Menu
powiekszanie biustu

Implanty piersi - zabieg chirurgiczny powiększania biustu

Małe piersi to problem, z jakim zmaga się wiele kobiet, gdyż marzą one o tym, aby mieć jędrny i duży biust, który będzie się ładnie prezentował. Jednak jest na to sposób, a pomóc może powiększanie piersi implantami. Właśnie taki zabieg chirurgiczny jest wykonywany u kobiet, które chcą poprawić wygląd swojego biustu i gdy z jego powodu odczuwają dyskomfort. Ważne znacznie ma zarówno wielkość, jak i kształt piersi. Dyskomfort ten sprawia, że czujemy się mniej atrakcyjne i jest powodem wielu kompleksów, ale też ma duży wpływ na życie intymne.

Dzięki powiększaniu piersi implantami możliwe jest uzyskanie ich odpowiedniej wielkości i kształtu. Innym wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu jest niedorozwój anatomiczny piersi oraz zanik gruczołu piersiowego, który występuje po porodzie. Implanty to doskonały sposób na wypełnienie piersi, ponieważ są to specjalnie uformowane wkładki, które mogą być wypełnione sola fizjologiczną albo żelem silikonowym. Kobiety o wiele częściej decydują się na powiększenie piersi implantami z żelem, ponieważ lepiej przypominają naturalną imitację tkanek piersi, ale też nie pojawia się uczucie przelewania i nie pojawiają się zmarszczki z boków piersi, a do tego są wytrzymałe przez wiele lat.

To, jaką metodę przy powiększaniu biustu zastosuje się, decyduje lekarz. On również wybiera umiejscowienie cięć oraz rodzaj implantów, ale na to mogą mieć również wpływ preferencje pacjentki oraz jej budowa ciała, a przeważnie kształt i wielkość biustu przed zabiegiem, ale też to, jakie chce osiągnąć rezultaty. Implanty można podzielić ze względu na:

  • rodzaj zastosowanego wypełnienia – sól fizjologiczna lub żel silikonowy;
  • teksturę – gładkie, pokryte powłoką poliuretanową oraz z powierzchnią porowatą
  • kształt – okrągłe lub anatomiczne.

Powiększanie piersi implantami - cena

 

 

Rodzaj zabiegu1 zabieg
Powiększanie piersi implantami15 000 - 18 000 zł
Wymiana implantów16 000 - 20 000 zł
Podniesienie piersi z jednoczesnym powiększeniem implantami20 000 - 24 000 zł
Druga doba pobytu w klinice800 zł
*W cenę zabiegów chirurgii plastycznej piersi wliczono: 1 szt. pierwszego specjalistycznego ubranka uciskowego, pierwszej doby pobytu w klinice pod stałą opieką medyczną, wizyty kontrolne, opatrunki, zdjęcie szwów.
**Cena zabiegów chirurgii plastycznej piersi nie obejmuje: kosztu znieczulenia anestezjologicznego, ewentualnej kolejnej doby pobytu w klinice, pierwszych ubranek uciskowych na dodatkowe obszary, kolejnych ubranek uciskowych.
***Zabiegi wymagające zadatku w wysokości 20% wartości zabiegu, min. 2000 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

  • Obszarem zabiegowym jest biust.

Mocne strony zabiegu

  • Doskonały efekt powiększonych piersi

Piersi po powiększaniu implantami wyglądają o wiele bardziej estetycznie, a do tego są kształtne, jędrne i nie są obwisłe. Dzięki temu poprawia się również nasze samopoczucie, ponieważ przestajemy odczuwać dyskomfort z powodu wyglądu swojego biustu.

  • Skuteczność implantów

Zabieg jest w pełni skuteczny, a efekty utrzymują się długotrwale. Pierwsze efekty widoczne są już po około 3 miesiącach. Natomiast po roku widoczne będą ostateczne wyniki zabiegu, ponieważ przez ten czas piersi się kształtują i znikają blizny, które zaczynają przybierać taki sam kolor, jak nasze ciało.

  • Bezpieczeństwo operacji plastycznej

Zabieg jest wykonywany przez lekarza specjalistę, więc mamy pewność, że zabieg jest nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny. Do zabiegu wykorzystywane są najnowocześniejsze implanty.

Kluczowe fakty

 
Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonuje lekarz specjalista.
Czy zabieg jest bolesny?
Nie, ponieważ zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym.
Ile trwa rekonwalescencja?
Rekonwalescencja trwa 14 dni.

Zasada Działania

 

Początek zabiegu chirurgii plastycznej: podanie znieczulenia

Najpierw lekarz podaje pacjentce znieczulenie ogólne.