Usuwanie rozstępów PicoSure

Zalety zabiegu usuwanie rozstępów PicoSure

Rozstępy to problem dotykający wielu kobiet, w różnym wieku. Pojawiają się na skutek gwałtownego i silnego  rozciągnięcia skóry, na przykład podczas ciąży, intensywnego wzrostu w wieku młodzieńczym, w wyniku gwałtownego tycia lub, przeciwnie, chudnięcia. Rozstępy wraz z wiekiem zmieniają kolor od ciemnofioletowego, przez różowy, aż po biało-perłowy. I właśnie te ostatnie są najtrudniejsze do usunięcia, ponieważ zachowują strukturę zbliżoną do starej blizny. Z punktu widzenia medycznego, wszystkie rozstępy powstają na skutek przerwania włókien kolagenowych i elastycznych podtrzymujących prawidłowe naprężenie skóry.
Odkąd na rynku pojawił się rewolucyjny laser PicoSure – rozstępy przestały być problemem. Możesz się ich pozbyć szybko, bezboleśnie i przede wszystkim skutecznie.
PicoSure jest urządzeniem, które śmiało może zyskać miano lasera nowej ery. Zawdzięcza je zastosowanej po raz pierwszy w urządzeniu medycyny estetycznej nowatorskiej i całkowicie unikalnej technologii najkrótszej wiązki laserowej liczonej w pikosekundach. Tak krótka wiązka światła laserowego pozwala na przeprowadzanie zabiegów niemal bezbolesnych, niezwykle szybkich, cechujących się ogromną skutecznością i skracających do absolutnego minimum czas rekonwalescencji pozabiegowej.
Laser PicoSure, jak zgodnie przyznają eksperci medycyny estetycznej jest milowym krokiem dla tej dziedziny – zapewnia pacjentowi pełne bezpieczeństwo przed poparzeniami, komfort w trakcie zabiegu, spektakularne efekty i szybki powrót do formy.

Wskazania do zabiegu usuwanie rozstępów PicoSure

Podstawowe zastosowanie PicoSure to usuwanie tatuaży – w tym tatuaży kolorowych, które dla standardowych metod redukcji tatuaży zawsze stanowiły problem oraz tatuaży głębokich i wieloletnich. Jednak pełne możliwości zastosowania PicoSure sięgają znacznie dalej. Dzięki ultra krótkiej fali światła laserowego PicoSure w rękach profesjonalistów pomaga skutecznie i szybko usuwać znamiona potrądzikowe, redukować blizny, eliminować przebarwienia i inne mankamenty skóry w tym melasmę i starcze zmiany kolorytu. A także rozstępy.

Efekty zabiegu usuwanie rozstępów PicoSure

Zabieg PicoSure pozwala trwale pozbyć się lub znacząco zredukować nieprzyjemny problem rozstępów. Wystarczy kilka sesji – na ogół od trzech do pięciu, aby skóra zyskała młodzieńczą gładkość i blask.
Rozstępy wyrównują się stopniowo, w ciągu kilkunastu dni od zabiegu każdy Pacjent bez trudu zauważy jak skóra powraca do zdrowej, młodzieńczej kondycji.

Szczegóły zabiegu usuwanie rozstępów PicoSure

PicoSure jest innowacyjnym narzędziem laseroterapii, które łączy w sobie wszystkie atuty i dotychczasowe osiągnięcia laserowej medycyny estetycznej.
Tajemnicą fenomenu lasera Pico Sure jest ultra krótka wiązka światła laserowego, która jest podstawą jego działania. Wiązka o długości zaledwie pikosekundy, czyli krótsza od tak popularnej w ostatnich latach jednostki nanosekundowej działa błyskawicznie, precyzyjnie i głęboko. Dzięki krótkiemu kontaktowi ze skórą zmniejsza do absolutnego minimum przegrzanie skóry pacjenta, przez co jest metodą możliwie najmniej inwazyjną, w pełni bezpieczną i niemal bezbolesną.
Pikosekundowa wiązka światła laserowego, wchodząc w kontakt z niechcianą strukturą (barwnik tatuażu, bliznę, rozstęp czy znamię) zamienia się w energię kinetyczną. Powstające podczas tego procesu wysokie ciśnienie rozbija cząstki na mikroskopijnej wielkości elementy, które organizm jest w stanie samodzielnie usunąć. Skóra zostaje pobudzona do budowy nowych włókien kolagenowych i elastycznych dzięki czemu powraca jej naturalne naprężenie, a rozstępy stopniowo znikają. Szybkość i precyzja działania PicoSure powodują, że wszystkie zabiegi wykonywane przy jego zastosowaniu są optymalnym rozwiązaniem dla komfortu pacjenta. A co równie istotne – efekty zabiegów PicoSure nie pozostawiają blizn pozabiegowych.

Wskazania pozabiegowe: usuwanie rozstępów PicoSure

Zabieg wykonywany przy pomocy PicoSure umożliwia natychmiastowy powrót do naturalnego trybu życia. Poza standardową dbałością o miejsce, na którym wykonywano zabieg – nieeksponowanie go na słońcu, niestosowanie silnych peelingów – procedura nie wymaga szczególnych działań rekonwalescencyjnych.

Jeśli chcesz przyspieszyć regenerację i odbudowę skóry sprawdź również jeden z najlepszych zabiegów wspierających mezoterapię osoczem bogatopłytkowym PRP Magellan. 

Ceny zabiegu usuwanie rozstępów PicoSure

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu usuwania rozstępów PicoSure, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o PicoSure – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu laserowego usuwania rozstępów PicoSure.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do zabiegu PicoSure to przede wszystkim:
  • skłonność do bliznowców,
  • infekcje skórne na przeznaczonym do leczenia obszarze,
  • przyjmowanie środków światłouczulających,
  • świeża opalenizna.