Vela Shape III – modelowanie i ujędrnianie ciała

Zalety zabiegu Vela Shape III – modelowanie i ujędrnianie ciała

Vela Shape III – niewątpliwy przebój tej zimy już w Klinice Miracki! Skojarzone działanie podczerwieni, fal radiowych o najwyższej mocy (aż 150 W) oraz masażu próżniowego daje znakomite efekty w wyszczuplaniu, modelowaniu sylwetki, skutecznej walce z cellulitem i wiotkością skóry.
Jeżeli pragniecie Państwo perfekcyjnie wymodelować sylwetkę i zapewnić swojej skórze najlepszą kondycję na długie miesiące, koniecznie sprawdźcie atuty nowatorskiej technologii Vela Shape. Vela Shape III to już trzecia generacja urządzeń uznanej marki Syneron, doskonale sprofilowanych do potrzeb Pacjentów. Lata doświadczeń i udoskonalania linii Vela Shape doprowadziły do powstania urządzenia niedoścignionego w swojej klasie.

Wskazania do zabiegu Vela Shape III – modelowanie i ujędrnianie ciała

Vela Shape III jest urządzeniem dedykowanym do terapii w szeroko pojętej poprawie kondycji skóry. Poprzez połączenie działania podczerwieni, fal RF oraz masażu próżniowego i możliwość precyzyjnego dopasowania głowic do poszczególnych obszarów ciała doskonale sprawdzają się w leczeniu:

  • miejscowych nadmiarów tłuszczu,
  • cellulitu,
  • wiotkości i braku jędrności skóry.

Vela Shape III jest zabiegiem ujędrniająco-wyszczuplającym, który można stosować na wszystkie obszary ciała: brzuch, pośladki, ramiona, uda, łydki, kolana czy wszędzie tam, gdzie skóra utraciła sprężystość i naturalne napięcie, bądź we wszystkich obszarach dotkniętych cellulitem.

Efekty zabiegu Vela Shape III – modelowanie i ujędrnianie ciała

Efektem terapii Vela Shape jest przede wszystkim zauważalna poprawa kondycji skóry: jej ujędrnienie, przywrócenie naturalnej sprężystości i napięcia, ale także likwidacja cellulitu czy wymodelowanie sylwetki zauważalne w utracie centymetrów w obwodach na leczonym obszarze.

Rezultaty terapii Vela Shape są zauważalne już po wykonaniu jednego zabiegu, jednak w Klinice Miracki rekomendujemy skorzystanie z całego programu terapeutycznego obejmującego cykl 4 lub 6 zabiegów wykonywanych w siedmiodniowych odstępach.

Szczegóły zabiegu Vela Shape III – modelowanie i ujędrnianie ciała

Od strony praktycznej zabieg Vela Shape jest jedną z przyjemniejszych procedur dla Pacjenta. Przede wszystkim nie wymaga żadnego przygotowania. Po drugie, ze względu na moc urządzenia jest procedurą kosmetologiczną zaliczaną do mniej długotrwałych – wykonanie zabiegu na jeden obszar trwa zaledwie 30 minut. W trakcie zabiegu Pacjent odczuwa mocne rozgrzanie tkanki w obszarze poddanym leczeniu, jednak nie jest to odczucie nieprzyjemne.

Na czym polega działanie Vela Shape? Przede wszystkim, podczerwień rozgrzewa tkankę na głębokości 3 mm do temperatury około 43 stopni. Następnie fale RF ogrzewają tkankę do głębokości 15 mm. Poprzez przesuwanie głowicy po leczonym obszarze kosmetolog podtrzymuje temperaturę przez cały czas trwania zabiegu.  Dzięki temu komórki tłuszczowe ulegają zniszczeniu, zaś skóra zostaje pobudzona do produkcji włókien kolagenowych.
Budowa głowicy pozwala na bezpieczne i skuteczne „zassanie” tkanki i wykonanie na niej mechanicznego masażu próżniowego, co dodatkowo pobudza krążenie i przyspiesza procesy metaboliczne dając doskonałe efekty w modelowaniu i ujędrnianiu skóry oraz likwidacji cellulitu.
Fale RF wykorzystywane w urządzeniu Vela Shape są falami o najwyższej dostępnej na rynku mocy, bo aż 150W. Dzięki temu zabieg jest stosunkowo szybki i bardzo efektywny.

Zalecenia pozabiegowe: Vela Shape III – modelowanie i ujędrnianie ciała

Od razu po zabiegu skóra jest lekko rozpalona i zaczerwieniona, jednak efekt ten ustępuje po kilku godzinach. Po tym czasie można wrócić do standardowej pielęgnacji skóry. Warto jednak pamiętać, że najlepsze efekty terapia Vela Shape daje w połączeniu z właściwym, zdrowym trybem życia. Spożywanie około 2 litrów wody dziennie i aktywność fizyczna przyspieszają wydalanie z organizmu pozostałości rozbitych komórek tłuszczowych i znacząco wspomagają procesy regeneracji skóry. Jeśli chcesz wesprzeć działanie zabiegu oraz dodatkowo pozwolić sobie na odrobinę relaksu sprawdź także endermologię LPG Alliance.

Ceny zabiegu Vela Shape III – modelowanie i ujędrnianie ciała

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu Vela Shape III – modelowanie i ujędrnianie ciała, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030;  605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu Vela Shape III – modelowanie i ujędrnianie ciała – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu Vela Shape III.

Opis urządzenia

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegu Vela Shape są :
  • choroby nowotworowe,
  • ciąża i karmienie piersią,
  • implanty elektroniczne/metalowe,
  • nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze,
  • ogólny zły stan zdrowia np. przeziębienie,
  •  przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu.