Menu

Suknia balowa to nie wszystko. Zobacz, jak przygotować swoje ciało na karnawał!

Poprzednim razem przedstawiliśmy Wam listę zabiegów na twarz, które, naszym zdaniem, idealnie przygotują twarz na przyjęcie karnawałowe. Tym razem przygotowaliśmy dla miniporadnik na temat zabiegów na ciało, które warto wykonać z myślą o karnawale – szczególnie, jeśli nasz strój będzie wyraźnie odkrywał plecy, nogi, ramiona czy okolice szyi. Na jakie zabiegi warto się zatem udać?

Zabiegi na ciało – piękna, gładka i promienna skóra pleców, dekoltu oraz ramion

O gładki i promienny wygląd skóry na plecach, dekolcie i ramionach powinnyśmy zadbać w szczególności wtedy, gdy nasza kreacja karnawałowa będzie wyraźnie eksponować te części ciała. Znajdujące się na nich niedoskonałości, takie jak przebarwienia, blizny, rozstępy, trądzik czy zaskórniki, mogą skutecznie odebrać urok całej naszej stylizacji. Utracony blask, jednolity koloryt i gładką strukturę mogą przywrócić skórze znajdujące się w naszej ofercie peelingi chemiczne, mikrodermabrazja wodna Hydrafacial czy specjalne zabiegi rewitalizujące na ciało. W przypadku widocznych niedoskonałości zlokalizowanych w głębszych warstwach skóry, warto zastanowić się nad wykonaniem zabiegu laserowego, który dużo skuteczniej radzi sobie z tego typu mankamentami urody. Dzięki nowoczesnej technologii posiadanych przez nas laserów pierwsze efekty można będzie zauważyć już po kilkunastu dniach od zabiegu.

Zabiegi wyszczuplające i zabiegi na cellulit

Jeśli przed przyjęciem karnawałowym okaże się, że nie do końca jesteśmy zadowolone ze swojej figury, a na wdrożenie odpowiedniej diety i planu treningów będzie nieco za późno, pomocne mogą okazać się zabiegi wyszczuplające z zakresu medycyny estetycznej. Wiotką skórę na ramionach, udach czy brzuchu z łatwością obkurczy posiadane przez nas urządzenie Ultraformer, zaś redukcję tkanki tłuszczowej na całym ciele w błyskawicznym tempie zapewnią m.in. zabiegi Accent Prime czy SculpSure. Jeżeli na karnawał planujemy założyć suknię, która eksponuje nogi, powinnyśmy zadbać też o redukcję znajdującego się na nich cellulitu. Pomocne w tym przypadku mogą okazać się znajdujące się w naszej ofercie zabiegi: Vela Shape, endermologia czy karboksyterapia.

Zabiegi kosmetyczne na szyję i dłonie

Szyja i dłonie to części ciała, o których bardzo często zapominamy nie tylko przy takich okazjach, jak karnawał, lecz także przy codziennej pielęgnacji. I jest to poważny błąd, bowiem szyja i dłonie, które pozostają odsłonięte w równym stopniu, co twarz, mogą nie tylko zdradzać nasz wiek, lecz także mieć różne niedoskonałości. Doskonałym sposobem na odmłodzenie szyi, dekoltu czy dłoni mogą być m.in. zabiegi laserowe w połączeniu z mezoterapią osoczem bogatopłytkowym. Zmarszczki na szyi doskonale wygładzają nici liftingujące, zaś zmarszczenia na dłoniach zredukuje ostrzykiwanie kwasem hialuronowym. Jeżeli na dłoniach znajdują się plamy starcze, warto zastanowić się nad ich usunięciem przy pomocy laseroterapii lub innego zabiegu zaproponowanego przez naszych specjalistów.

 

Zobacz również

„Efekt Mefista, czyli co potrafi laser pikosekundowy” – wywiad z doktorem Krzysztofem Mirackim dla elleman.pl

„Efekt Mefista, czyli co potrafi laser pikosekundowy” – wywiad z doktorem Krzysztofem Mirackim dla elleman.pl

24.04.2019

Elleman.pl kwiecień 2019, „Efekt Mefista, czyli co potrafi laser pikosekundowy” – wywiad z doktorem Krzysztofem Mirackim, 10-letnim praktykiem w laseroterapii i jednym z najbardziej doświadczonych specjalistów w Polsce.

Czytaj dalej

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki

02.01.2019

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki!