Vela Shape III – modelowanie podbródka

Zalety zabiegu

Podwójny podbródek i utrata jędrności w okolicy twarzy i szyi – to jeden z popularniejszych problemów, z jakimi zmagają się nasze Pacjentki. Co bardzo ważne – druga warstwa podbródka niekoniecznie związana jest z otyłością pozostałych obszarów ciała. Tkanka tłuszczowa deponuje się w tej okolicy często niezależnie, a warto pamiętać, że jest szczególnie trudna do usunięcia tradycyjnymi metodami jak dieta czy ćwiczenia. Jednocześnie – znacząco postarza wygląd twarzy i odbiera rysom wyrazistość i młody wygląd.
Najnowocześniejsza metoda redukcji depozytów tłuszczu w okolicach podbródka i szyi oraz ujędrniania tej części twarzy – Vela Shape III – jest optymalnym remedium na tego rodzaju problem. To pierwsza, najsilniejsza i całkowicie bezinwazyjna metoda, dzięki której w bezpieczny sposób i z efektami widocznymi już po pierwszym zabiegu uda się Państwu przywrócić młody i sprężysty kształt twarzy.
Ogromna skuteczność najnowszego urządzenia z serii Vela wynika z kilku elementów: powiększonej mocy urządzenia – aż do 150W (co sprawia, że Vela Shape III jest najsilniejszym urządzeniem RF na rynku) oraz specjalnie wyprofilowanej końcówce głowicy, perfekcyjnie dopasowanej do pracy kosmetologa na obszarze wymagającym ogromnej precyzji, jakim jest okolica dolnej cześci twarzy.
Jeżeli więc zależy Wam na najskuteczniejszym sposobie walki z pojawiającym się drugim podbródkiem, jeżeli chcecie bez bólu i szybko przywrócić swojej twarzy idealny kształt – skorzystajcie z Vela Shape III.

Wskazania

Zabieg modelowania i wyszczuplania podbródka jest dedykowany tym z naszych Pacjentów, którzy:

  • chcą się pozbyć „drugiego podbródka”
  • pragną wymodelować i odmłodzić wizualnie twarz,
  • szukają skutecznej metody na pozbycie się miejscowych depozytów tłuszczu w okolicy szyi i twarzy

Efekty

Rezultaty zabiegu modelowania podbródka Vela Shape III są widoczne natychmiast po pierwszym zabiegu – skóra staje się napięta, owal twarzy ulega widocznemu podniesieniu. Jednak, tak jak w przypadku większości zabiegów z użyciem fal radiowych, nasi Pacjenci mogą się cieszyć po wykonaniu pełnej terapii – w przypadku konturowania i wyszczuplania podbródka jest to zazwyczaj seria 6 zabiegów wykonywanych w tygodniowych odstępach. Po upływie kilku tygodni od ostatniego zabiegu skóra nabiera na wiele miesięcy jędrności i naturalnego napięcia, miejscowa tkanka tłuszczowa z okolic podbródka i szyi zostaje zniwelowana.

Szczegóły zabiegu

Vela Shape III to najnowocześniejsza generacja urządzeń z lini Vela, której genialna skuteczność w redukcji tłuszczu i ujędrnianiu skóry bierze się z perfekcyjnego połączenia czynników mechanicznych oraz fal RF o bardzo wysokiej mocy skoncentrowanych w precyzyjnie wyznaczonym obszarze, gdzie miejscowo zdeponowany jest tłuszcz.
Specjalnie dostosowana do obszaru podbródka i szyi głowica działa „dwutorowo” – z jednej strony zasysa wałeczek skóry poddając go działaniu podciśnienia, z drugiej, rozgrzewa skórę do temperatury 43-45 stopni przy pomocy fal RF.
Dzięki podciśnieniu (o sile dopasowanej w taki sposób, aby nie powodować dyskomfortu Pacjenta), przyspieszone zostaje krążenie krwi, rozszerzają się naczynia krwionośne i powstaje efekt drenażu limfatycznego, co z kolei ułatwia penetrację falom RF i pozwala na szybsze usuwanie niechcianych substancji z organizmu.
Jednak prawdziwym przełomem w urządzeniu Vela Shape III jest zastosowanie w nim fal RF o najwyższej mocy (aż 150W). Dzięki działaniu tej fali głowica rozgrzewa skórę (w ciągu zaledwie 2 minut) do pożądanej temperatury około 43 stopni. Następnie temperatura ta podtrzymywana jest przez cały czas trwania zabiegu – około 20 minut. Na skutek długotrwałego podgrzania i utrzymania optymalnej temperatury przyspieszone zostają procesy lipolizy, pobudzone do działania zostają fibroblast, a zwiększona perfuzja krwi przyspiesza znacząco wszystkie procesy zachodzące w tkance. W efekcie – zlikwidowane zostają nadmiary tłuszczu, wzmacnia się „rusztowanie” podbródka, a twarz nabiera smukłego i młodego wyglądu.
Procedura zabiegowa nie niesie ze sobą nieprzyjemnych doznań dla Pacjenta – czuje on jedynie uczucie rozgrzania w obszarze, na którym pracuje kosmetolog.
Zabieg nie wymaga od Pacjenta wcześniejszych przygotowań.

Wskazania pozabiegowe

Skóra po zabiegu może być podawana tradycyjnej, codziennej pielęgnacji z zastrzeżeniem delikatnego traktowania – unikania mocnych nacisków i tarć. Warto pamiętać, że najlepsze efekty zabiegowe gwarantuje spożywanie dużej ilości płynów, szczególnie wody i wprowadzenie zdrowej diety, niesprzyjającej ponownemu gromadzeniu się tłuszczu.

Ceny zabiegu Vela Shape III – modelowanie podbródka

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu Vela Shape III – modelowanie podbródka, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu Vela Shape III – modelowanie podbródka – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu Vela Shape III – modelowanie podbródka.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegu są przede wszystkim:
  • choroby nowotworowe,
  • ciąża i karmienie piersią,
  • implanty elektroniczne/metalowe,
  • nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze,
  • ogólny zły stan zdrowia np. przeziębienie,
  • przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu.