NOWOŚĆ! Voucher on-line!

Laser frakcyjny Alma Harmony iPixel

Laser iPixel jest laserem ablacyjnym, co oznacza, że narusza zewnętrzną warstwę naskórka. Dzieje się to poprzez odparowanie wody z komórek, przez co zostają one zniszczone, dając efekt głębokiego złuszczenia. Dzięki temu, wszelkie nierówności zostają spłycone. Dodatkowo, frakcyjne działanie lasera powoduje, że w głębi skóry rozpoczynają się intensywne procesy regeneracyjne – włókna kolagenowe namnażają się i budują nowe struktury podtrzymujące sprężystość skóry. Pozostałość blizny czy rozstępu zostaje wyparta na powierzchnię, przez co zostaje jeszcze bardziej spłycona.

Laser iPixel sprawdza się doskonale w usuwaniu rozstępów, blizn, blizn potrądzikowych oraz jako zabieg odmładzania skóry, czy resurfacing twarzy. Zabieg przynosi doskonałe rezultaty, a przy tym jest bezpieczny i obciążony minimalnym ryzykiem powikłań. Laserowe usuwanie rozstępów (po ciąży, białych, czerwonych) czy blizn potrądzikowych, przy pomocy urządzenia iPixel należy też do metod z krótkim okresem rekonwalescencji, co umożliwia szybki powrót do codziennych zajęć. Jednocześnie, co niezmiernie ważne dla osób poddających się zabiegowi, rezultaty terapii są naprawdę spektakularne i pojawiają się bardzo szybko, już po kilku sesjach. Nie ma też żadnych ograniczeń co do obszaru ciała, na którym ma być przeprowadzony zabieg.

IPixel pozwala zredukować blizny, w tym blizn pooperacyjnych czy potrądzikowych lub radykalnie spłycić te wieloletnie i wyjątkowo głębokie. To także doskonały sposób na resurfacing twarzy, która po zabiegu zyskuje młodszy wygląd i blask. Koloryt zostaje wyrównany, znikają bruzdy, zmarszczki i inne nierówności.

Zapraszamy na zabieg do naszych klinik w Warszawie i Katowicach!

 

iPixel -Odmładzanie laserowe, usuwanie zmarszczek i bruzd, przebudowa włókien kolagenowych i elastynowych 

Obszar zabiegu 1 Zabieg Pakiet 3 zabiegi
Twarz 960 zł  1 200 zł 2 160 zł  3 600 zł
Twarz, szyja 1 680 zł  2 100 zł 3 780 zł  6 300 zł
Twarz, szyja, dekolt 2 400 zł  3 000 zł 5 400 zł  9 000 zł
Szyja 720 zł  900 zł 1 620 zł  2 700 zł
Dekolt 720 zł 900 zł 1 620 zł  2 700 zł
Okolica oczu 640 zł 800 zł 1 440 zł  2 400 zł
Okolica ust 640 zł 800 zł 1 440 zł  2 400 zł
Grzbiet dłoni 720 zł 900 zł 1 620 zł  2 700 zł

 

iPixel – Dermabrazja laserowa (peeling laserowy) 

Obszar zabiegu 1 Zabieg Pakiet 3 zabiegi
Twarz 450 zł  1 000 zł 900 zł 3000 zł
Szyja 450 zł  1 000 zł 900 zł 3000 zł
Dekolt 450 zł  1 000 zł 900 zł 3000 zł
Grzbiet dłoni 400 zł  950 zł 900 zł 2850 zł

 

iPixel – Laserowa redukcja blizn – powierzchniowe przemodelowanie struktury skóry 

Obszar zabiegu 1 Zabieg Pakiet 3 zabiegi
Pojedyncza blizna do 4 cm  320 zł  400 zł 720 zł  1 200 zł
Pojedyncza blizna do 4 cm – ciało 320 zł  400 zł 720 zł  1 200 zł
Pojedyncza blizna do 10 cm 640 zł  800 zł 1 440 zł  2 400 zł
Pojedyncza blizna do 10 cm – ciało 640 zł  800 zł 1 440 zł  2 400 zł
Blizny potrądzikowe – twarz 1 200 zł  1 500 zł 2 700 zł  4 500 zł
Blizny potrądzikowe – plecy okolica łopatek lub ramiona 1 800 zł  2 250 zł 4 050 zł  6 750 zł

 

iPixel – Laserowa redukcja rozstępów – powierzchniowe przemodelowanie struktury skóry

Obszar zabiegu 1 Zabieg Pakiet 3 zabiegi
Obszar 10 x 10 cm 480 zł  600 zł 1 080 zł  1 800 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Odmładzanie laserowe
   • Laseroterapia z użyciem Alma Harmony iPixel znajduje zastosowanie w zabiegach redukowania przebarwień i obkurczania rozszerzonych porów oraz usuwania drobnych zmarszczek mimicznych, na czole czy pod oczami.
   • iPixel pomaga w przywróceniu naturalnego owalu twarzy, poprawie kształtu, ujędrnieniu skóry, dlatego jest jedną z doskonalszych metod resurfacing twarzy.
   • Laser pomaga złuszczać naskórek i usuwać drobne niedoskonałości skóry, przez co przyczynia się do odzyskania młodego i zdrowego wyglądu twarzy.
   • To najlepsza metoda na usuwanie blizn różnego pochodzenia.
   Usuwanie rozstępów
   • Laser iPixel przynosi doskonałe rezultaty w przypadku usuwania bądź znacznej redukcji blizn różnego pochodzenia. Mogą to być blizny potrądzikowe, pooperacyjne lub pourazowe. Laserowe usuwanie blizn przynosi spektakularne efekty.
   • Laseroterapia iPixel stosowana jest w usuwaniu rozstępów, niezależnie od ich umiejscowienia- na ramionach, udach, brzuchu, udach, łydkach.

   Mocne strony zabiegu

   • Duża skuteczność przy usuwaniu niedoskonałości skóry, jak blizny, blizny potrądzikowe, zmarszczki (mimiczne, pod oczami, na czole), przebarwienia czy rozstępy.
   • Zabieg jest bezpieczny, obarczony bardzo niskim ryzykiem wystąpienia powikłań.
   • Charakteryzuje się krótkim okresem rekonwalescencji i szybkim powrotem do codziennych zajęć.
   • Podczas zabiegu skóra chłodzona jest zimnym strumieniem powietrza, dlatego nie jest konieczne podanie znieczulenia.
   • Zabieg charakteryzuje się także niezwykłą precyzją aplikowania wiązki światła lasera.
   • Pierwsze efekty, jak poprawa kondycji i kolorytu skóry widoczne są już po kilku dniach od zabiegu.

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje lekarz po przeprowadzonej wcześniej konsultacji. Podczas rozmowy zostaje opracowany szczegółowy plan kuracji, omawiane są przeciwwskazania oraz zalecenia pozabiegowe.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg nie jest bolesny, nie wymaga znieczulenia, ponieważ skóra chłodzona jest strumieniem zimnego powietrza. Pacjent może odczuwać jedynie delikatne pieczenie.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Zaraz po zabiegu Pacjent może wrócić do codziennej aktywności, pamiętając o konieczności traktowania skóry ze szczególną ostrożnością i delikatnością.

   Zasada Działania

   Przygotowanie do zabiegu laserem frakcyjnym

   Skóra Pacjenta zostaje dokładnie oczyszczona i odkażona. Procedura zabiegowa polega na wykonaniu termalnych mikrourazów kontrolowanych, mających postać punktów. Wszystkie okoliczne tkanki pozostają nienaruszone.

   Działanie ablacyjne lasera na takie problemy skórne, jak blizny potrądzikowe czy pękające naczynka

   Działanie ablacyjne polega na naruszeniu zewnętrznej warstwy naskórka, poprzez odparowanie wody z naskórka, co powoduje efekt złuszczenia.

   Frakcyjne działanie lasera

   Frakcyjne działanie lasera iPixel polega na zainicjowaniu procesów naprawczych, regeneracyjnych zachodzących w głębi skóry.

   Spektakularne efekty

   Niedoskonałości skóry zostają maksymalnie spłycone, przez co znika problem rozstępów, blizn i zmarszczek, a skóra odzyskuje jędrność i odpowiednie napięcie.

   Maksymalne bezpieczeństwo zabiegu laserem iPixel

   Podczas zabiegu skóra chłodzona jest zimnym strumieniem powietrza, co łagodzi ewentualne dolegliwości bólowe i niweluje dyskomfort.

   Wskazania

   • IPixel doskonale sprawdza się w niwelowaniu rozstępów i blizn, np.: blizn potrądzikowych.
   • Laseroterapia iPixel pomaga w usuwaniu drobnych niedoskonałości skóry, zmarszczek i przebarwień.
   • Laser iPixel stosowany jest do obkurczania rozszerzonych porów.
   • Celem terapii laserem iPixel jest szeroko pojęty resurfacing twarzy, która staje się bardziej jędrna, gładka i sprężysta.
   • Laseroterapia iPixel wspomaga procesy odnowy, odbudowy i regeneracji skóry.

   Przeciwwskazania

   • Głównymi przeciwwskazaniami są choroby nowotworowe, niewydolność nerek, cukrzyca i niestabilna choroba niedokrwienna serca.
   • Z laseroterapii iPixel muszą zrezygnować osoby ze skłonnościami do blizn i bliznowców, z aktywnymi infekcjami na leczonym obszarze czy opryszczką.
   • Z zabiegu wyklucza świeża opalenizna, przyjmujące leki immunosupresyjne i antybiotyki.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Podczas rozmowy z lekarzem ustalany jest plan terapii, a także omawiane przeciwwskazania i zalecenia pozabiegowe.

   Pierwszy zabieg

   Zabieg trwa 30-60 minut. Zazwyczaj już po pierwszym zabiegu widoczna jest znaczna poprawa; zmarszczki, rozstępy i blizny ulegają spłyceniu, poprawia się koloryt i struktura skóry.

   Konsultacja kończąca

   Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się przeprowadzenie serii 3-5 sesji, co dwa tygodnie. O ostatecznej ilości zabiegów decyduje lekarz. Ostatni zabieg to także ocena efektów i przypomnienie o pozabiegowych zaleceniach.

   Jak się przygotować?

   Zabieg laseroterapii Alma Harmony iPixel nie wymaga od Pacjenta szczególnych przygotowań. Zalecana jest jedynie konsultacja lekarska.

   Częste pytania

   Jakie są zalecenia pozabiegowe?

   Po zabiegu należy traktować skórę ze szczególną delikatnością, nie forsować, nie podrażniać peelingami, stosować łagodzące preparaty oraz myć łagodnymi środkami bez mydła.

   Jakie mogą być niepożądane efekty zabiegu?

   Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, opuchnięta, pojawiają się strupki, delikatne podkrwawienia. Wszystkie skutki uboczne znikają po maksymalnie kilku tygodniach.

   Ile zabiegów należy przeprowadzić, by efekt był zadowalający?

   W zależności od problemu oraz jego rozległości przeprowadza się najczęściej od 3 do 5 zabiegów, jednak to lekarz ustala, ile zabiegów będzie koniecznych.

   Komentarz eksperta

   Nowoczesny laser iPixel pomaga naszym Pacjentom uporać się z problemami, które powodują brak satysfakcji z wyglądu i liczne kompleksy. Stosując laseroterapię zapewniamy im doskonałe, satysfakcjonujące efekty, bezpieczeństwo, bezbolesny zabieg i krótką terapię. Wszystko to w jednym zabiegu Alma Harmony iPixel. Usuwanie blizn laserem wyznaczyło nową jakość eliminacji tego nieestetycznego defektu skóry.

   Wystarczą 3-4 zabiegi, by Pacjent cieszył się poprawą kondycji i wyglądu skóry. IPixel stosujemy do niwelowania i usuwania zmarszczek, rozstępów i blizn. Nie jest to jednak wszystko, co iPixel ma do zaoferowania. Dzięki niemu redukujemy przebarwienia, obkurczamy rozszerzone pory, złuszczamy głęboko naskórek. Pobudzamy skórę do odnowy, regeneracji, odbudowy, aby dzięki temu nasi Pacjenci odzyskali młody wygląd i lepsze samopoczucie.

   Zabieg laseroterapii iPixel to gwarancja bezpieczeństwa, skuteczności i szybkiego działania. Podczas konsultacji analizujemy problem, sprawdzamy stan zdrowia Pacjenta, by ocenić czy nie istnieją przeciwwskazania do przeprowadzenia kuracji i informujemy naszych Pacjentów o przebiegu zabiegu i niezbędnych zaleceniach. Pacjenci nie muszą przechodzić długiego okresu rekonwalescencji i od razu mogą wrócić do swych codziennych spraw. Usunięcie blizny z twarzy czy dekoltu przywracanie naszym Pacjentom wiarę w siebie i poprawia samoocenę.

   Porady i recepcja

   pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

   Adresy klinik

   WARSZAWA

   al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

   Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

   ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

   Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

   al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

   Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

   ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

   Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


   KATOWICE

   ul. Żelazna 2 (Katowice)

   Kod pocztowy: 40-851 Katowice

   Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Newsletter

    Ważne linki

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki