Accent Prime (liposukcja kawitacyjna)

Accent Prime to wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu przeprowadzamy w Klinice Miracki skuteczne zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej oraz nieinwazyjnego modelowania i konturowania twarzy oraz ciała. Efekty terapii Accent Prime widoczne są natychmiast po wykonaniu pierwszego zabiegu – skóra na twarzy staje się w naturalny sposób bardziej napięta, owal ulega “podniesieniu”, znika nieestetyczny wałek, zwany potocznie drugim podbródkiem.

Jeżeli zależy Państwu na utrzymaniu efektu przez długie miesiące – trwały rezultat zapewnia wykonanie pełnego cyklu terapii – najczęściej są to cztery zabiegi w tygodniowych odstępach, choć oczywiście wszystko zależy od indywidualnych ustaleń i diagnozy kosmetologa.

Także w przypadku całego ciała, rezultaty zabiegów Accent Prime widoczne są właściwie już po przeprowadzeniu pojedynczej sesji, jednak najbardziej spektakularne rezultaty osiągamy u Pacjentów, którzy przechodzą całą terapię złożoną z kilku do kilkunastu zabiegów przeprowadzanych w około tygodniowych odstępach czasu. Po przeprowadzeniu pełnej terapii Pacjenci wśród zalet zabiegu wymieniają m.in.: uzyskanie znakomicie wymodelowanej sylwetki w sposób bezpieczny, praktycznie bezbolesny, bez skutków ubocznych, bez blizn i bez konieczności poddawania się głęboko inwazyjnym zabiegom, wysoką skuteczność w odmładzaniu skóry i przywrócenie jej jędrności czy brak okresu rekonwalescencji.

Zapraszamy na zabiegi do naszych Klinik w Warszawie, Katowicach, KrakowieŁodzi!

Zabiegi Accent Prime na twarz i ciało

YouTube video

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej, wiotkiej skóry i cellulitu!

Dzięki Akcji  Ciało 2023 zyskujesz: Indywidualny plan zabiegowy, dostęp do najlepszych technologii w najlepszych cenach, opiekę specjalistów o najwyższych kwalifikacjach, imponujące, długotrwałe efekty! Atrakcyjne pakiety cenowe BASIC oraz PREMIUM!

Alma Accent Prime (liposukcja kawitacyjna) Cennik

Accent Prime RF – Twarz(lifting bezinwazyjny, poprawa gęstości skóry)
Obszar zabiegu 1 Zabieg Pakiet 4 zabiegi
Twarz 700 zł  1 000 zł 2 400 zł  4 000 zł
Twarz + szyja 900 zł  1 200 zł 2 880 zł  4 800 zł
Twarz + szyja + dekolt 1100 zł  1 400 zł 3 360 zł  5 600 zł
Accent Prime RF + ultradźwięki – Twarz(lifting bezinwazyjny z likwidacją tkanki tłuszczowej)
Obszar zabiegu 1 Zabieg Pakiet 4 zabiegi
Twarz 1 600 zł  1 800 zł 4 320 zł  7 200 zł
Twarz + szyja 2 000 zł  2 200 zł 5 280 zł  8 800 zł
Twarz + szyja + dekolt 2 400 zł  2 600 zł 6 240 zł  10 400 zł
Accent Prime RF + ultradźwięki – Podbródek(redukcja tkanki tłuszczowej)
Obszar zabiegu 1 Zabieg Pakiet 4 zabiegi
Owal twarzy 500 zł  700 zł 1 600 zł  2 800 zł
Accent Prime RF – Ciało(ujędrnienie i redukcja celulitu)
Rodzaj zabiegu 1 Zabieg Pakiet 4 zabiegi Pakiet 6 zabiegów Pakiet BASIC  Pakiet PREMIUM
1 obszar 500 zł  700 zł 1 800 zł  2 800 zł 2 400 zł  4 200 zł  450 zł 400 zł
Accent Prime – Ultradzwięki – Ciało(redukcja tkanki tłuszczowej)
Rodzaj zabiegu 1 Zabieg Pakiet 4 zabiegi Pakiet 6 zabiegów Pakiet BASIC  Pakiet PREMIUM
1 obszar 500 zł  600 zł 1 800 zł  2 400 zł 2 400 zł  3 600 zł 450 zł 400 zł
Accent Prime – RF + Ultradzwięki – Ciało(ujędrnienie, redukcja tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki)
Rodzaj zabiegu 1 Zabieg Pakiet 4 zabiegi Pakiet 6 zabiegów Pakiet BASIC  Pakiet PREMIUM
1 obszar (60 min) 900 zł  1 300 zł 3 400 zł  5 200 zł 4 500 zł  7 800 zł 850 zł  750 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Lifting
   • Twarz,
   • Podbródek,
   • Szyja,
   • Dekolt.
   Ujędrnianie, modelowanie
   • Ciało (m.in. pośladki, uda, brzuch, ramiona).

   Mocne strony zabiegu

   • Skuteczne nieinwazyjne odmładzanie: Accent Prime to skuteczna metoda nieinwazyjnego ujędrnienia twarzy, liftingu i podniesienia owalu, a także „wyostrzenia” linii podbródka, likwidacji nieestetycznego „drugiego” podbródka, pozbycia się „chomików” i nadania twarzy młodszego, szczuplejszego i radośniejszego wyrazu. System Accent Prime to także doskonała alternatywa dla chirurgicznych zabiegów modelowania sylwetki w klinikach chirurgii plastycznej. Uzyskanie analogicznych efektów w postaci perfekcyjnie wymodelowanego ciała jest teraz możliwe w znacznie krótszym czasie, bez bólu i długiej terapii pozabiegowej.
   • Unikatowość technologii, czyli, przede wszystkim, znacząco podwyższona moc urządzenia, która pozwala na wykonywanie jeszcze skuteczniejszych zabiegów w krótszym czasie; doskonale dopasowana do kształtu twarzy głowica umożliwiająca precyzyjne dotarcie do najtrudniejszych obszarów oraz wyjątkowe systemy bezpieczeństwa, które pozwalają na wykonanie zabiegów bez ryzyka dla Pacjenta. To najnowocześniejsza na świecie, wysoce zaawansowana platforma do wykonywania zabiegów modelowania sylwetki, poprawy kondycji skóry i likwidacji jej niedoskonałości.
   • Kompleksowe działanie: jeśli zależy Państwu na tym, aby kompleksowo, szybko i bezpiecznie, a także bez miesięcy forsujących ćwiczeń i drakońskich diet perfekcyjnie wymodelować i ujędrnić ciało, pozbyć się tkanki tłuszczowej zniekształcającej figurę, podkreślić lub udoskonalić kontur pośladków, ud, brzucha, czy ramion, zlikwidować lub zredukować cellulit, zabieg Accent Prime będzie dla Państwa doskonałym wyborem!

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje kosmetolog.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg nie jest bolesny, w razie potrzeby kosmetolog stosuje znieczulenie miejscowe.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

   Zasada Działania

   Selektywna redukcja komórek tłuszczowych bez naruszania sąsiadujących tkanek

   Ultradźwięki selektywnie niszczą komórki tłuszczowe i opróżniają ich zawartość, nie naruszając przy tym sąsiadujących tkanek, co powoduje, że zabieg jest szczególnie łagodny dla Pacjenta. Z kolei działanie uni- i bipolarnej fali radiowej przyspiesza metabolizm, usprawniając w ten sposób działanie układu limfatycznego oraz usuwając z organizmu uwolniony przez ultradźwięki tłuszcz. Połączenie tych dwóch modułów pracy daje unikalne na rynku narzędzie do walki z niedoskonałościami ciała.

   Doskonała alternatywa dla wyszczuplających metod chirurgicznych

   Urządzenie posiada niezależne procedury zabiegowe dla każdego obszaru twarzy i ciała, a także dla każdego typu zabiegu (zwalczanie cellulitu, redukcja komórek tłuszczowych, zagęszczanie i lifting skóry, ujędrnianie ciała). Dlatego, ze względu na swoją wszechstronność, stanowi doskonałą i niezwykle popularną wśród Pacjentek Kliniki Miracki alternatywę dla metod chirurgicznych. Może być stosowane na dowolnym obszarze twarzy i ciała – znakomicie sprawdza się w eliminowaniu tkanki tłuszczowej z obszarów trudnych lub niemożliwych do wyszczuplenia innymi metodami: kolan, pelikanów, podbródka.

   Wielozadaniowe urządzenie do modelowania twarzy i ciała

   W przypadku zabiegów na ciało modeluje sylwetkę, redukuje cellulit, blizny oraz rozstępy, pobudzając jednocześnie metabolizm i jędrność skóry. Stosowany w zabiegach na twarz, jako pierwsze urządzenie na rynku bez użycia skalpela wyszczupla i liftinguje, ponadto modeluje policzki, zmniejsza wiotkość skóry, a także redukuje efekt podwójnego podbródka i „chomiki”.

   Dwufazowy protokół zabiegowy

   Protokół zabiegowy składa się z dwóch faz, podczas których kosmetolog używa innych głowic. W fazie przedterapeutycznej wykorzystuje się głowicę wytwarzającą ultradźwięki, która podwyższa temperaturę tkanek do 40 st. C. W fazie terapeutycznej, przy ciągłej temperaturze 40 st. C, następuje reset całkowitej energii akumulacyjnej z jednoczesnym zwalczaniem komórek tłuszczowych.

   Nowoczesna technologia na straży bezpieczeństwa

   Skomputeryzowany system cały czas czuwa nad bezpieczeństwem Pacjenta, a temperatura ciała jest nieustannie monitorowana, co czyni zabieg całkowicie bezbolesnym i bezpiecznym. Dodatkowo specjalny system chłodzący chroni naskórek, skórę właściwą, naczynia krwionośne i włókna nerwowe, dzięki czemu niszczone są wyłącznie komórki tłuszczowe a Pacjent odczuwa jedynie ciepło.

   Wskazania

   • “Drugi” podbródek.
   • Nadmiar tkanki tłuszczowej w obrębie twarzy.
   • Zmarszczki.
   • Utrata jędrności i sprężystości skóry.
   • Potrzeba nieinwazyjnego i szybkiego liftingu.
   • Zaburzony owal twarzy.
   • Cellulit.
   • Nadmiar tkanki tłuszczowej w różnych obszarach ciała, np. na udach czy brzuchu.

   Przeciwwskazania

   • Choroby nowotworowe.
   • Ciąża i okres karmienia piersią.
   • Implanty elektroniczne/metalowe.
   • Nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze.
   • Ogólny zły stan zdrowia, np. przeziębienie.
   • Przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Przed wykonaniem zabiegu przeprowadzana jest konsultacja, podczas której oceniany jest stan skóry Pacjenta oraz rodzaj i zasięg problemu. Specjalista poznaje też oczekiwania Pacjenta i służy radą.

   Pierwszy zabieg

   Twarz: niezwykła skuteczność terapii Accent Prime w nieinwazyjnym liftingu twarzy i likwidacji drugiego podbródka wynika ze skojarzenia działania fal RF (fale radiowe) o dużej mocy oraz ultradźwięków (US) wykorzystywanych naprzemiennie. Energia fal radiowych wykorzystywana jest do skutecznego modelowania i wyszczuplania twarzy. Dzięki rozgrzaniu włókien kolagenowych do temperatury 40-45 stopni struktura skóry ulega poprawie – fibroblasty zostają bowiem pobudzone do produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra napina się, ujędrnia a owal twarzy zostaje uniesiony. Powstaje nowe „rusztowanie” w postaci nabudowanych włókien kolagenowych, które podtrzymują i tworzą nowy, odmłodzony kształt linii podbródka. Dodatkowo, fale radiowe przyspieszają krążenie krwi dzięki czemu wydalanie przez organizm niepotrzebnych złogów tłuszczowych staje się szybsze i skuteczniejsze. Ta ostatnia właściwość fal radiowych doskonale komponuje się z działaniem ultradźwięków, których wibracje powodują, że komórki tłuszczowe zgromadzone w okolicy podbródka i szyi zostają rozbite, a uwolniony z nich tłuszcz może zostać bezpiecznie usunięty z organizmu.

   Ciało: podczas zabiegu z wykorzystaniem metody Accent Prime skóra poddawana jest skojarzonemu działaniu dwóch rodzajów fal – ultradźwiękowych oraz radiowych w technologii RF (radiofrekwencji). Zimne ultradźwięki stosowane są jako pierwsze podczas zabiegu. Następnie, po ściśle określonym czasie, urządzenie emituje fale radiowe, które stopniowo podwyższają temperaturę tkanek podskórnych, przyspieszając tym samym krążenie i metabolizm w okolicy poddawanej zabiegowi i stymulują układ limfatyczny do szybszego usuwania uwolnionego tłuszczu i detoksykacji tkanek. Fale wywołują naprzemienne naprężania i relaksację błon komórek tłuszczowych, prowadząc w końcu do ich uszkodzenia. Efektem jest stopniowy rozpad adypocytów i uwalnianie ich zawartości.

   Konsultacja kończąca

   Dotyczy zachowań po zabiegu. Po zabiegu liftingującym skóra jest lekko zaczerwieniona i rozgrzana, jednak objawy te znikają bardzo szybko. Ponieważ zabieg jest całkowicie bezinwazyjny, właściwie zaraz po nim można wrócić do standardowej pielęgnacji, bez konieczności wykonywania szczególnych rytuałów pielęgnacyjnych czy ochronnych. Także po zabiegu ujędrniającym ciało, pielęgnacja nie wymaga jednak szczególnych wysiłków ze strony Pacjenta. W przypadku osób o wyjątkowo wrażliwej skórze, nasz kosmetolog doradzi, jakie procedury pozabiegowe będą optymalne.

   Przed i po

   Przed i po

   Jak się przygotować?

   Przed terapią wskazane jest picie dużej ilości wody oraz unikanie spożywania wysokotłuszczowych potraw i alkoholu w dniu zabiegu.

   Częste pytania

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg Accent Prime jest całkowicie bezbolesny dla Pacjenta – czuje on jedynie ciepło w okolicy, przy której pracuje głowica. Dzięki systemowi chłodzącemu wbudowanemu w urządzenie nie istnieje ryzyko, że uczucie ciepła zamieni się w poparzenie.

   Jak długo trwa zabieg?

   Zabieg liftingujący twarzy trwa maksymalnie 30 minut – dzięki zwiększonej mocy urządzenia – czas zabiegowy jest skrócony.

   Zabieg modelowania ciała trwa, w zależności od indywidualnych potrzeb i rozmiaru obszaru poddanego terapii, od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

   Jak długo trwa rekonwalescencja?

   Skojarzone fale ultradźwiękowe i radiofrekwencyjne nie uszkadzają w żaden sposób zewnętrznej warstwy naskórka, dlatego Pacjent tuż po zabiegu może bez problemu wrócić do swoich naturalnych aktywności bez konieczności przechodzenia długiej, męczącej rekonwalescencji.

   Kiedy widać pierwsze efekty i jakie zachowania im sprzyjają?

   Rezultat może być zauważalny bezpośrednio po zabiegu, jednak nie jest to jeszcze efekt ostateczny.

   W celu uzyskania jeszcze lepszych  efektów zaleca się spożywać duże ilości wody – 2,5 l dziennie, wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, w tym pokarmy ubogie w tłuszcz. Nie bez znaczenia jest też  aktywność fizyczna.

   Komentarz eksperta

   Polecam Accent Prime moim Pacjentom, ponieważ to jeden z najbezpieczniejszych, a przy okazji najskuteczniejszych systemów do liftingowania twarzy oraz nieinwazyjnego modelowania sylwetki i ujędrniania skóry. Accent Prime to unikatowe połączenie technologii RF fal radiowych i ultradźwięków o najwyższej na rynku medycznym częstotliwości. Terapia z wykorzystaniem tej technologii jest komfortowa i bezpieczna, a Pacjenci cenią ją za brak bólu i krótki przebieg. Dodatkowo wielu z nich twierdzi, że efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

   Porady i recepcja

   Adresy klinik

   WARSZAWA

   al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

   Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

   ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

   Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

   al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

   Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

   ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

   Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

   KATOWICE

   ul. Żelazna 2 (Katowice)

   Kod pocztowy: 40-851 Katowice

   KRAKÓW

   Fabryczna 1 (Kraków)

   Kod pocztowy: 31-553 Kraków

   Wkrótce otwarcie:

   ŁÓDŹ

   Piotrkowska 157A (Łódź)

   Kod pocztowy: 90-440 Łódź

   Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Newsletter

    Ważne linki

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki