Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i anti-aging

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, na którym obroniła rozprawę doktorską. Lekarz medycyny estetycznej i anti-aging, certyfikowany przez Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie oraz Światowe Towarzystwo Medycyny Anti-Aging (WOSAAM) z siedzibą w Brukseli.
Nieustannie podnosi swoje kompetencje, współpracując i wymieniając doświadczenia ze światowymi ekspertami, w Polsce i za granicą, obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu dermatologii. Sama również edukuje lekarzy – wykłada na kongresach krajowych i międzynarodowych, publikuje prace naukowe.
W medycynie estetycznej i anti-aging kładzie nacisk na holistyczne podejście do wydobycia i podkreślenia naturalnego piękna Pacjenta. Proponuje innowacyjne rozwiązania, oparte o najnowszą wiedzę medyczną. Jest wielką entuzjastką nowoczesnych metod laseroterapii, niechirurgicznego liftingu ultradźwiękowego (HIFU) oraz wykorzystania potencjału regeneracyjnego organizmu, przy zastosowaniu osocza bogatopłytkowego.
Zamiłowanie do warsztatu lekarskiego sprawia, że naukę medyczną i profesjonalizm przekuwa w sztukę. Estetyczna wrażliwość skłoniła ją także do rozwijania pasji reżysera filmowego m.in. w Nowym Jorku i Los Angeles.