim jednak jest to zabieg o naprawdę spektakularnych i szybkich efektach – już w ciągu kilku sesji terapeutycznych można całkowicie pozbyć się dręczącego problemu blizn szpecących ciało.

Wskazania

Zabieg iPixel doskonale sprawdza się w usuwaniu blizn, w tym blizn powstałych po wcześniejszych urazach, blizn pooperacyjnych, ale też blizn potrądzikowych.

Efekty

iPixel umożliwia całkowite pozbycie się blizn ze skóry, zaś w przypadku blizn szczególnie głębokich, starych, zanikających radykalne ich wypłycenie.
Dla uzyskania pełnego efektu zabiegowego rekomendowane jest przeprowadzenie kilku sesji terapii – najcześciej od 3 do 5, jednak o dokładnej liczbie niezbędnych naświetlań decyzuje lekarz podczas pierwszego spotkania konsultacyjnego.

Szczegóły zabiegu

Zabieg iPixel nie wymaga od Pacjenta szczególnych procedur przygotowawczych. Przed samym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja lekarska podczas której opracowany zostaje szczegółowy plan leczenia, określona liczba sesji etc.
Ze względów bezpieczeństwa i zachowania kontroli nad całym procesem podczas zabiegu nie stosuje się znieczulenia, jednak dla komfortu Pacjenta, w czasie pracy na skórze lasera – skóra jest chłodzona strumieniem zimnego powietrza, co minimalizuje dolegliwości bólowe.
Lase iPixel jest laserem ablacyjnym, co oznacza, że narusza zewnętrzną warstwę naskórka. Dzieje się to poprzez odparowanie wody z komórek, przez co zostają one zniszczone dając efekt gwałtownego złuszczania. Tym sposobem nierówności skóry zostają wyrównane. Natomiast frakcyjne działanie lasera iPixel powoduje, że w głębi skóry rozpoczynają się intensywne procesy regeneracyjne – namnażają się włókna kolagenowe, budując nowe struktury podtrzymujące sprężystość skóry. Pozostałość blizny zostaje zatem wypierana na powierzchnię, przez co blizna ulega jeszcze większemu wyplyceniu.

Wskazania pozabiegowe

Po zabiegu skóra Pacjenta jest mocno zaczerwieniona i może być opuchnięta. Ze względu na ablacyjny charakter zabiegu czyli zniszczenie zewnętrznej warstwy naskórka, mogą się na niej pojawić również limfatyczne wysięki oraz niewielkie strupki i podkrwienia. Dlatego też w okresie pozabiegowym skórę należy traktować ze szczególną delikatnością: nie forsować, nie narażać na mechaniczne urazy, chronić i intensywnie łagodzić.

Jeśli chcesz przyspieszyć efekt działania skóry sprawdź również jeden z najlepszych zabiegów wspierających mezoterapię osoczem bogatopłytkowym PRP Magellan. 

Ceny zabiegu usuwanie blizn i blizn potrądzikowych iPixel

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat zabiegu usuwanie blizn i blizn potrądzikowych iPixel,  zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu usuwanie blizn i blizn potrądzikowych iPixel – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu usuwanie blizn i blizn potrądzikowych iPixel.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zastosowania iPixel są:

  • choroby nowotworowe
  • niewydolność nerek, cukrzyca, niestabilna choroba niedokrwienna serca,
  • skłonność do blizn i bliznowców,
  • przyjmowanie antybiotyków, leków immunosupresyjnych,
  • świeża opalenizna,
  • opryszczka,
  • aktywne infekcje skórne na leczonym obszarze.