Sonia Zając, Zastępca koordynatora ds. szkoleń zabiegowych

Kosmetolog z pasją i wiedzą. Sonia jest absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, która ukończyła zdobywając tytuł licencjonowanego kosmetologa. Następnie w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu pogłębiała swoją wiedzę zyskując tytuł magistra kosmetologii.

W Klinice Miracki szczególnie ceni sobie pracę wykorzystującą technologię w kosmetologii. Dlatego jej ulubionymi zabiegami są nowoczesne zabiegi modelujące i liftingujące, takie jak SonoQueen, Sculpsure i Endermologie LPG Alliance.

Prywatnie dla Soni praca jest pasją. W wolnym czasie pogłębia swoją wiedzę na temat zagadnień związanych z medycyną estetyczną i makijażem permanentnym.

Pacjentki Kliniki Miracki uwielbiają Sonię za wyjątkową empatię, spokój i ciepło.


Iza Garbolińska, Asystentka lekarza medycyny estetycznej

Studentka fizjoterapii w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. W tym roku czeka ją obrona pracy magisterskiej. Ukończyła kurs masażu w Akademii Wychowania Fizycznego.

Praca asystentki lekarza medycyny estetycznej w Klinice Miracki pozwala jej śledzić wszelkie nowości i przełomowe technologie zabiegowe. Jak mówi, cieszy się, że pracuje w klinice, która jako pierwsza w Polsce wprowadza nowoczesne terapie i pracuje na najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeniach.

Dzięki temu Iza może nieustannie poznawać nowinki w medycynie estetycznej i uczyć się od profesjonalistów. Wśród zabiegów, których działanie jest najbardziej inspirujące, Iza wymienia mezoterapię wysokostężonym osoczem bogatopłytkowym PRP Magellan. Przede wszystkim dlatego, że jest to zabieg z wykorzystaniem naturalnego preparatu o bardzo skutecznym działaniu odmładzającym i regenerującym skórę.

Iza jest z natury pomocna, sympatyczna i zawsze uśmiechnięta. Lubi pracować z ludźmi i uważa ich za wielką siłę Kliniki Miracki.

Po pracy odpoczywa z bliskimi i zajmuje się swoim ukochanym psem.


Maria Waldek, Asystentka lekarza medycyny estetycznej

Magister fizjoterapii Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie. W Klinice Miracki rozwija swoją zawodową pasję, jaką jest medycyna estetyczna.

W pracy asystentki lekarza medycyny estetycznej docenia dostęp do praktycznej wiedzy na temat wszelkich technik zabiegowych i możliwości terapeutycznych.
Do swoich ulubionych zalicza wysokostężone osocze bogatopłytkowe HD PRP Magellan, ze względu na jego odmładzające działanie i szerokie zastosowanie. Jest również zafascynowana efektami zabiegów z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii pikofrakcyjnej. Mówi, że miło patrzy się na spektakularne rezultaty odmładzania, poprawy kondycji skóry i usuwania przebarwień laserami PicoSure i Discovery Pico.
Lubi również inne odmładzające zabiegi medycyny estetycznej, w tym nici liftingujące.

W Klinice Miracki najbardziej docenia możliwość rozwoju, nauki wszelkich nowości a także pracę w zgranym zespole.

Interesuje się wykorzystaniem fizjoterapii w medycynie estetycznej, terapią manualną i kosmetologią.

Wolny czas spędza aktywnie – na bieżni lub na rowerze. A gdy ma ochotę odpocząć i się zrelaksować, sięga po farby olejne i maluje obrazy. To jej rodzinna tradycja, co zresztą widać w rodzinnym domu, który dzięki Marii staje się w galerią sztuki.