kosmetologia high-tech

Olga Bienias, Koordynator ds. kosmetolog​ii​ i asysty lekarskiej, procesów ​i ​szkoleń zabiegowyc​h​

Olga Bienias

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła studia magisterskie z wyróżnieniem. Członek Polskiego Towarzystwa Kosmetologicznego. Posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie planowania kompleksowych programów zabiegowych zarówno kosmetologicznych jak i z zakresu medycyny estetycznej – we współpracy z lekarzem.

Bierze udział w kongresach kosmetologicznych, oraz w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Zdobytą wiedzę wraz z doświadczeniem w zakresie kosmetologii przekazuje pisząc artykuły do renomowanego pisma Polish Journal of Cosmetology.

Jej szczególna pasja do zawodu jest priorytetem i przekłada się na jakość wykonywanej pracy oraz miłą atmosferę. Zawsze uśmiechnięta, dokładna, ceni pracę z ludźmi.


Ewelina Majko, Młodszy koordynator ds. kosmetolog​ii​ i asysty lekarskiej

Ewelina Majko

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Studia pierwszego stopnia ukończyła uzyskując tytuł licencjata na kierunku Kosmetologia, zaś pracę magisterską broniła w 2015 roku na kierunku Fizjoterapia. Z Kliniką Miracki związana jest od początku swojej drogi zawodowej, to u nas zdobywała pierwsze zawodowe szlify i odnajdywała swoje prawdziwe zawodowe pasje.Specjalizuje się w zabiegach na twarz z pogranicza kosmetologii i dermatologii, które w jej opinii są najciekawszym i największym wyzwaniem w pracy kosmetologa.

Prywatnie jest miłośniczką przyrody i długich wysokogórskich wędrówek oraz wspinaczek. W tym roku jej celem jest zdobycie Orlej Perci. W domu realizuje się eksperymentując w kuchni oraz poświęcając uwagę swoim czworonogim przyjaciołom – psom.


Natalia Kretek, Kosmetolog

Dyplomowany Kosmetolog o specjalizacji Kosmetologia pielęgnacyjna. Certyfikowany zabiegowiec kosmetologii Hi-Tech: Endermologii LPG Alliance, SculpSure, Accent Prime, Vela Shape III, Sonoqueen, Vectus. Ma również certyfikat z zabiegów pielęgnacyjnych skóry twarzy z wykorzystaniem dermarolleru.

Jest miłośniczką zabiegów odmładzających i poprawiających kondycję skóry twarzy: Hydrafacial i peelingów medycznych. Jak mówi: twarz to nasza wizytówka i księga, z której można wyczytać stan naszego zdrowia, styl życia, żywienia czy nastrój. “Warto dbać o skórę poprzez stałą pielęgnację, to bardzo ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia” – podsumowuje Natalia.

Otwarta, serdeczna i komunikatywna. Lubi pracę z ludźmi i bardzo indywidualnie traktuje każdego Pacjenta. Szuka rozwiązania na każdy problem. Jak mówi: każda historia i każde spotkanie wiele ją uczy.
Lubi poznawać wszelkie nowości w medycynie estetycznej – śledzi trendy i najnowsze technologie.

Interesuje ją również świadome podejście do żywienia. Kuchenne innowacje to jej konik. Wie, jak przyrządzić tradycyjne, polskie potrawy w wersji FIT. Wyznaje zasadę, że zdrowa kuchnia to nie tylko potrawka z warzyw, ale cała gama wartościowych posiłków i dieta oparta na naukowej wiedzy. Natalia lubi się uczyć: psychologii – bo fascynuje ją ludzki umysł i matematyki – bo od dziecka kocha królową nauk.

Wszędzie jej pełno i nigdy nie przechodzi niezauważona. Nawet po pracy jest bardzo aktywna. Jeździ na rowerze, chodzi na basen i siłownię, a od jakiegoś czasu kiełkuje w niej miłość do sportów ekstremalnych. Do tego rysuje, maluje, majsterkuje, wow! 🙂


Anna Aramowicz, Kosmetolog

Magister Fizjoterapii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Pasjonuje się medycyną estetyczną i kosmetologią. W Klinice Miracki nie odpuszcza żadnego szkolenia. Tu zdobyła doświadczenie, nieustannie doskonali się i poszerza wiedzę z najnowocześniejszych procedur kosmetologicznych.

Najważniejsze dla niej jest zadowolenie Pacjentów, oparte na terapiach indywidualnie dobranych do potrzeb każdego Pacjenta.Lubi nowoczesne, bezinwazyjne terapie o wysokiej skuteczności. Jest absolutną fanką modelowania sylwetki za pomocą masażu próżniowego Endermologie LPG Alliance. To wyjątkowe urządzenie miało swoją polską premierę właśnie w Klinice Miracki. Nowoczesna endermologia o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowym oczarowała również Anię.

Lubi także zabiegi odmładzające skórę twarzy. Do swoich numerów jeden wśród nich, zalicza oczyszczające peelingi medyczne.

Zawsze służy pomocną radą, dobrym słowem i wykonaniem zabiegów na najwyższym poziomie. W swojej pracy jest bardzo rzetelna i skupiona na potrzebach Pacjentów.

Wolny czas poświęca na poszerzanie wiedzy z zakresu kosmetologii, a gdy już oderwie się od książek, ujawnia się jej druga – kulinarna natura. Ania uwielbia gotować, najlepiej eksperymentować i nieustannie szukać nowości w kuchni. Relaksuje ją czytanie książek i słuchanie muzyki.


Kinga Gruszczyńska, Kosmetolog

Absolwentka Kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Doświadczony zabiegowiec z praktyką w klinikach estetycznych. Z Kliniką Miracki związała się w 2017 roku.

Specjalizuje się w zabiegach wyszczuplających i modelujących ciało. Indywidualny plan zabiegowy – jej zdaniem – jest kluczem do idealnej sylwetki. Dlatego tak bardzo ceni całościowe terapie łączone, które dają najlepsze rezultaty zabiegowe. Lubi również zabiegi, eliminujące niedoskonałości cery. Interesuje się najnowszymi technologiami oraz wykorzystaniem naturalnych składników aktywnych w kosmetologii.

Zawsze uśmiechnięta, otwarta na rozmowę i pracę z ludźmi. Każdy wypracowany sukces zabiegowy daje jej wiele radości.

Kosmetologia to jej największa pasja, ale wolny czas poświęca również na gotowanie. Lubi piękno nie tylko na ciele, ale również w sztuce. Stąd jej pasja fotografowania.


Magdalena Kochańska, Kosmetolog

Magister Kosmetologii Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Ukończyła studia na specjalizacji podologia.

Kosmetolog z dużym doświadczeniem. Kompetencje zawodowe najpierw szkoliła w instytucie jednej z największych marek kosmetycznych w Polsce. Teraz z pasją śledzi wszelkie nowości w medycynie estetycznej w zespole Kliniki Miracki.

Jest fascynatką nowoczesnych zabiegów, o dużej skuteczności i małej inwazyjności. Interesuje się terapiami odmładzającymi i wspierającymi naturalne procesy odbudowy skóry. Z Pacjentami chętnie dzieli się poradami, wiedzą i swoim czasem. Lubi słuchać i rozmawiać. Chętnie dobiera całościowe terapie, które kompleksowo redukują niedoskonałości cery, odmładzają skórę i modelują ciało.

Do pracy podchodzi z sercem, tak jak do każdej kwestii, która ją pasjonuje. Lubi eksperymentować, ale tylko w kuchni. W gotowaniu fascynują ją nieskończone możliwości i dobroczynne działanie dla zdrowia. Stąd jej zainteresowanie dietetyką. Uwielbia też fotografować – najlepiej koty. Magda po prostu uwielbia te zwierzaki!


Dominika Jaskowska, Kosmetolog

Absolwentka Kosmetologii Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Dodatkowo, uzyskała certyfikat z Kosmetologii Bioestetycznej. Dzięki temu poszerzyła wiedzę z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, technik masażu, kosmetologii leczniczej i pielęgnacyjnej, laseroterapii i makijażu medycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w instytucie kosmetologii, teraz nieustannie zgłębia wiedzę i zdobywa nowe umiejętności w Klinice Miracki.

Jest zachwycona efektami jakie daje Endermologia LPG Alliance. Lubi również nowoczesną depilację laserową a także peelingi chemiczne. Jest pod wrażeniem ich skuteczności w odmładzaniu – redukcji zmarszczek i poprawy napięcia skóry. Podoba jej się również modelowanie sylwetki i redukcja cellulitu za pomocą zabiegu Vela Shape, który daje doskonałe efekty i jest komfortowy dla Pacjenta.
Dobre samopoczucie Pacjentów jest dla niej bardzo ważne. Szanuje ich komfort, obdarza spokojem i zrozumieniem.

W Klinice Miracki szczególnie ceni sobie współpracę w zespole, wzajemną pomoc i przyjazną, rodzinną atmosferę. Za równie ważne uważa rzetelne podejście do Pacjentów, wykorzystywanie najnowszych technologii w dążeniu do satysfakcjonujących rezultatów zabiegowych, a także nieustanną naukę i odkrywanie nowych możliwości kosmetologii i medycyny estetycznej.

Lubi gotować i aktywnie spędzać czas. Mimo spokojnego usposobienia, pociągają ją szalone sporty. W wolnym czasie jeździ skuterem wodnym, nie tylko jako pasażer!


Emilia Góźdź, Kosmetolog

Absolwentka Kosmetologii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Obecnie studiuje w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, na kierunku Manager Spa i Wellness. Jest również certyfikowanym instruktorem masażu.

Pracę w Klinice Miracki rozpoczęła już z doświadczeniem kosmetologicznym, zdobytym w salonach kosmetycznych i gabinetach medycyny estetycznej. Emilia mówi, że tu rozwija swoje umiejętności i wiedzę, szczególnie dzięki dostępowi do najnowszych urządzeń i technologii zabiegowych. Dodaje, że nowoczesne metody odmładzania czy modelowania sylwetki dają naprawdę spektakularne rezultaty i są komfortowe dla Pacjenta.

Interesuje się zabiegami zarówno na ciało jak i twarz.

Emilia – jak sama mówi – jest oazą spokoju. Uważa, że wizyta u kosmetologa powinna być kojąca, komfortowa i odbywać się w atmosferze dużego zaufania.

Wybrała zawód kosmetologa, żeby pracować z ludźmi. Doskonale odnajduje się również w zespole Kliniki Miracki. Zawsze serdeczna, sympatyczna i wyważona.

Towarzyska natura sprawia, że najchętniej spędza wolny czas z przyjaciółmi. Lubi aktywny odpoczynek, dlatego często jeździ na rolkach lub spaceruje ze swoim ukochanym mopsem Molly.