Skip to main content

Dr Cyj – zabieg na włosy

W Klinice Miracki dostępne są tylko sprawdzone, certyfikowane preparaty renomowanych marek wybierane przez Doktora Krzysztofa Mirackiego.

Zabieg na włosy Dr Cyj to mezoterapia stosowana na skórę głowy. Terapia włosów wykorzystująca preparat peptydowy, który wspomaga odrost włosów, ale także zatrzymuje proces ich wypadania. Skład preparatu to siedem zróżnicowanych peptydów połączonych z kwasem hialuronowym. Działanie preparatu polega na poprawie mikrokrążenia skóry głowy oraz odżywieniu mieszków włosowych, ale także stymulowaniu komórek do namnażania oraz hamowania niekorzystnego wpływu czynników zewnętrznych.

Terapia przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn, którzy zmagają się z problemem łysienia, niezależnie od rodzaju i powodu kłopotów. Zabieg pomaga osobom, które cierpią z powodu nadmiernej utraty włosów spowodowanej stresem, niewłaściwą dietą, złą pielęgnacją, czy zaburzeniami hormonalnymi. Mezoterapia dr Cyj przyspiesza porost włosów, wzmacnia je i wspiera w walce z łysieniem.

Prace nad innowacyjnym składem preparatu trwały niemal 10 lat i zaowocowały powstaniem innowacyjnej metody “Przedłużonego Uwalniania Substancji Aktywnych”, która zapewnia długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Formuła i technologia kuracji sprawiają, że już minimalna dawka skoncentrowanego preparatu utrzymuje się w skórze jeszcze przez dwa tygodnie od zabiegu, powodując stopniowe, powolne uwalnianie i działanie składników aktywnych.

Zapraszamy na zabiegi do naszych Klinik w Warszawie, Katowicach, KrakowieŁodzi!

Zadbaj o Swój wygląd i dobre samopoczucie!

Redukcja zmarszczek mimicznych PREMIUM w cenie STANDARD

Ceny od 700 zł, rabaty do 63%

Oferta obowiązuje do 28.04.2024, do wykorzystania 3 miesiące od daty zakupu.

AKCJA CIAŁO 2024 – Naturalnie piękna w Swoim ciele!

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej, wiotkiej skóry i cellulitu!

Dzięki AKCJI CIAŁO zyskujesz: Indywidualny plan zabiegowy, Dostęp do zaawansowanych technologii w najlepszych cenach, Opiekę Specjalistów o najwyższych kwalifikacjach, Imponujące, długotrwałe efekty,

Atrakcyjne pakiety cenowe: BASIC 3 000 zł oraz PREMIUM 4 000 zł!

Oferta obowiązuje do 31.05.2024, do wykorzystania 6 miesięcy od daty zakupu.

Regulamin

Dr Cyj – zabieg na włosy Cennik

Mezoterapia Igłowa – DR CYJ – rewitalizacja komórek włosa i skóry głowy(stymulacja i głębokie nawilżenie)
Rodzaj zabiegu 1 zabieg Pakiet 3 zabiegów
DR CYJ 1 ml 950 zł   2 100 zł 2 850 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Rewitalizacja komórek

    

   • Skóra głowy.

   Mocne strony zabiegu

   • Koktajl do mezoterapii na skórę głowy Dr Cyj powstał z połączenia kwasu hialuronowego oraz siedmiu zróżnicowanych peptydów.
   • Zabieg jest praktycznie bezbolesny.
   • Mezoterapia wykonywana jest bez znieczulenia.
   • Pojedynczy zabieg trwa około 30 minut.
   • Krótka kuracja, trwająca około 2 miesiące.
   • Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań ze strony Pacjenta.
   • Brak skutków ubocznych.
   • Efekty mezoterapii widoczne są już po pierwszym zabiegu, pojawiają się stopniowo i utrzymują rok.

   Alternatywne zabiegi

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg przeprowadza lekarz, po wcześniejszej konsultacji i ocenie problemu Pacjenta.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg jest komfortowy, przeprowadzany bez znieczulenia.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Po zabiegu, przez pierwszą dobę, Pacjent może odczuwać niewielki swędzenie i wyczuwać zgrubienia w miejscach podania preparatu. Zaraz po zabiegu można jednak wrócić do swych codziennych zajęć.

   Zasada Działania

   Przygotowanie do zabiegu

   Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań, podczas rozmowy z lekarzem opracowywany jest schemat terapii, oceniany problem i prognozowane rezultaty. Zabieg nie wymaga także podania znieczulenia.

   Przebieg zabiegu

   Zabieg polega na wykonaniu serii nakłuć skóry głowy i podaniu preparatu w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Lekarz podaje niewielkie ilości skoncentrowanego preparatu. Zabieg trwa 30 minut.

   Działanie preparatu

   Bardzo małe dawki peptydów wywołują pożądane zmiany w komórkach. Po wniknięciu w skórę naśladują naturalne, obecne w organizmie, substancje oddziałujące na procesy komórkowe odpowiedzialne za wzrost włosa. Zabieg pomaga pobudzać mikrokrążenie, odżywia skórę głowy, rewitalizuje mieszki włosowe, przyspiesza porost włosów, pielęgnuje skórę głowy. Przez dwa tygodnie po zabiegu składniki lecznicze nadal są uwalniane i spełniają swą funkcję pobudzania komórek do regeneracji.

   Skutki działania preparatu

   Zabieg hamuje proces wypadania włosów, działając na poziomie genów i DNA. Pobudzony zostaje wzrost włosów, zwłaszcza w fazie anagenu.

   Efekty

   Zostaje zahamowane wypadanie włosów, a także przyspieszony ich wzrost. Poprawia się ukrwienie skóry głowy i krążenie. Mieszki włosowe zostają zrewitalizowane, a włosy – pogrubione i zagęszczone.

   Wskazania

   Mezoterapia skóry głowy jest skierowana do osób, które dostrzegają u siebie:

   • Nadmierną utratę włosów, łysienie różnego pochodzenia.
   • Cienkie, przerzedzone włosy.
   • Powolny, zahamowany wzrost włosa.

   Przeciwwskazania

   • Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są choroby nowotworowe, stany zapalne i otwarte rany w okolicy owłosionej skóry głowy, niewyrównana cukrzyca oraz choroby autoimmunologiczne.
   • Zabiegu nie wykonuje się u kobiet ciężarnych i karmiących piersią, a także osób poniżej 18-tego roku życia i uczulonych na jakikolwiek składnik preparatu.
   • Z zabiegu wyklucza choroba wsierdzia, choroby reumatyczne, a także terapia sterydami i lekami immunosupresyjnymi.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Podczas rozmowy z lekarzem oceniony zostaje problem, a także zaplanowana kuracja.

   Pierwszy zabieg

   Zabieg trwa około pół godziny. W celu uzyskania spektakularnych efektów należy przeprowadzić 4 sesje co dwa tygodnie. Po 6 miesiącach można wykonać kurację przypominającą.

   Konsultacja kończąca

   Ocenione zostają efekty kuracji i zaplanowane ewentualne dalsze działania.

   Jak się przygotować?

   Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań ze strony Pacjenta. Dzień przed zabiegiem nie należy spożywać alkoholu.

   Częste pytania

   Czy w trakcie zabiegu mogą być odczuwane dolegliwości bólowe?

   Zabieg jest praktycznie bezbolesny, jednak w razie potrzeby można użyć sprayu chłodzącego.

   Czy istnieją jakieś wskazania pozabiegowe?

   W trakcie całej kuracji powinno się zrezygnować ze spożywania alkoholu.

   Jak wygląda podanie preparatu?

   Preparat podany jest metodą iniekcji za pomocą cienkiej igły-kaniuli i ampułkostrzykawki.

   Komentarz eksperta

   Piękne, zdrowe, lśniące włosy to bez wątpienia ogromna siła każdej kobiety, ale także powód do dumy niejednego mężczyzny. Niestety włosy i odpowiadająca za ich kondycję skóra głowy, przegrywają walkę z czasem, zanieczyszczonym środowiskiem, czynnikami atmosferycznymi i forsującymi zabiegami. Włosy słabe, wypadające, rzednące i wolno odrastające to częsty problem naszego społeczeństwa. Dotyczy on osób w różnym wieku, niezależnie od płci. Na szczęście z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna z zabiegiem Dr Cyj. Siła i moc siedmiu peptydów oraz kwasu hialuronowego pomaga zrewitalizować skórę głowy, zahamować wypadanie włosów i przyspieszyć ich odrost. Do tego, odrastające włosy stają się mocniejsze, zdrowsze i bardziej gęste.

   Dwumiesięczna kuracja mezoterapii skóry głowy przynosi efekty, którymi Pacjenci mogą cieszyć się przez najbliższy rok. Po tym czasie kurację warto powtórzyć. Zabieg jest komfortowy, bezinwazyjny, szybki i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

   Skuteczność zabiegu Dr Cyj docenili lekarze medycyny estetycznej, przyznając mu prestiżowe wyróżnienie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, “Perłę Dermatologii Estetycznej” w kategorii Zdrowe Włosy”. W opinii naszych Pacjentów mezoterapia skóry głowy przynosi spektakularne efekty odżywionych, pięknych i zdrowych włosów.

   0