Wypełnianie warg sromowych – Neauvia Rose

Zalety zabiegu

Wypełniacz Neauvia Intense Rose powstał w trosce o urodę intymną kobiet. Waginoplastyka, leczenie lipoatrofii intymnej czy po prostu potrzeba powiększenia warg sromowych, wyrównanie ich symetrii – to wszystko potrzeby, na które odpowiada wypełniacz Neauvia Rose.
Iniekcja wypełniacza jest z punktu widzenia Pacjenta zabiegiem znacznie korzystniejszym niż złożone procedury chirurgiczne. Przede wszystkim odbywa się bardzo szybko, praktycznie bez bólu i pozwala na szybki powrót do formy oraz normalnej aktywności seksualnej.

Wskazania

Wskazaniami do zabiegu wypełnianie warg sromowych są między innymi:
– korekcja tkanek miękkich w ginekologii estetycznej,
– plastyka tkanek
– lipoatrofia.

Efekty

W efekcie wstrzyknięcia wypełniacza Neauvia Rose znacząco poprawia się kształt warg sromowych, przywrócona zostaje ich objętość i jędrność, a także, w razie potrzeby wyrównane są ewentualne braki symetrii w okolicach intymnych.
Efekty stają się zauważalne już po upływie tygodnia od wstrzyknięcia preparatu i utrzymują sie do około jednego roku.

Szczegóły zabiegu

Zabieg Neauvia Rose jest klasyczną procedurą iniekcyjną, wykonywaną w Klinice Miracki wyłącznie przez lekarzy. Nie wymaga ona od Pacjentki żadnego dodatkowego przygotowania. Ze względu na delikatność okolic intymnych, w które podawany będzie produkt w trakcie iniekscji zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym.

Wskazania pozabiegowe

Ze względu na możliwość wystąpienia po iniekcji serii malutkich podkrwawień zalecane jest noszenie po pierwszej dobie od zabiegu wkładki higienicznej, a także unikanie w pierwszym okresie pozabiegowym intensywnego kontaktu seksualnego.

Ceny zabiegu Wypełnianie warg sromowych – Neauvia Rose

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu wypełnianie warg sromowych – Neauvia Rose, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu wypełnianie warg sromowych – Neauvia Rose – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu wypełnienia warg sromowych.

Przeciwwskazania

Do przeciwwskazań zaliczamy:
– ciążę,
– nowotwory,
– uszkodzenia naskórka w okolicy zabiegowej,
– infekcja okolic intymnych.