Peeling „Yellow Peel”

Zalety zabiegu

Yellow Peel jest jednym z najskuteczniejszych peelingów chemicznych dostępnych na rynku. Jego najważniejszym atutem są długotrwale utrzymujące się efekty zabiegu (nawet do kilkunastu miesięcy) i niesamowita skuteczność.
Yellow Peel jest zabiegiem działającym w głębokich warstwach naskórka, dzięki czemu przynosi znaczącą poprawę kondycji skóry i bardzo szybko zauważalne efekty.
Jeżeli więc zależy Ci na pozbyciu się drobnych zmarszczek, poprawie jędrności skóry, ale też usunięciu przebarwień czy blizn pozostałych po trądziku, a nie chcesz poddawać się bardziej złożonym zabiegom medycyny estetycznej to Yellow Peel jest wyborem właśnie dla Ciebie.

Wskazania

Yellow Peel jest złuszczającym peelingiem chemicznym, który najlepsze rezultaty przynosi w zwalczaniu:
– wiotkości skóry, drobnych zmarszczek,
– wiotkości skóry wokół oczu,
– przebarwień na twarzy dłoniach czy dekolcie,
– bliznami i pozostałości po trądziku,
– łojotokowych zaburzeń skóry.

Efekty

Efektem Yellow Peel jest rozświetlona, znacząco gładsza i pozbawiona przebarwień, drobnych zmarszczek i blizn skóra. Efekt działania peeelingu jest widoczny gołym okiem i utrzymuje się do roku pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji skóry.
Terapia Yellow Peel nie eliminuje tendencji do hiperpigmentacji, jednak zabieg można powtarzać co 30 dni aż do uzyskania wymarzonego efektu.
Na ostateczny rezultat działania Yellow Peel pacjent musi poczekać do kilkunastu dni po zabiegu, ponieważ w tym czasie skóra regeneruje się i złuszcza. W tym czasie może być również lekko zaczerwieniona i sprawiać wrażenie „ściągnięcia”.

Szczegóły zabiegu

Yellow Peel jest złuszczającym peelingiem chemiczny zawierającym w składzie: kwas azelainowy, retinolowy, kojowy, fitowy, askorbyl palmitynowy, a także wyciąg z rumianku.
Przed wykonaniem zabiegu przeprowadzana jest konsultacja kosmetologiczna, podczas której oceniany jest fototyp skóry pacjenta oraz rodzaj i zasięg problemu, który peeling powinien zwalczać.
Procedura zabiegowa rozpoczyna się od oczyszczenia skóry i przygotowania jej specjalistycznymi preparatami z kwasem glikolowym. Następnie na skórę, na 20-30 minut nałożona zostaje maska Yellow Peel. Po zmyciu maski nakładana jest jej kolejna warstwa. Ilość warstw zależna jest od indywidualnej reakcji skóry na zabieg oraz efektów, jakie chcemy uzyskać.
W zależności od intensywności problemu czas aplikacji preparatu jest indywidualnie dobierany do skóry pacjenta i trwa od 1  do 3 godzin.
Przez około 24 – 48 godzin po zabiegu na skórze może utrzymywać się niewielki rumień, pacjent może doznawać uczucia ściągania i napięcia skóry. Przez kolejne 3-4 dni skóra ulega złuszczeniu, co jest elementem naturalnego procesu regeneracji.

Wskazania pozabiegowe

Sposób pielęgnowania skóry po peelingu określa kosmetolog. Bez wątpienia jednak kluczowymi wskazaniami pozabiegowymi są: ochrona wraz z intensywnym nawilżaniem skóry. Do dziesiątego dnia po zabiegu zaleca się myć skórę wyłącznie mydłem o neutralnym pH. Należy też unikać słońca i zawsze używać filtrów ochronnych.

Ceny zabiegu Peeling „Yellow Peel”

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu peeling „Yellow Peel”, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu peeling „Yellow Peel” – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu Yellow Peel.

Przeciwwskazania

Zabiegu Yellow Peel nie wykonujemy podczas:
– ciąży pacjentki,
– występowania uszkodzeń skóry,
– opryszczki w fazie aktywnej