laseroterapia

Zabiegi laserowe – skuteczny sposób na naczynka

24.06.2019

Pajączkami (teleangiektazje) nazywa się potocznie popękane naczynka, choć tak naprawdę naczynka nie pękają, a są po prostu poszerzone. Takie zmiany skórne mogą wpłynąć na samopoczucie. Laserowe zamykanie naczynek to zabieg medycyny estetycznej, na który decyduje się wiele osób. Najczęściej wykonywany jest na twarzy, ale również innych partiach ciała (szyja, łydki, uda). Zabieg laserowego zamykania naczynek polega na kierowaniu wiązki lasera na widoczne żyłki tworzące tzw. sieć czerwonych pajączków. Przyczynia się to do ich zamknięcia i zmniejszenia widoczności. Nasi specjaliści przy pomocy laseroterapii usuną pajączki już podczas pierwszego zabiegu. Dzięki sprawdzonej i bezinwazyjnej metodzie, terapia jest szybka i bezpieczna.

Co wpływa na tworzenie się naczynek?

Niestety, największy wpływ na stan cery ma postęp cywilizacyjny. Zmiany klimatyczne są przyczyną wielu problemów skórnych. Szybki rytm dnia również odbija się negatywnie na kondycji cery. Oprócz zmian klimatycznych głównymi czynnikami wpływającymi na kondycję i wygląd skóry są:

– czynniki genetyczne (to aż 80% przyczyn powstawanie pajączków),

– wrażliwość skóry, zaburzenia hormonalne, zaburzenia krążenia,

– różnica temperatur (gorące kąpiele, sauna, nadmierne opalanie, mroźny wiatr).

Jak zapobiec zmianom naczyniowym – zabieg laserem Cutera Excel V

Laser Cutera Excel V to najnowocześniejszy i najskuteczniejszy laser, którym można usunąć zmiany naczyniowe, rumień, trądzik różowaty, zmiany rubinowe lub znamiona naczyniowe. Terapia laserem jest najbezpieczniejszym, najszybszym i najskuteczniejszym sposobem walki z niepożądanymi zmianami. Zabieg laserem Cutera Excel V jest gwarancją kompletnego usunięcia problemu, bez skutków ubocznych czy długiego oczekiwania na efekty. Siła impulsu lasera Cutera Excel V przewyższa trzykrotnie moc laserów starszej generacji, a głowica umożliwiająca chłodzenie skóry podczas zabiegu, sprawia, że możemy dbać o komfort Pacjenta w trakcie leczenia. Usuwanie naczynek tym laserem odbywa się błyskawicznie i nie pozostawia śladów.

Ważne jest to, że obecna, nowoczesna metoda zamykania naczynek przy pomoc lasera Cutera Excel V jest bardzo skuteczna i małoinwazyjna. Dzięki wykorzystaniu najnowszej wiedzy naukowej z zakresu leczenia i medycyny estetycznej, w Klinice Miracki możemy, więc zaoferować Pacjentom bezpieczną i przede wszystkim – bezoperacyjną metodę zamykania naczynek.

Codzienna pielęgnacja

Przy problemach z pękającymi naczynkami nie można zapomnieć o codziennej pielęgnacji. Do mycia i zmywania makijażu należy używać łagodnych kosmetyków, przeznaczonych dla cery wrażliwej. Skórę należy regularnie złuszczać peelingiem enzymatycznym. Nie należy korzystać z peelingów ziarnistych. Jeśli używamy maseczek to muszą one być nawilżające i łagodzące podrażnienia. Skórę należy chronić przed promieniowaniem UV, stosując kremy z filtrem minimum 15 SPF. Należy również pamiętać, że w walce z pajączkami pomoże również suplementacja witamin C, B2, PP, które pozwolą wzmocnić naczynia wewnątrz i zapobiec ich pękaniu w przyszłości.

Więcej o zabiegu zamykania naczynek laserem Cutera Excel V: https://klinikamiracki.pl/cutera-excel-v/

Nie czekaj i zapisz się na zabieg już dziś!

Zapraszamy na zabiegi w naszych klinikach w Warszawie, Katowicach, Łodzi i Krakowie.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki