Menu
Fotoodmładzanie skóry efekty Warszawa

Laserowe odmładzanie – Icon MaxG™

Nowoczesny zabieg laserowy Icon Palomar MaxG™ pozwala w ekspresowym tempie uzyskać młody wygląd twarzy i szyi. Urządzenie znajduje zastosowanie przede wszystkim w odmłodzeniu i poprawieniu sprężystości skóry.

Jednak ponadto, wykorzystanie urządzenia świetnie sprawdza się również, jako profilaktyka wobec pękających naczynek czy trądziku różowatego, a także skuteczna metoda na redukcję blizn, rozstępów, przebarwień, zmian rubinowych oraz rumienia czy popękanych naczynek.

Rezultatem nowoczesnej terapii jest odmłodzona, świeża i gładka skóra. Dzięki zabiegowi wyrównuje się jej koloryt, przebarwienia znikają, a nowy wygląd jest o wiele bardziej korzystny.

Urządzenie Icon Palomar MaxG™ posiada zastosowanie w przypadku: odmładzania skóry twarzy, szyi i dekoltu, ujędrniania zwiotczałej skóry i rozjaśniania przebarwień.

Dzięki skorzystaniu z działania tego nowoczesnego urządzenia, będziecie mogli Państwo zaraz po zabiegu wrócić do naturalnych czynności, ponieważ skóra po terapii szybko wraca do zdrowej kondycji.

Fotoodmładzanie,ujędrnianie, wygładzanie, przywracanie cerze zdrowego kolorytu oraz rozjaśnianie przebarwień i spłycenie zmarszczek. Działa rewitalizująco, tonizująco.

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

Obszar zabiegu1 zabiegPakiet 3 zabiegi
Twarz 640 zł 800 zł1 440 zł 2 400 zł
Szyja560 zł 700 zł1 260 zł 2 100 zł
Grzbiet dłoni 640 zł 800 zł1 440 zł 2 400 zł
Dekolt 640 zł 800 zł1 440 zł 2 400 zł

 

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Odmładzanie, usuwanie blizn, przebarwień
 • Twarz
 • Szyja
 • Dekolt
Odmładzanie, usuwanie blizn, przebarwień
 • Pozostałe partie skóry, które wymagają ujędrnienia czy rozjaśnienia przebarwień

Mocne strony zabiegu

 • Atutem zabiegu laserowego odmładzania z zastosowaniem urządzenia Icon MaxG™ jest fakt, że to małoinwazyjny i szybki sposób na pozbycie się oznak starzenia.
 • Walorem terapii jest jego skuteczność, praktyczna bezbolesność podczas przeprowadzania procedury oraz błyskawiczny okres rekonwalescencji. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują nieinwazyjnej metody na redukcję zmarszczek.
 • Mocną stroną tego rodzaju kuracji jest również możliwość wykorzystania jej w celu redukcji przebarwień i rumienia. Dzięki temu leczenie przyczynia się do wyrównania kolorytu skóry, a także uzyskania świeżej, zdrowej prezencji.

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

 
Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonuje lekarz.
Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg nie jest bolesny, nie wymaga też znieczulenia. Możliwe jest odczuwania lekkiego pieczenia i poczucia gorąca na skórze, które przemija w ciągu kilku godzin.
Ile trwa rekonwalescencja?
Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić lekkie zaczerwienienie, opuchnięcie skóry, a także delikatna zmiana koloru skóry, które ustępują samoistnie. Efekt ten może utrzymywać się od 2 do 24 godzin. Objawy można łagodzić żelem chłodzącym lub woreczkiem z lodu.

Zasada Działania

 

Precyzyjna regeneracja i wyrównanie kolorytu skóry

Głowica MaxG™ jest niezwykle precyzyjnym urządzeniem, które poprzez fototermolizę doskonale regeneruje zwiotczałą skórę, a także wyrównuje jej koloryt.

Absorbowana przez hemoglobinę wiązka fali

Sprzęt wysyła wiązkę fali, która jest dostosowana do zaabsorbowania jej przez hemoglobinę, nadającą czerwony kolor krwi.

Moc zamienianej w ciepło energii świetlnej

Każdy impuls wysyłany z urządzenia to energia świetlna zamieniana w naczyniu w ciepło. Dzięki temu woda z naczynia błyskawicznie odparowuje i następuje koagulacja białek. W ten sposób naczynie ulega obkurczeniu, zasuszeniu oraz wchłonięciu.

Koncentracja zabiegu wyłącznie na problematycznym obszarze skóry

Istotną zaletą zabiegu jest nienaruszenie tkanek otaczających leczony obszar skóry, co z kolei przekłada się na szybki powrót do normalnej aktywności życiowej Pacjenta.

Krótki czas trwania leczenia

Zabieg przeprowadzany jest bardzo szybko, trwa od kilku do kilkunastu minut.

Wskazania

 • Plamy soczewicowate.
 • Przebarwienia słoneczne.
 • Trądzik różowaty.
 • Rozszerzone naczynka, rumień.
 • Piegi.
 • Znamiona rubinowe.

Przeciwwskazania

 • Infekcje bakteryjne lub wirusowe.
 • Opalona skóra lub używanie samoopalaczy.
 • Cukrzyca.
 • Uszkodzona skóra, dermatozy.
 • Skłonność do bliznowców.
 • Nowotwory skóry.
 • Nadwrażliwość na światło lasera lub przyjmowanie antybiotyków czy ziół światłouczulających, takich jak: nagietek, dziurawiec, skrzyp.
 • Przeprowadzenie w ciągu ostatnich 4 tygodni zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego lub hydroksyapatytu.
 • Stosowanie w ostatnim czasie retinoidów, steroidów, izotretynoiny.
 • Ciąża.

Przebieg zabiegu

 

Konsultacja wstępna

Lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad, w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Specjalista objaśnia też procedurę zabiegu i sposób postępowania po kuracji.

Pierwszy zabieg

Pozytywne efekty leczenia są widoczne już po pierwszym przeprowadzeniu procedury, jednak w celu intensyfikacji terapii, wskazane jest wykonanie serii kilku zabiegów. Ich ilość zależna jest od stopnia zaawansowania zmiany skórnej, jej powierzchni oraz indywidualnych cech, dotyczących regeneracji komórek. Dokładnej analizy dokonuje lekarz po wykonaniu pierwszego zabiegu, określa on wtedy dalsze kroki leczenia. Najczęściej, satysfakcjonujące wyniki uzyskiwane są po przeprowadzeniu serii 3-5 zabiegów.

Konsultacja kończąca

Lekarz po zabiegu informuje Pacjenta, jak należy odpowiednio chronić i dbać o skórę. Pojawiającą się opuchliznę czy zaczerwienienie dobrze jest złagodzić stosując okłady chłodzące oraz kremy łagodzące. W ten sposób, leczone obszary mają doskonałe warunki do szybkiego i prawidłowego procesu regeneracji. Ponadto, w celu intensyfikacji uzyskania pozytywnych efektów końcowych, należy odpowiednio nawilżać oraz natłuszczać poddawaną terapii powierzchnię skóry, aż do momentu odzyskania prawidłowej jej kondycji.

Przez okres kilkunastu dni po wykonanym zabiegu, konieczna jest ciągła i właściwa ochrona przed promieniami słonecznymi, z zastosowaniem kremów z wysokim filtrem, a także rezygnacja z solarium.

Jak się przygotować?

Przed zabiegiem laserowym Icon MaxG™, warto przygotować odpowiednio skórę, w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów końcowych. Dobrze też wiedzieć, na co zwrócić uwagę, żeby uzyskać spektakularne rezultaty leczenia. W przygotowaniach do terapii laserem Icon MaxG™należy:

 • Na kilka tygodni przed zabiegiem unikać kąpieli słonecznych i wizyt w solarium.
 • Zrezygnować z wykonywania głębokich peelingów, dermabrazji oraz zabiegów podrażniających skórę.
 • Zaprzestać używania kosmetyków z retinoidami i kwasami.
 • Nie stosować ziół, takich jak dziurawiec czy nagietek oraz preparatów, które mogą uwrażliwiać na słońce.

Częste pytania

Dlaczego przed i po zabiegu z użyciem lasera Icon MaxG™ niewskazane jest opalanie się?

Odpowiednia ochrona przed promieniami słonecznymi zabezpiecza skórę przed ewentualnymi przebarwieniami. Ponadto, zarówno opalanie się na słońcu, jak i w solarium czy używanie samoopalaczy zmienia kolor skóry, co negatywnie wpływa na efekt końcowy terapii. Dzieje się tak dlatego, że laser powoduje rozjaśnienie wybranych obszarów ciała. Nie zastosowanie się do zaleceń specjalisty, mogłoby więc skutkować pojawieniem się niechcianych zmian skórnych, w postaci plam, blizn czy odbarwień.

Jak długo trwa zabieg z zastosowaniem urządzenia Icon Palomar MaxG™?

Zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut, jego czas zależy od obszaru poddawanego terapii.

Carousel contents not found!

Komentarz eksperta

Dzięki wykorzystaniu lasera Icon Palomar MaxG™, Pacjenci zyskali nowoczesną metodę na usunięcie uporczywych zmian skórnych, takich jak przebarwienia posłoneczne, plamy soczewicowate, piegi, rumień czy popękane naczynka. Leczenie doskonale wyrównuje koloryt skóry, bez konieczności długotrwałej rekonwalescencji. Kuracja ta jest błyskawiczna i posiada wysoki poziom skuteczności, co z pewnością przemawia na jej korzyść.

Terapia, która nie wymaga specjalnych przygotowań, niewątpliwie jest wspaniałą alternatywą na odzyskanie gładkiej, wolnej od defektów skóry w krótkim czasie. Komfortowy zabieg fenomenalnie sprawdza się w naprawie różnego rodzaju mankamentów urody, dotyczących obszaru twarzy, szyi czy dekoltu.

Ponadto, na uznanie zasługuje fakt, że urządzenie Icon Palomar MaxG™ znajduje zastosowanie w profilaktyce i leczeniu trądziku różowatego. Jest to więc system wielofunkcyjny, który pozwala na bezpieczne przeprowadzenie procedury, a także uzyskanie spektakularnych rezultatów.