Menu
Accent Prime zabieg klinika Miracki Warszawa efekty wow

Accent Prime

Accent Prime to wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu przeprowadzamy w Klinice Miracki skuteczne zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej oraz nieinwazyjnego modelowania i konturowania twarzy oraz ciała. Efekty terapii Accent Prime widoczne są natychmiast po wykonaniu pierwszego zabiegu – skóra na twarzy staje się w naturalny sposób bardziej napięta, owal ulega "podniesieniu", znika nieestetyczny wałek, zwany potocznie drugim podbródkiem.

Jeżeli zależy Państwu na utrzymaniu efektu przez długie miesiące – trwały rezultat zapewnia wykonanie pełnego cyklu terapii – najczęściej są to cztery zabiegi w tygodniowych odstępach, choć oczywiście wszystko zależy od indywidualnych ustaleń i diagnozy kosmetologa.

Także w przypadku całego ciała, rezultaty zabiegów Accent Prime widoczne są właściwie już po przeprowadzeniu pojedynczej sesji, jednak najbardziej spektakularne rezultaty osiągamy u Pacjentów, którzy przechodzą całą terapię złożoną z kilku do kilkunastu zabiegów przeprowadzanych w około tygodniowych odstępach czasu. Po przeprowadzeniu pełnej terapii Pacjenci wśród zalet zabiegu wymieniają m.in.: uzyskanie znakomicie wymodelowanej sylwetki w sposób bezpieczny, praktycznie bezbolesny, bez skutków ubocznych, bez blizn i bez konieczności poddawania się głęboko inwazyjnym zabiegom, wysoką skuteczność w odmładzaniu skóry i przywrócenie jej jędrności czy brak okresu rekonwalescencji.

Redukcja tkanki tłuszczowej, nieinwazyjne modelowanie oraz konturowanie ciała i twarzy przy użyciu urządzenia Accent Prime.

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

Ciało - ujędrnienie i redukcja cellulitu (RF)

Rodzaj zabiegu 1 zabieg Pakiet 4 zabiegi Pakiet 6 zabiegów
1 obszar 500 zł 700 zł 1 800 zł 2 800 zł 2 400 zł 4 200 zł

Ciało - ujędrnienie i redukcja cellulitu ACCENTUATE (RF)
NOWOŚĆ! Pierwsza w Polsce głowica do zabiegów na ciało. Ceny Intro.

Rodzaj zabiegu 1 zabieg Pakiet 4 zabiegi Pakiet 6 zabiegów
1 obszar 700 zł 1 400 zł 2 400 zł 5 600 zł 3 000 zł 8 400 zł

Ciało - redukcja tkanki tłuszczowej (ultradźwięki)

Rodzaj zabiegu 1 zabieg Pakiet 4 zabiegi Pakiet 6 zabiegów
1 obszar 500 zł 600 zł 1 800 zł 2 400 zł 2 400 zł 3 600 zł

Ciało - ujędrnianie i redukcja tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki (RF + ultradźwięki)

Rodzaj zabiegu 1 zabieg Pakiet 4 zabiegi Pakiet 6 zabiegów
1 obszar (60 min) 900 zł 1 300 zł 3 400 zł 5 200 zł 4 500 zł 7 800 zł

Odmładzanie twarzy

Obszar zabiegu 1 zabieg Pakiet 3 zabiegi
Twarz 880 zł 1 100 zł 1 980 zł 3 300 zł
Twarz, szyja 1 520 zł 1 900 zł 3 420 zł 5 700 zł
Twarz, szyja, dekolt 2 160 zł 2 700 zł 4 860 zł 8 100 zł
Szyja 640 zł 800 zł 1 440 zł 2 400 zł
Dekolt 640 zł 800 zł 1 440 zł 2 400 zł
Okolica oczu 560 zł 700 zł 1 260 zł 2 100 zł
Okolica ust 560 zł 700 zł 1 260 zł 2 100 zł
Grzbiet dłoni 640 zł 800 zł 1 440 zł 2 400 zł

Redukcja blizn

Obszar zabiegu 1 zabieg Pakiet 3 zabiegi
Pojedyncza blizna do 4 cm 280 zł 350 zł 630 zł 1 050 zł
Pojedyncza blizna do 10 cm 560 zł 700 zł 1 260 zł 2 100 zł
Blizny potrądzikowe TWARZ 1 080 zł 1 350 zł 2 430 zł 4 050 zł

Redukcja rozstępów

Obszar zabiegu 1 zabieg Pakiet 3 zabiegi
Obszar 10 cm x 10 cm 400 zł 500 zł 900 zł 1 500 zł

Impact - wprowadzanie substancji aktywnych, odmładzanie skóry

Rodzaj zabiegu 1 zabieg
Twarz 600 zł 1 200 zł
Okolica ust 300 zł 600 zł
Okolica oczu 300 zł 600 zł
Okolica bruzd nosowo- wargowych 300 zł 600 zł

Impact - wprowadzanie substancji aktywnych, redukcja blizn

Rodzaj zabiegu 1 zabieg
Blizna do 4 cm 150 zł 300 zł
Blizna do 10 cm 250 zł 500 zł
Policzki - blizny potrądzikowe 400 zł 800 zł

Impact - wprowadzanie substancji aktywnych, redukcja rozstępów

Rodzaj zabiegu 1 zabieg
Rozstępy 10 cm x 10 cm 400 zł 800 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Lifting
 • Twarz 
Ujędrnianie, modelowanie
 • Ciało (m.in. pośladki, uda, brzuch, ramiona) 

Mocne strony zabiegu

 • Skuteczne nieinwazyjne odmładzanie: Accent Prime to skuteczna metoda nieinwazyjnego ujędrnienia twarzy, liftingu i podniesienia owalu, a także „wyostrzenia” linii podbródka, likwidacji nieestetycznego „drugiego” podbródka, pozbycia się „chomików” i nadania twarzy młodszego, szczuplejszego i radośniejszego wyrazu. System Accent Prime to także doskonała alternatywa dla chirurgicznych zabiegów modelowania sylwetki w klinikach chirurgii plastycznej. Uzyskanie analogicznych efektów w postaci perfekcyjnie wymodelowanego ciała jest teraz możliwe w znacznie krótszym czasie, bez bólu i długiej terapii pozabiegowej.
 • Unikatowość technologii, czyli, przede wszystkim, znacząco podwyższona moc urządzenia, która pozwala na wykonywanie jeszcze skuteczniejszych zabiegów w krótszym czasie; doskonale dopasowana do kształtu twarzy głowica umożliwiająca precyzyjne dotarcie do najtrudniejszych obszarów oraz wyjątkowe systemy bezpieczeństwa, które pozwalają na wykonanie zabiegów bez ryzyka dla Pacjenta. To najnowocześniejsza na świecie, wysoce zaawansowana platforma do wykonywania zabiegów modelowania sylwetki, poprawy kondycji skóry i likwidacji jej niedoskonałości.
 • Kompleksowe działanie: jeśli zależy Państwu na tym, aby kompleksowo, szybko i bezpiecznie, a także bez miesięcy forsujących ćwiczeń i drakońskich diet perfekcyjnie wymodelować i ujędrnić ciało, pozbyć się tkanki tłuszczowej zniekształcającej figurę, podkreślić lub udoskonalić kontur pośladków, ud, brzucha, czy ramion, zlikwidować lub zredukować cellulit, zabieg Accent Prime będzie dla Państwa doskonałym wyborem!

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

 
Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonuje kosmetolog.
Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg nie jest bolesny, w razie potrzeby kosmetolog stosuje znieczulenie miejscowe.
Ile trwa rekonwalescencja?
Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Zasada Działania

 

Selektywna redukcja komórek tłuszczowych bez naruszania sąsiadujących tkanek

Ultradźwięki selektywnie niszczą komórki tłuszczowe i opróżniają ich zawartość, nie naruszając przy tym sąsiadujących tkanek, co powoduje, że zabieg jest szczególnie łagodny dla Pacjenta. Z kolei działanie uni- i bipolarnej fali radiowej przyspiesza metabolizm, usprawniając w ten sposób działanie układu limfatycznego oraz usuwając z organizmu uwolniony przez ultradźwięki tłuszcz. Połączenie tych dwóch modułów pracy daje unikalne na rynku narzędzie do walki z niedoskonałościami ciała.

Doskonała alternatywa dla wyszczuplających metod chirurgicznych

Urządzenie posiada niezależne procedury zabiegowe dla każdego obszaru twarzy i ciała, a także dla każdego typu zabiegu (zwalczanie cellulitu, redukcja komórek tłuszczowych, zagęszczanie i lifting skóry, ujędrnianie ciała). Dlatego, ze względu na swoją wszechstronność, stanowi doskonałą i niezwykle popularną wśród Pacjentek Kliniki Miracki alternatywę dla metod chirurgicznych. Może być stosowane na dowolnym obszarze twarzy i ciała – znakomicie sprawdza się w eliminowaniu tkanki tłuszczowej z obszarów trudnych lub niemożliwych do wyszczuplenia innymi metodami: kolan, pelikanów, podbródka.

Wielozadaniowe urządzenie do modelowania twarzy i ciała

W przypadku zabiegów na ciało modeluje sylwetkę, redukuje cellulit, blizny oraz rozstępy, pobudzając jednocześnie metabolizm i jędrność skóry. Stosowany w zabiegach na twarz, jako pierwsze urządzenie na rynku bez użycia skalpela wyszczupla i liftinguje, ponadto modeluje policzki, zmniejsza wiotkość skóry, a także redukuje efekt podwójnego podbródka i „chomiki”.

Dwufazowy protokół zabiegowy

Protokół zabiegowy składa się z dwóch faz, podczas których lekarz używa innych głowic. W fazie przedterapeutycznej wykorzystuje się głowicę wytwarzającą ultradźwięki, która podwyższa temperaturę tkanek do 40 st. C. W fazie terapeutycznej, przy ciągłej temperaturze 40 st. C, następuje reset całkowitej energii akumulacyjnej z jednoczesnym zwalczaniem komórek tłuszczowych.

Nowoczesna technologia na straży bezpieczeństwa

Skomputeryzowany system cały czas czuwa nad bezpieczeństwem pacjenta, a temperatura ciała jest nieustannie monitorowana, co czyni zabieg całkowicie bezbolesnym i bezpiecznym. Dodatkowo specjalny system chłodzący chroni naskórek, skórę właściwą, naczynia krwionośne i włókna nerwowe, dzięki czemu niszczone są wyłącznie komórki tłuszczowe a pacjent odczuwa jedynie ciepło.

Wskazania

 • "Drugi" podbródek.
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej w obrębie twarzy.
 • Zmarszczki.
 • Utrata jędrności i sprężystości skóry. 
 • Potrzeba nieinwazyjnego i szybkiego liftingu.
 • Zaburzony owal twarzy.
 • Cellulit.
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej w różnych obszarach ciała, np. na udach czy brzuchu.

Przeciwwskazania

 • Choroby nowotworowe.
 • Ciąża i okres karmienia piersią.
 • Implanty elektroniczne/metalowe.
 • Nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze.
 • Ogólny zły stan zdrowia, np. przeziębienie.
 • Przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu.

Przebieg zabiegu

 

Konsultacja wstępna

Przed wykonaniem zabiegu przeprowadzana jest konsultacja, podczas której oceniany jest stan skóry pacjenta oraz rodzaj i zasięg problemu. Specjalista poznaje też oczekiwania Pacjenta i służy radą.

Pierwszy zabieg

Twarz: niezwykła skuteczność terapii Accent Prime w nieinwazyjnym liftingu twarzy i likwidacji drugiego podbródka wynika ze skojarzenia działania fal RF (fale radiowe) o dużej mocy oraz ultradźwięków (US) wykorzystywanych naprzemiennie. Energia fal radiowych wykorzystywana jest do skutecznego modelowania i wyszczuplania twarzy. Dzięki rozgrzaniu włókien kolagenowych do temperatury 40-45 stopni struktura skóry ulega poprawie – fibroblasty zostają bowiem pobudzone do produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra napina się, ujędrnia a owal twarzy zostaje uniesiony. Powstaje nowe „rusztowanie” w postaci nabudowanych włókien kolagenowych, które podtrzymują i tworzą nowy, odmłodzony kształt linii podbródka. Dodatkowo, fale radiowe przyspieszają krążenie krwi dzięki czemu wydalanie przez organizm niepotrzebnych złogów tłuszczowych staje się szybsze i skuteczniejsze. Ta ostatnia właściwość fal radiowych doskonale komponuje się z działaniem ultradźwięków, których wibracje powodują, że komórki tłuszczowe zgromadzone w okolicy podbródka i szyi zostają rozbite, a uwolniony z nich tłuszcz może zostać bezpiecznie usunięty z organizmu.

Ciało: podczas zabiegu z wykorzystaniem metody Accent Prime skóra poddawana jest skojarzonemu działaniu dwóch rodzajów fal - ultradźwiękowych oraz radiowych w technologii RF (radiofrekwencji). Zimne ultradźwięki stosowane są jako pierwsze podczas zabiegu. Następnie, po ściśle określonym czasie, urządzenie emituje fale radiowe, które stopniowo podwyższają temperaturę tkanek podskórnych, przyspieszając tym samym krążenie i metabolizm w okolicy poddawanej zabiegowi i stymulują układ limfatyczny do szybszego usuwania uwolnionego tłuszczu i detoksykacji tkanek. Fale wywołują naprzemienne naprężania i relaksację błon komórek tłuszczowych, prowadząc w końcu do ich uszkodzenia. Efektem jest stopniowy rozpad adypocytów i uwalnianie ich zawartości.

Konsultacja kończąca

Dotyczy zachowań po zabiegu. Po zabiegu liftingującym skóra jest lekko zaczerwieniona i rozgrzana, jednak objawy te znikają bardzo szybko. Ponieważ zabieg jest całkowicie bezinwazyjny, właściwie zaraz po nim można wrócić do standardowej pielęgnacji, bez konieczności wykonywania szczególnych rytuałów pielęgnacyjnych czy ochronnych. Także po zabiegu ujędrniającym ciało, pielęgnacja nie wymaga jednak szczególnych wysiłków ze strony Pacjenta. W przypadku osób o wyjątkowo wrażliwej skórze, nasz kosmetolog doradzi, jakie procedury pozabiegowe będą optymalne.

Jak się przygotować?

Przed terapią wskazane jest picie dużej ilości wody oraz unikanie spożywania wysokotłuszczowych potraw i alkoholu w dniu zabiegu.

Częste pytania

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg Accent Prime jest całkowicie bezbolesny dla Pacjenta – czuje on jedynie ciepło w okolicy, przy której pracuje głowica. Dzięki systemowi chłodzącemu wbudowanemu w urządzenie nie istnieje ryzyko, że uczucie ciepła zamieni się w poparzenie.

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg liftingujący twarzy trwa maksymalnie 30 minut – dzięki zwiększonej mocy urządzenia – czas zabiegowy jest skrócony.

Zabieg modelowania ciała trwa, w zależności od indywidualnych potrzeb i rozmiaru obszaru poddanego terapii, od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

Jak długo trwa rekonwalescencja?

Skojarzone fale ultradźwiękowe i radiofrekwencyjne nie uszkadzają w żaden sposób zewnętrznej warstwy naskórka, dlatego Pacjent tuż po zabiegu może bez problemu wrócić do swoich naturalnych aktywności bez konieczności przechodzenia długiej, męczącej rekonwalescencji.

Kiedy widać pierwsze efekty i jakie zachowania im sprzyjają?

Rezultat może być zauważalny bezpośrednio po zabiegu, jednak nie jest to jeszcze efekt ostateczny.

W celu uzyskania jeszcze lepszych  efektów zaleca się spożywać duże ilości wody - 2,5 l dziennie, wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, w tym pokarmy ubogie w tłuszcz. Nie bez znaczenia jest też  aktywność fizyczna.

Komentarz eksperta

Polecam Accent Prime moim Pacjentom, ponieważ to jeden z najbezpieczniejszych, a przy okazji najskuteczniejszych systemów do liftingowania twarzy oraz nieinwazyjnego modelowania sylwetki i ujędrniania skóry. Accent Prime to unikatowe połączenie technologii RF fal radiowych i ultradźwięków o najwyższej na rynku medycznym częstotliwości. Terapia z wykorzystaniem tej technologii jest komfortowa i bezpieczna, a Pacjenci cenią ją za brak bólu i krótki przebieg. Dodatkowo wielu z nich twierdzi, że efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.