Menu
Zabieg neauvia rose efekty super klinika Warszawa

Laser Alma Harmony iPixel

Laser iPixel jest laserem ablacyjnym, co oznacza, że narusza zewnętrzną warstwę naskórka. Dzieje się to poprzez odparowanie wody z komórek, przez co zostają one zniszczone, dając efekt głębokiego złuszczenia. Dzięki temu, wszelkie nierówności zostają spłycone. Dodatkowo, frakcyjne działanie lasera powoduje, że w głębi skóry rozpoczynają się intensywne procesy regeneracyjne - włókna kolagenowe namnażają się i budują nowe struktury podtrzymujące sprężystość skóry. Pozostałość blizny czy rozstępu zostaje wyparta na powierzchnię, przez co zostaje jeszcze bardziej spłycona.

Laser iPixel sprawdza się doskonale w usuwaniu rozstępów, blizn, blizn potrądzikowych oraz jako zabieg odmładzania skóry, czy resurfacing twarzy. Zabieg przynosi doskonałe rezultaty, a przy tym jest bezpieczny i obciążony minimalnym ryzykiem powikłań. Laserowe usuwanie rozstępów czy blizn potrądzikowych, przy pomocy urządzenia iPixel należy też do metod z krótkim okresem rekonwalescencji, co umożliwia szybki powrót do codziennych zajęć. Jednocześnie, co niezmiernie ważne dla osób poddających się zabiegowi, rezultaty terapii są naprawdę spektakularne i pojawiają się bardzo szybko, już po kilku sesjach. Nie ma też żadnych ograniczeń co do obszaru ciała, na którym ma być przeprowadzony zabieg.

IPixel pozwala pozbyć się blizn, w tym blizn pooperacyjnych czy potrądzikowych lub radykalnie wypłycić te wieloletnie i wyjątkowo głębokie. To także doskonały sposób na resurfacing twarzy, która po zabiegu zyskuje młodszy wygląd i blask. Koloryt zostaje wyrównany, znikają bruzdy, zmarszczki i inne nierówności.

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

 

iPixel -Odmładzanie laserowe, usuwanie zmarszczek i bruzd, przebudowa włókien kolagenowych i elastynowych

Rodzaj zabiegu1 zabiegPakiet 3 zabiegi
Twarz960 zł 1 200 zł2 160 zł 3 600 zł
Twarz, szyja1 680 zł 2 100 zł3 780 zł 6 300 zł
Twarz, szyja, dekolt2 400 zł 3 000 zł5 400 zł 9 000 zł
Szyja720 zł 900 zł1 620 zł 2 700 zł
Dekolt720 zł 900 zł1 620 zł 2 700 zł
Okolica oczu640 zł 800 zł1 440 zł 2 400 zł
Okolica ust640 zł 800 zł1 440 zł 2 400 zł
Grzbiet dłoni720 zł 900 zł1 620 zł 2 700 zł

 

iPixel - Dermabrazja laserowa (peeling laserowy) 

Rodzaj zabiegu1 zabieg
Twarz450 zł 1 000 zł

 

iPixel - Laserowa redukcja blizn - powierzchniowe przemodelowanie struktury skóry 

Rodzaj zabiegu1 zabiegPakiet 3 zabiegi
Pojedyncza blizna do 4 cm320 zł 400 zł720 zł 1 200 zł
Pojedyncza blizna do 10 cm640 zł 800 zł1 440 zł 2 400 zł
Blizny potrądzikowe TWARZ1 200 zł 1 500 zł2 700 zł 4 500 zł

 

iPixel - Laserowa redukcja rozstępów - powierzchniowe przemodelowanie struktury skóry

Rodzaj zabiegu1 zabiegPakiet 3 zabiegi
Obszar 10 x 10 cm480 zł 600 zł1 080 zł 1 800 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Odmładzanie laserowe
 • Laseroterapia z użyciem Alma Harmony iPixel znajduje zastosowanie w zabiegach redukowania przebarwień i obkurczania rozszerzonych porów oraz niwelowania drobnych zmarszczek.
 • iPixel pomaga w przywróceniu naturalnego owalu twarzy, poprawie kształtu, ujędrnieniu skóry, dlatego jest jedną z doskonalszych metod resurfacing twarzy.
 • Laser pomaga złuszczać naskórek i usuwać drobne niedoskonałości skóry, przez co przyczynia się do odzyskania młodego i zdrowego wyglądu twarzy.
Usuwanie rozstępów
 • Laser iPixel przynosi doskonałe rezultaty w przypadku usuwania bądź znacznej redukcji blizn różnego pochodzenia. Mogą to być blizny potrądzikowe, pooperacyjne lub pourazowe. Laserowe usuwanie blizn przynosi spektakularne efekty.
 • Laseroterapia iPixel stosowana jest w usuwaniu rozstępów, niezależnie od ich umiejscowienia- na ramionach, udach, brzuchu, udach, łydkach.

Mocne strony zabiegu

 • Duża skuteczność przy usuwaniu niedoskonałości skóry, jak blizny, zmarszczki, przebarwienia czy rozstępy.
 • Zabieg jest bezpieczny, obarczony bardzo niskim ryzykiem wystąpienia powikłań.
 • Charakteryzuje się krótkim okresem rekonwalescencji i szybkim powrotem do codziennych zajęć.
 • Podczas zabiegu skóra chłodzona jest zimnym strumieniem powietrza, dlatego nie jest konieczne podanie znieczulenia.
 • Zabieg charakteryzuje się także niezwykłą precyzją aplikowania wiązki światła lasera.
 • Pierwsze efekty, jak poprawa kondycji i kolorytu skóry widoczne są już po kilku dniach od zabiegu.

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

 
Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonuje lekarz lub wykwalifikowany kosmetolog po przeprowadzonej wcześniej konsultacji. Podczas rozmowy zostaje opracowany szczegółowy plan kuracji, omawiane są przeciwwskazania oraz zalecenia pozabiegowe.
Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg nie jest bolesny, nie wymaga znieczulenia, ponieważ skóra chłodzona jest strumieniem zimnego powietrza. Pacjent może odczuwać jedynie delikatne pieczenie.
Ile trwa rekonwalescencja?

Zaraz po zabiegu pacjent może wrócić do codziennej aktywności, pamiętając o konieczności traktowania skóry ze szczególną ostrożnością i delikatnością.

Zasada Działania

 

Przygotowanie do zabiegu

Skóra pacjenta zostaje dokładnie oczyszczona i odkażona. Procedura zabiegowa polega na wykonaniu termalnych mikrourazów kontrolowanych, mających postać punktów. Wszystkie okoliczne tkanki pozostają nienaruszone.

Działanie ablacyjne

Działanie ablacyjne polega na naruszeniu zewnętrznej warstwy naskórka, poprzez odparowanie wody z naskórka, co powoduje efekt złuszczenia.

Frakcyjne działanie lasera

Frakcyjne działanie lasera iPixel polega na zainicjowaniu procesów naprawczych, regeneracyjnych zachodzących w głębi skóry.

Spektakularne efekty

Niedoskonałości skóry zostają maksymalnie spłycone, przez co znika problem rozstępów, blizn i zmarszczek, a skóra odzyskuje jędrność i odpowiednie napięcie.

Maksymalne bezpieczeństwo

Podczas zabiegu skóra chłodzona jest zimnym strumieniem powietrza, co łagodzi ewentualne dolegliwości bólowe i niweluje dyskomfort.

Wskazania

 • IPixel doskonale sprawdza się w niwelowaniu rozstępów i blizn, np.: blizn potrądzikowych.
 • Laseroterapia iPixel pomaga w usuwaniu drobnych niedoskonałości skóry, zmarszczek i przebarwień.
 • Laser iPixel stosowany jest do obkurczania rozszerzonych porów.
 • Celem terapii laserem iPixel jest szeroko pojęty resurfacing twarzy, która staje się bardziej jędrna, gładka i sprężysta.
 • Laseroterapia iPixel wspomaga procesy odnowy, odbudowy i regeneracji skóry.

Przeciwwskazania

 • Głównymi przeciwwskazaniami są choroby nowotworowe, niewydolność nerek, cukrzyca i niestabilna choroba niedokrwienna serca.
 • Z laseroterapii iPixel muszą zrezygnować osoby ze skłonnościami do blizn i bliznowców, z aktywnymi infekcjami na leczonym obszarze czy opryszczką.
 • Z zabiegu wyklucza świeża opalenizna, przyjmujące leki immunosupresyjne i antybiotyki.

Przebieg zabiegu

 

Konsultacja wstępna

Podczas rozmowy z lekarzem ustalany jest plan terapii, a także omawiane przeciwwskazania i zalecenia pozabiegowe.

Pierwszy zabieg

Zabieg trwa 30-60 minut. Zazwyczaj już po pierwszym zabiegu widoczna jest znaczna poprawa; zmarszczki, rozstępy i blizny ulegają spłyceniu, poprawia się koloryt i struktura skóry.

Konsultacja kończąca

Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się przeprowadzenie serii 3-5 sesji, co dwa tygodnie. O ostatecznej ilości zabiegów decyduje lekarz. Ostatni zabieg to także ocena efektów i przypomnienie o pozabiegowych zaleceniach.

Jak się przygotować?

Zabieg laseroterapii Alma Harmony iPixel nie wymaga od Pacjenta szczególnych przygotowań. Zalecana jest jedynie konsultacja lekarska.

Częste pytania

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Po zabiegu należy traktować skórę ze szczególną delikatnością, nie forsować, nie podrażniać peelingami, stosować łagodzące preparaty oraz myć łagodnymi środkami bez mydła.

Jakie mogą być niepożądane efekty zabiegu?

Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, opuchnięta, pojawiają się strupki, delikatne podkrwawienia. Wszystkie skutki uboczne znikają po maksymalnie kilku tygodniach.

Ile zabiegów należy przeprowadzić, by efekt był zadowalający?

W zależności od problemu oraz jego rozległości przeprowadza się najczęściej od 3 do 5 zabiegów, jednak to lekarz ustala, ile zabiegów będzie koniecznych.

Carousel contents not found!

Komentarz eksperta

Nowoczesny laser iPixel pomaga naszym pacjentom uporać się z problemami, które powodują brak satysfakcji z wyglądu i liczne kompleksy. Stosując laseroterapię zapewniamy im doskonałe, satysfakcjonujące efekty, bezpieczeństwo, bezbolesny zabieg i krótką terapię. Wszystko to w jednym zabiegu Alma Harmony iPixel.

Wystarczą 3-4 zabiegi, by pacjent cieszył się poprawą kondycji i wyglądu skóry. IPixel stosujemy do niwelowania i usuwania zmarszczek, rozstępów i blizn. Nie jest to jednak wszystko, co iPixel ma do zaoferowania. Dzięki niemu redukujemy przebarwienia, obkurczamy rozszerzone pory, złuszczamy głęboko naskórek. Pobudzamy skórę do odnowy, regeneracji, odbudowy, aby dzięki temu nasi pacjenci odzyskali młody wygląd i lepsze samopoczucie.

Zabieg laseroterapii iPixel to gwarancja bezpieczeństwa, skuteczności i szybkiego działania. Podczas konsultacji analizujemy problem, sprawdzamy stan zdrowia pacjenta, by ocenić czy nie istnieją przeciwwskazania do przeprowadzenia kuracji i informujemy naszych pacjentów o przebiegu zabiegu i niezbędnych zaleceniach. Pacjenci nie muszą przechodzić długiego okresu rekonwalescencji i od razu mogą wrócić do swych codziennych spraw. Praca z iPixel umożliwia nam przywracanie naszym pacjentom wiary w siebie i wysokiej samooceny.