AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Pryszcze między piersiami

Pryszcze między piersiami – informacje ogólne:

Powstające pryszcze, między naszymi piersiami, mogą być nie lada utrapieniem. To właśnie one, w głównej mierze, przyczyniają się do noszenia przez nas tylko i wyłącznie bluzek bez głębokiego wcięcia w dekolcie.Krostki powstające pomiędzy naszymi piersiami mogą być reakcją uczuleniową. Dlatego niezwykle ważne jest zastanowienie się nad tym, czy w ostatnim czasie: nie zmieniało się proszku do prania lub płynu do płukania. Jeżeli wykluczymy tę opcję, możemy podejrzewać, że skóra między naszymi piersiami nie miała zapewnionej odpowiedniej pielęgnacji. Oznacza to, że zbyt dużo zebrało się na niej martwego naskórka, potu, a także bakterii. Konsekwencją występowania tych czynników jest zapychanie się naszych porów. Proces ten jest znacznie ułatwiony, jeśli nasze gruczoły łojowe zwiększą produkcję sebum.

Pryszcze między piersiami – zapobieganie:

By jak najskuteczniej zapobiegać powstawaniu, pomiędzy naszymi piersiami pryszczy, należy zmienić bieliznę na bardziej przewiewną i naturalną. Jest to niezwykle ważne, zwłaszcza w okresie letnim, gdyż to właśnie wtedy nasze ciało bardziej się poci. Warto będzie również zadbać o to, by nasze ubrania nie były zbytnio przylegające do ciała. Dzięki temu zapewnimy stały przepływ powietrza, które zapobiegnie nadmiernemu poceniu się. Pamiętajmy również o nie używaniu kremów nawilżających oraz balsamów, jeżeli nasza skóra tego nie wymaga. Stosując te kosmetyki możemy zwiększyć ryzyko przetłuszczania się naszej skóry (tłusta skóra sprzyja powstawaniu pryszczy i wągrów).

Pryszcze między piersiami – zabiegi:

Nie zapominajmy, że skóra między piersiami jest niezwykle delikatna. Dlatego też, w celu pozbycia się pryszczy, warto jest korzystać z kosmetyków przeznaczonych do skóry trądzikowej. Dobrym rozwiązaniem może okazać się także peeling. Gdyby problem utrzymywał się przez dłuższy czas – skonsultuj się z dermatologiem. Przede wszystkim pamiętaj o tym, by pod żadnym pozorem nie wyciskać tych pryszczy!

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki