AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Plastyka krocza

Plastyka krocza to zespół zabiegów, przywracają Pacjentkom komfort życia intymnego, zazwyczaj po porodzie. Metody ginekologii estetycznej pomagają pozbyć się kompleksów i podnoszą jakość życia.

Plastyka krocza – charakterystyka

Plastyka krocza jest jednym z najpopularniejszych zabiegów ginekologii plastycznej, który ma na celu przywrócenie właściwych stosunków anatomicznych tej części ciała oraz poprawę estetyki krocza. Metoda bazuje na zwężeniu pochwy i przywróceniu jej stosownego poziomu nawilżenia oraz korekta mankamentów estetycznych.

Plastyka krocza – zabiegi

Zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej krocza poleca się zwłaszcza tym osobom, które nie są zadowolone z estetyki tej części ciała i nie odczuwają komfortu życia intymnego. Profesjonalne zabiegi modelowania krocza proponowane przez gabinety medycyny estetycznej są bardzo skuteczne, a dzięki postępom technologicznym – bezpieczne.

Plastyka krocza – wskazania

Zabiegi plastyczne krocza wskazane są w przypadkach defektów kosmetyczno-funkcjonalnych, które są związane ze zbyt szerokim wejściem do pochwy, zazwyczaj po porodzie, kiedy Pacjentki odczuwają pogorszenie jakości życia seksualnego spowodowane zbyt „luźnym“ wejściem do pochwy. Czasami zabiegi te są stosowane u kobiet, które nie rodziły drogami natury i dyskomfort sprawia uczucie ciągle zwiększonej ilości wydzieliny.

Plastyka krocza – efekty

Dzięki zabiegom plastycznym krocza Pacjentki odzyskują komfort funkcjonowania i poprawę estetyki tej części ciała. Długotrwałe efekty utrzymują się nawet przez kilka lat.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki