Menu

Zostań królową balu!

Sylwester i karnawałowe bale zbliżają się wielkimi krokami. Dlatego też, specjalnie z myślą o naszych Pacjentach, przygotowaliśmy wyjątkową, noworoczną ofertę najlepszych zabiegów, które w mgnieniu oka pozwolą każdej z Pań zabłysnąć na najbardziej nawet wyszukanym przyjęciu. Nasi specjaliści wybrali z portfolio zabiegów Kliniki Miracki te, które działają błyskawicznie, nieinwazyjnie i skutecznie. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu hity zabiegów bankietowych:

TYLKO TERAZ, TYLKO W TERMINIE 28-31 GRUDNIA
WSZYSTKIE POJEDYNCZE ZABIEGI Z OFERTY LAST MINUTE W CENACH PAKIETOWYCH:

ZABIEGI NA TWARZ:

1. Hydrafacial – bankietowy przebój, najszybszy sposób na świetlistą, gładką skórę
2. Peeling PRX – gruntowne odświeżenie, wyrównanie kolorytu, oczyszczenie
3. NOWOŚĆ – Accent Prime – błyskawiczny, nieinwazyjny lifting twarzy

ZABIEGI NA CIAŁO:

1. Endermologia LPG – totalne, nieinwazyjne ujędrnienie, wygładzenie i wyszczuplenie. Oryginalna technologia, najnowsze procedury
2. Drenaż limfatyczny – ujędrnienie skóry, poprawa sylwetki, redukcja cellulitu

Po więcej szczegółów lub w celu umówienia wizyty zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym zespołem recepcyjnym: rejestracja@klinikamiracki.pl

Zobacz również

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej