Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Zuzanna Borowa

Kosmetolog

Posiada wykształcenie wyższe. Ukończyła Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Obecnie jest w trakcie studiów magisterskich –  kierunek kosmetologia bioestetyczna. Poszerza wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach z kosmetologii holistycznej, które dotyczą leczenia problematycznych skór, głównie trądziku, przebarwień, prawidłowe żywienie, suplementacja, nawyki Pacjentów, uświadamianie o prowadzeniu zdrowego stylu życia, zalecanie odpowiednich badań, współpraca z lekarzami. Cieszy się, że praca w Klinice Miracki daje jej doświadczenie praktyczne. Klinikę wybrała też ze względu na prestiż i  fakt że może współpracować z lekarzami i czerpać od nich wiedzę!
 
W codziennej pracy skupia się na dobrej relacji z Pacjentami. Uważa, że w kontakcie z Pacjentem niezwykle ważna jest współpraca, poznanie jego potrzeb i pomoc. Ceni sobie również szczerość i otwartość.
 
Jest rozgadana, pomocna, o otwartym sercu dla wszystkich.  Potrafi umiejętnie pocieszać ludzi i jest bardzo kontaktowa. W wolnym czasie uwielbia spędzać czas z najbliższymi i znajomymi, jeździć na festiwale muzyczne, koncerty.  Kocha zwiedzać i podróżować! 
 
 
 
 
 
 

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki