Skip to main content

Zabiegi Anti-aging – Zachowaj młodzieńczy wygląd na dłużej

Proces starzenia się skóry jest nieunikniony, ale dzięki zaawansowanym zabiegom medycyny estetycznej można znacząco opóźnić jego efekty oraz poprawić wygląd skóry. W Klinice Miracki pomożemy Ci opóźnić procesy starzenia, poprawić wygląd skóry oraz zachować młodzieńczy wygląd na dłużej. Zabiegi Anti-aging, pomagają w redukcji zmarszczek, poprawie elastyczności skóry oraz ogólnej poprawie jej kondycji. Nasi Specjaliści dopasują terapię do Twoich indywidualnych potrzeb, aby umożliwić Ci osiągnięcie jak najlepszych rezultatów terapeutycznych.

Anti-aging

Anti-aging to dziedzina medycyny estetycznej, której głównym celem jest powstrzymanie procesów starzenia organizmu oraz jego efektów. Najczęściej są to zabiegi odmładzające wykonywane w obszarze twarzy oraz dekoltu, których zadaniem jest wypełnienie nadmiaru pomarszczonej skóry substancjami z dodatkiem kwasu hialuronowego, lifting tkanki skórnej oraz pobudzenie jej do produkcji kolagenu.

Zabiegi odmładzające i odwracające procesy starzenia zalecane są w szczególności kobietom, u których objawy starzenia organizmu pojawiły się zbyt wcześnie. Podstawowe powody poddawania się takim zabiegom to zmarszczki w okolicy oczu i czoła, opadająca powieka, a także zmarszczki szyi oraz dekoltu. Wykonanie zabiegu z dziedziny anti-aging pobudza skórę do wytwarzania kolagenu, a wypełnione bruzdy i zmarszczki odejmują wizualnie kilka lat.

Zapraszamy na zabiegi do naszych klinik w Warszawie i Katowicach, Krakowie i Łodzi!

0