Nowość” w Klinice Miracki, to specjalny dział, w którym znajdziecie wszystkie premierowe zabiegi! Jako jedna z wiodących klinik medycyny estetycznej w Polsce mamy ambicję, aby nasi Pacjenci mogli jako pierwsi korzystać z atutów nowości rynkowych w medycynie estetycznej.
Dlatego też niemal w każdym miesiącu oferujemy Wam nowości, które wprowadzamy do naszego portfolio zabiegowego jako pionierzy lub jako jedna z pierwszych klinik.
Ponieważ przede wszystkim zależy nam na satysfakcji i bezpieczeństwie naszych Pacjentów, możecie mieć pewność, że każdy zabieg, który znajduje się w kategorii nowość został uprzednio gruntownie zweryfikowany przez naszych ekspertów, zaś cały personel medyczny przebył profesjonalne szkolenia i dysponuje wszelkimi niezbędnymi certyfikatami do wykonywania zabiegów.
Nowość w Klinice Miracki – to nie tylko nowinki na rynku medycyny estetycznej, ale przede wszystkim – dokładnie sprawdzone, przetestowane zabiegi, których jakość gwarantują nasi lekarze i kosmetolodzy. Jako klinika specjalizująca się w zabiegach laseroterapii szczególnie rekomendujemy nowości w zakresie nowoczesnych terapii laserami pikosekundowymi takimi jak PicoSure i Discovery Pico.
Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w Klinice Miracki!