PicoSure – Laserowe usuwanie tatuażu

Zalety zabiegu PicoSure laserowe usuwanie tatuażu

Jedyny w Polsce, jeden z trzech w Europie. Bohater wszystkich najnowszych doniesień medialnych związanych z rynkiem medycyny estetycznej. Ale przede wszystkim: absolutny triumf laseroterapii nad niedoskonałościami skóry. Z dumą i ogromną przyjemnością możemy przedstawić Państwu laser PicoSure – lidera i prawdziwą rewolucję w zwalczaniu mankamentów urody. W Klinice Miracki PicoSure jest najjaśniejszą gwiazdą wśród urządzeń laseroterapii. Dzięki niemu możemy pomóc Państwu w skutecznym i błyskawicznym usunięciu niechcianych tatuaży.
pico_sure_usuwanie_tatuażu_klinika_miracki_warszawa
Postęp usuwania tatuażu laserem PicoSure – zdjęcia Pacjentki
Bez bólu, szpecących blizn i znamion będących pozostałością wielu tradycyjnych metod usuwania tatuaży.
picoSure Klinika Miracki usuwanie tatuażu Warszawa super efekty ceny opinie
Postęp usuwania tatuażu laserem PicoSure – zdjęcia Pacjenta w trakcie terapii
PicoSure jest urządzeniem, które śmiało może zyskać miano lasera nowej ery. Zawdzięcza je zastosowanej po raz pierwszy w urządzeniu medycyny estetycznej nowatorskiej i całkowicie unikalnej technologii najkrótszej wiązki laserowej liczonej w pikosekundach. Tak krótka wiązka światła laserowego pozwala na przeprowadzanie zabiegów niemal bezbolesnych, niezwykle szybkich, cechujących się ogromną skutecznością i skracających do absolutnego minimum czas rekonwalescencji pozabiegowej.
Postęp usuwania tatuażu laserem PicoSure – zdjęcia Pacjenta w trakcie terapii
Laser PicoSure, jak zgodnie przyznają eksperci medycyny estetycznej jest milowym krokiem dla tej dziedziny – zapewnia pacjentowi pełne bezpieczeństwo przed poparzeniami, komfort w trakcie zabiegu, spektakularne efekty i szybki powrót do formy.
Klinika Miracki PicoSure super efekt skorzystaj dobre ceny eksperci opinie
Postęp usuwania tatuażu laserem PicoSure – zdjęcia Pacjenta w trakcie terapii

Wskazania do zabiegu PicoSure laserowe usuwanie tatuażu

Podstawowe zastosowanie PicoSure to laserowe usuwanie tatuaży – w tym tatuaży kolorowych, które dla standardowych metod redukcji tatuaży zawsze stanowiły problem oraz tatuaży głębokich i wieloletnich. Jednak pełne możliwości zastosowania PicoSure sięgają znacznie dalej. Dzięki ultra krótkiej fali światła laserowego PicoSure w rękach profesjonalistów pomaga skutecznie i szybko usuwać znamiona potrądzikowe, redukować blizny, eliminować przebarwienia i inne mankamenty skóry w tym melasmę i starcze zmiany kolorytu.

Klinika Miracki Warszawa PicoSure tatuaż super efekt dobre ceny
Postęp usuwania tatuażu laserem PicoSure – zdjęcia Pacjenta w trakcie terapii

Efekty zabiegu PicoSure laserowe usuwanie tatuażu

Po zabiegu usunięcia tatuażu metodą PicoSure możecie Państwo spodziewać się spektakularnego efektu – tatuaż bez względu na jego wielkość, wiek i kolorystykę znika pozostawiając tylko na krótki czas jaśniejszą plamę na skórze, której koloryt jednak stopniowo wyrównuje się do naszego naturalnego kolorytu.
Częstotliwość wykonania zabiegu dla uzyskania satysfakcjonującego efektu uzależniona jest od rodzaju wykonywanego zabiegu.
Klinika Miracki Warszawa PicoSure usuwanie tatuażu super efekt cena opinie skorzystaj
Postęp usuwania tatuażu laserem PicoSure – zdjęcia Pacjenta w trakcie terapii
W przypadku laserowego usuwania tatuażu liczbę koniecznych wizyt możemy ustalić dopiero po wstępnym wywiadzie medycznym. Zależna jest ona między innymi od głębokości tatuażu, jego wieku, ilości i rodzaju zastosowanych barwników. Na ogół jednak dla osiągnięcia spektakularnego, oczekiwanego przez Pacjenta efektu wystarcza od trzech do sześciu sesji. Warto pamiętać, że dotychczasowe metody usuwania tatuaży wiązały się z koniecznością powtórzenia zabiegu nawet do kilkunastu razy, a w przypadku tatuaży kolorowych efekt całkowitego wyeliminowania tatuażu bez pozostawienia blizn był praktycznie niemożliwy. Dzięki PicoSure macie Państwo gwarancję, że tatuaż niezależnie od jego rodzaju zostanie tylko wspomnieniem.
Klinika Miracki Warszawa super ceny opinie efekty skorzystaj warto wow
Postęp usuwania tatuażu laserem PicoSure – zdjęcia Pacjenta w trakcie terapii

Szczegóły zabiegu PicoSure laserowe usuwanie tatuażu

PicoSure jest innowacyjnym narzędziem laseroterapii, które łączy w sobie wszystkie atuty i dotychczasowe osiągnięcia laserowej medycyny estetycznej.
Tajemnica fenomenu lasera PicoSure jest ultra krótka wiązka światła laserowego, która jest podstawą jego działania. Wiązka o długości zaledwie pikosekundy, czyli krótsza od tak popularnej w ostatnich latach jednostki nanosekundowej działa błyskawicznie, precyzyjnie i głęboko. Dzięki krótkiemu kontaktowi ze skórą zmniejsza do absolutnego minimum przegrzanie skóry Pacjenta, przez co jest metodą możliwie najmniej inwazyjną, w pełni bezpieczną i niemal bezbolesną.

Pikosekundowa wiązka światła laserowego, wchodząc w kontakt z niechcianą strukturą (barwnik tatuażu, bliznę, czy znamię) zamienia się w energię kinetyczną. Powstające podczas tego procesu wysokie ciśnienie rozbija cząstkę barwnika na mikroskopijnej wielkości elementy, które organizm jest w stanie samodzielnie usunąć. Szybkość i precyzja działania PicoSure powodują, że wszystkie zabiegi wykonywane przy jego zastosowaniu są optymalnym rozwiązaniem dla komfortu pacjenta. A co równie istotne – efekty zabiegów PicoSure nie pozostawiają blizn pozabiegowych.
Klinika Miracki Warszawa PicoSure super efekt dobra cena warto opinie efekty eksperci
Postęp usuwania tatuażu laserem PicoSure – zdjęcia Pacjenta w trakcie terapii

Koszt zabiegu uzależniony jest przede wszystkim od wielkości tatuażu oraz jego koloru.

Wskazania pozabiegowe: PicoSure laserowe usuwanie tatuażu

Zabieg wykonywany przy pomocy PicoSure umożliwia natychmiastowy powrót do naturalnego trybu życia. Poza standardową dbałością o miejsce, z którego usunięto tatuaż – nieeksponowanie go na słońcu, niestosowanie silnych peelingów, kilkudniowa ochrona obszaru zabiegowego opatrunkiem – zabieg nie wymaga szczególnych działań rekonwalescencyjnych, a Pacjent nie płaci ceny w postaci pozostałych po tatuażu blizn i śladów.

Sprawdź także laser Discovery Pico. 

Ceny zabiegu PicoSure laserowe usuwanie tatuażu

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu PicoSure laserowe usuwanie tatuażu, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o PicoSure – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu laserowego usuwania tatuażu PicoSure.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do zabiegu PicoSure to przede wszystkim:
  • skłonność do bliznowców,
  • infekcje skórne na przeznaczonym do leczenia obszarze.