Po okresie ciąży i karmienia często przychodzi ten moment, kiedy młode mamy chcą poświęcić nieco czasu tylko dla siebie. Idealnym rozwiązaniem są wtedy zabiegi dla mam w klinice medycyny estetycznej.
Zabiegi dla mam to specjalnie skomponowane procedury, które pozwalają na powrót do formy po ciąży, są mało inwazyjne i w naturalny sposób pozwalają kobiecie zadbać o własną urodę.
Najwieksza popularnością wśród zabiegów dla mam cieszą się delikatne procedury poprawiające kondycję skóry, pozwalające przy pomocy laserów pikosekundowych takich jak Discovery Pico czy PicoSure zwalczyć rozstępy, lub skorzystać z innych metod aby zlikwidować cellulit czy luźność skóry w niektórych partiach ciała. Doskonałą alternatywą w puli zabiegów dla mam są również zabiegi ginekologii estetycznej i regeneracyjnej, które pomagają odbudować kondycję okolic intymnych.
Portfolio zabiegów dla mam jest bardzo szerokie i pozwala na szybką rewitalizację skóry. Warto jednak pamiętać, że większość procedur zabiegów dla mam wykonywana jest dopiero po zakończeniu okresu laktacji ze względu na zachowanie priorytet, jakim jest zdrowie mamy i jej dziecka.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów dla mam w Klinice Miracki.