Laserowe usuwanie rozstępów iPixel

Zalety zabiegu

Rozstępy – czyli nieestetyczne „smugi” o strukturze blizn pojawiające się praktycznie na całym ciele są przyczyną wielu frustracji współczesnych kobiet. Poczucie wstydu, że nasze ciało nie odpowiada wymogom i obowiązującym kanonom piękna potrafi skuteczni zniszczyć dobre samopoczucie i uniemożliwić komfortowe funkcjonowanie.
Na szczęście z pomocą przychodzi współczesna, nowoczesna laseroterapia. Dzięki zabiegom laserem iPixel bardzo szybko i skutecznie można wyrównać powierzchnię skóry w taki sposób, że rozstępy będą już tylko jednym ze wspomnień.
Zabieg usuwania rozstępów laserem iPixel jest zabiegiem bardzo bezpiecznym, obciążonym minimalnym ryzykiem powikłań. Laserowe usuwanie rozstępów należy też do terapii z krótkim okresem rekonwalescencji, co umożliwia szybki powrót Pacjenta do normalnego trybu życia. Przede wszystkim jednak jest to zabieg o naprawdę spektakularnych i szybkich efektach – już w ciągu kilku sesji terapeutycznych można całkowicie pozbyć się dręczącego problemu rozstępów, lub znacząco je zredukować.

Wskazania

Zabieg iPixel to doskonała metoda na laserowe usuwanie rozstępów na wszystkich obszarach ciała, na których występują: pośladkach, nogach, biodrach, brzuchu, biuście, czy ramionach.

Efekty

iPixel umożliwia całkowite usuwanie rozstępów ze skóry, lub bardzo zauważalne ich zmniejszenie.
Dla uzyskania pełnego efektu zabiegowego rekomendowane jest przeprowadzenie kilku sesji terapii – najcześciej od 3 do 5, jednak o dokładnej liczbie niezbędnych naświetlań decyzuje lekarz podczas pierwszego spotkania konsultacyjnego.

Szczegóły zabiegu

Zabieg iPixel nie wymaga od Pacjenta szczególnych procedur przygotowawczych. Przed samym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja lekarska podczas której opracowany zostaje szczegółowy plan leczenia, określona liczba sesji etc.
Ze względów bezpieczeństwa i zachowania kontroli nad całym procesem podczas zabiegu nie stosuje się znieczulenia, jednak dla komfortu Pacjenta, w czasie pracy na skórze lasera – skóra jest chłodzona strumieniem zimnego powietrza, co minimalizuje dolegliwości bólowe.
Laser iPixel jest laserem ablacyjnym, co oznacza, że narusza zewnętrzną warstwę naskórka. Dzieje się to poprzez odparowanie wody z komórek, przez co zostają one zniszczone dając efekt gwałtownego złuszczania. Tym sposobem nierówności skóry zostają wypłycone. Natomiast frakcyjne działanie lasera iPixel powoduje, że w głębi skóry rozpoczynają się intensywne procesy regeneracyjne – namnażają się włókna kolagenowe, budując nowe struktury podtrzymujące sprężystość skóry. Pozostałość rozstępu, o strukturze zbliżonej do blizny zostaje zatem wypierana na powierzchnię, przez co sam rozstęp ulega jeszcze większemu wypłyceniu.

Wskazania pozabiegowe

Po zabiegu skóra Pacjenta jest mocno zaczerwieniona i może być opuchnięta. Ze względu na ablacyjny charakter zabiegu czyli zniszczenie zewnętrznej warstwy naskórka, mogą się na niej pojawić również limfatyczne wysięki oraz niewielkie strupki i podkrwienia. Dlatego też w okresie pozabiegowym skórę należy traktować ze szczególną delikatnością: nie forsować, nie narażać na mechaniczne urazy, chronić i intensywnie łagodzić.

Jeśli chcesz przyspieszyć regenerację i odbudowę skóry sprawdź również jeden z najlepszych zabiegów wspierających mezoterapię osoczem bogatopłytkowym PRP Magellan. 

Ceny zabiegu laserowe usuwanie rozstępów iPixel

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat zabiegu laserowe usuwanie rozstępów iPixel,  zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu laserowe usuwanie rozstępów iPixel – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu laserowe usuwanie rozstępów iPixel.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zastosowania iPixel są:

  • choroby nowotworowe
  • niewydolność nerek, cukrzyca, niestabilna choroba niedokrwienna serca,
  • skłonność do blizn i bliznowców,
  • przyjmowanie antybiotyków, leków immunosupresyjnych,
  • świeża opalenizna,
  • opryszczka,
  • aktywne infekcje skórne na leczonym obszarze.