Menu
laseroterapia

Laserowe odmładzanie – Icon MaxG™

Nowoczesny zabieg laserowy Icon Palomar MaxG™ pozwala w ekspresowym tempie uzyskać młody wygląd twarzy i szyi. Urządzenie znajduje zastosowanie przede wszystkim w odmłodzeniu i poprawieniu sprężystości skóry.

Jednak ponadto, wykorzystanie urządzenia świetnie sprawdza się również, jako profilaktyka wobec pękających naczynek czy trądziku różowatego, a także skuteczna metoda na redukcję blizn, rozstępów, przebarwień, zmian rubinowych oraz rumienia czy popękanych naczynek.

Rezultatem nowoczesnej terapii jest odmłodzona, świeża i gładka skóra. Dzięki zabiegowi wyrównuje się jej koloryt, przebarwienia znikają, a nowy wygląd jest o wiele bardziej korzystny.

Icon Palomar MaxG pozwala na laserowe odmładzanie skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni, ujędrnianie zwiotczałej skóry i rozjaśniania przebarwień.

Dzięki skorzystaniu z działania tego nowoczesnego urządzenia, będziecie mogli Państwo zaraz po zabiegu wrócić do naturalnych czynności, ponieważ skóra po terapii szybko wraca do zdrowej kondycji.

Fotoodmładzanie,ujędrnianie, wygładzanie, przywracanie cerze zdrowego kolorytu oraz rozjaśnianie przebarwień i spłycenie zmarszczek. Działa rewitalizująco, tonizująco. Icon MAX G - cena

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

Obszar zabiegu1 zabiegPakiet 3 zabiegi
Twarz 640 zł 800 zł1 440 zł 2 400 zł
Szyja560 zł 700 zł1 260 zł 2 100 zł
Grzbiet dłoni 640 zł 800 zł1 440 zł 2 400 zł
Dekolt 640 zł 800 zł1 440 zł 2 400 zł

 

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Odmładzanie, usuwanie blizn, przebarwień
  • Twarz
  • Szyja
  • Dekolt
Odmładzanie, usuwanie blizn, przebarwień
  • Pozostałe partie skóry, które wymagają ujędrnienia czy rozjaśnienia przebarwień

Mocne strony zabiegu

  • Atutem zabiegu laserowego odmładzania z zastosowaniem urządzenia Icon MaxG™ jest fakt, że to małoinwazyjny i szybki sposób na pozbycie się oznak starzenia.
  • Walorem terapii jest jego skuteczność, praktyczna bezbolesność podczas przeprowadzania procedury oraz błyskawiczny okres rekonwalescencji. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują nieinwazyjnej metody na redukcję zmarszczek.
  • Mocną stroną tego rodzaju kuracji jest również możliwość wykorzystania jej w celu redukcji przebarwień i rumienia. Dzięki temu leczenie przyczynia się do wyrównania kolorytu skóry, a także uzyskania świeżej, zdrowej prezencji.

Alternatywne zabiegi