Wyszczuplanie ciała – Accent

Zalety zabiegu

Szczupłe, smukłe ciało bez zbędnych nadmiarów tkanki tłuszczowej to marzenie większości nowoczesnych Polek i Polaków. Jak jednak osiągnąć ten efekt bez katowania się morderczymi treningami i dietami, które na dodatek nie gwarantują uzyskania zamierzonego efektu? Jak stracić niechciany tłuszcz, jeżeli nie chcemy również decydować się na inwazyjne zabiegi chirurgicznej liposukcji?
Choć nie istnieje jeszcze magiczna różdżka, która umożliwiłaby spełnienie tego marzenia, to zabieg usuwania tkanki tłuszczowej metodą Accent V Shape może śmiało konkurować z efektami takiej magicznej sztuczki.
Dzięki zastosowaniu unikalnej, nowoczesnej technologii zimnych ultradźwięków Accent V Shape pozwala w bardzo krótkim czasie, bez stosowania inwazyjnych metod, bez konieczności długiej rekonwalescencji, ale przede wszystkim bardzo bezpiecznie usunąć zbędny tłuszcz. W tym również z bardzo precyzyjnych, trudnych do wyszczuplenia innymi metodami obszarów.

Wskazania

Zabiegi Accent Ultra V są rekomendowane dla Pacjentów, którzy chcą szybko, bezpiecznie i nieinwazyjnie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i wyszczuplić cała sylwetkę.

Efekty

Efekty zabiegów Accent V Shape widoczne są właściwie już po przeprowadzeniu pojedynczej sesji. Jednak najbardziej spektakularne rezultaty osiągamy u Pacjentów, którzy przechodzą pełną terapię złożoną z kilku do kilkunastu zabiegów przeprowadzanych w około tygodniowych odstępach czasu. Po przeprowadzeniu pełnej terapii Pacjenci wskazują na:
W rezultacie ciało staje się smuklejsze, znacząco wyszczuplone a znienawidzone wałeczki tłuszczu znikają bez śladu.

Szczegóły zabiegu

Podczas zabiegu z wykorzystaniem metody Accent V Shape skóra poddawana jest  działaniu fal ultradźwiękowych, których skuteczność w rozbijaniu komórek tłuszczowych jest niezwykle wysoka.
Wytwarzane przez głowicę UltraBody zimne ultradźwięki uszkadzają błony komórek tłuszczowych, prowadząc w końcu do ich rozbicia. Efektem jest stopniowy rozpad adypocytów i uwalnianie ich zawartości. Bardzo ważnym elementem działania fal ultradźwiękowych jest ich wysoka precyzja i oddziaływanie wyłącznie na komórki tłuszczowe bez naruszenia okalających struktur – naczyń krwionośnych i pozostałych tkanek.
Zabieg jest całkowicie bezbolesny dla Pacjenta i trwa w zależności od indywidualnych potrzeb i rozmiaru obszaru poddanego terapii od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.
Co bardzo istotne, fale ultradźwiękowe nie uszkadzają w żaden sposób zewnętrznej warstwy naskórka, dlatego Pacjent tuż po zabiegu może bez problemu wrócić do swoich naturalnych aktywności bez konieczności przechodzenia długiej, męczącej rekonwalescencji. I praktycznie bez objawów przeprowadzonego przed chwilą zabiegu.

Wskazania pozabiegowe

Pielęgnacja pozabiegowa nie wymaga szczególnych wysiłków ze strony pacjenta, bezpośrednio po zabiegu można wrócić do standardowej pielęgnacji i higieny skóry. W przypadku osób o szczególnie wrażliwej skórze, nasz kosmetolog doradzi jakie procedury pozabiegowe będą dla Państwa optymalne.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegu są przede wszystkim:

– choroby nowotworowe,

– ciąża i okres karmienia piersią,
– implanty elektroniczne/metalowe,
– nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze,
– ogólny zły stan zdrowia np. przeziębienie,
– przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu.