Zaffiro – bezinwazyjny termolifting

Zaffiro – bezinwazyjny termolifting

Lifting bez dotkliwego bólu, bez skalpela i bez okresu rekonwalescencji. Nowoczesna technologia Zaffiro to komfortowy sposób na zliftingowanie skóry, wygładzenie zmarszczek, poprawę owalu twarzy, oczyszczenie i odżywienie skóry.

Innowacyjne działanie światła podczerwonego IR, w połączeniu z oczyszczającym Waterpeelingiem Zaffiro daje rewelacyjne rezultaty zabiegowe. Stymuluje skórę do produkcji kolagenu i naturalnej przebudowy. Zaffiro to przełomowe urządzenie, które powstało w wyniku wieloletnich badań i we współpracy z prestiżowym ośrodkiem naukowym – Medycznym Stowarzyszeniem Lekarzy Anti-Aging A.M.I.A. w Rzymie.

 

Na czym polega zabieg Zaffiro?

Termolifting Zaffiro to zabieg, podczas którego działa na skórę promieniowanie podczerwone o specjalnie dobranej długości fali (750-1800nm). Dzięki temu możliwe jest jednolite i stopniowe rozgrzanie głębokich warstw skóry właściwej. Efekt termiczny, zachodzący w głębokich warstwach skóry, powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje ich gwałtownym skurczeniem się do pierwotnej długości.

W efekcie skóra zostaje zagęszczona i obkurczona, zwiększa się jej napięcie i elastyczność. Zmianom ulega również jej struktura a zmarszczki zostają wygładzone, co widać już po paru chwilach od rozpoczęcia zabiegu. Drugim, długofalowym skutkiem jest pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Zwiększona o około 30% produkcja kolagenu daje efekt poprawy gęstości skóry, jej napięcia oraz uniesienia.

Proces tworzenia kolagenu następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy około 3 miesięcy od zabiegu. Podczas zabiegu wykorzystywane jest stałe chłodzenie powierzchniowe skóry, dzięki któremu zabieg jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny (system chłodzenia w pełni kontroluje przenikanie podczerwieni do wnętrza skóry, bez naruszania naskórka).

Jak wygląda zabieg?

Zabieg rozpoczyna się od oczyszczenia skóry za pomocą Waterpeelingu Zaffiro. Dwufazowy strumień powietrza i wody kompleksowo oczyszcza skórę i przygotowuje na lepsze przewodzenie przez nią temperatury. Dzięki temu osiągamy jednorodne
podgrzanie obszaru poddawanego odmłodzeniu i ujędrnieniu, a tym samym potęgujemy efekt Zaffiro.

Oczyszczenie i złuszczenie skóry ułatwia jej przyjmowanie składników aktywnych. Woda wykorzystywana do peelingu może być wzbogacona o odpowiednio dopasowany kompleks witaminowy. Waterpeeling Zaffiro można wykorzystywać w całorocznej pielęgnacji skóry.

Waterpeeling Zaffiro

Po wykonaniu Waterpeelingu Zaffiro skóra jest schłodzona i przygotowana do działania promieniowania IR. Specjalna głowica zakończona szkłem szafirowym, wzmacnia emisję światła podczerwonego, prowadząc do efektu cieplnego skóry, nazywanego termoliftingiem. Podczas zabiegu wykorzystywane jest chłodzenie powierzchniowe skóry, wykorzystywane zgodnie z zasadą zimno-ciepło-zimno . Zawarty w skórze właściwej kolagen zostaje podgrzany do temperatury 65 stopni Celsjusza.

W efekcie włókna kolagenowe i elastyna, odpowiedzialne za napięcie skóry, zostają skrócone do ich pierwotnej długości. Jednocześnie fibroblasty, odpowiedzialne za produkcję włókien kolagenowych są stymulowane do produkcji nowych, młodych włókien.
Zabieg nie narusza otaczających naczyń krwionośnych, tkanek ani nerwów. Jedynie w nielicznych przypadkach występuje minimalne zaczerwienienie, które po kilku godzinach ustępuje. Zabieg można wykonywać bez względu na fototyp skóry, również na skórach opalonych i z problemami naczyniowymi. Zabieg jest bezpieczny, nie wymaga okresu rekonwalescencji i można cieszyć się jego efektem od pierwszej chwili.

Bezinwazyjny Termolifting Zaffiro

Efekty zabiegu Zaffiro

Po zabiegu Zaffiro skóra wygląda młodziej, jest rozświetlona i bardziej napięta. Zaffiro likwiduje wiotkość skóry na twarzy i szyi, poprawia owal twarzy, podnosi opadające policzki. Likwiduje bruzdy wargowo-nosowe, wygładza zmarszczki, poprawia napięcie i elastyczność skóry. Doskonale obkurcza skórę na brzuchu u kobiet po porodzie. Likwiduje wiotkość skóry na wewnętrznej stronie ramion, ud oraz modeluje obszar nad kolanami. Poprawia skórę dekoltu i wpływa pozytywnie na wygląd opadających z wiekiem piersi. Oczyszcza, odżywia i rozświetla skórę.

Pierwsze efekty są widoczne od razu po wykonaniu zabiegu. Pełne i spektakularne rezultaty pojawiają się po trzech miesiącach od zabiegu, ponieważ tyle trwa naturalny proces odbudowy skóry.

efekty zabiegu Zaffiro
efekty zabiegu Zaffiro

Niezwykle istotne w podtrzymaniu efektów są także zabiegi towarzyszące, które potęgują i utrwalają efekty liftingu. Polecana jest do tego linia Neauvia Cosmeceuticals – kosmeceutyki stworzone do pielęgnacji skóry po zabiegach medycyny estetycznej. Zastosowanie bezpośrednio po zabiegu Vitamin C Serum Neauvia zawierającego stabilną formę witaminy C, która odgrywa ważną rolę w procesie pielęgnacji skóry i przeciwdziała starzeniu, pozwala intensywnie pobudzić proces syntezy kolagenu i regeneracji skóry, a także rozjaśnić ją.
Efekt Zaffiro można również podtrzymywać dzięki stosowaniu Waterpeelingu Zaffiro.

Zabieg Zaffiro to bezinwazyjny termolifting o skutecznym działaniu. To tak zwany „zabieg bankietowy”, czyli taki po którym Pacjent bardzo szybko może wrócić do codziennych czynności. Termolifting można wykonać nawet w dniu wielkiego wyjścia.

Zaffiro to doskonały sposób na odmłodzenie skóry twarzy i ciała, a także profilaktyka antystarzeniowa.

Ceny zabiegu Zaffiro – bezinwazyjny termolifting

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu Zaffiro – bezinwazyjny termolifting, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu Zaffiro – bezinwazyjny termolifting – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu Zaffiro – bezinwazyjny termolifting.