Skip to main content

Drugi podbródek

Drugi podbródek oraz utrata jędrności w okolicy twarzy i szyi to jeden z popularniejszych problemów, z jakimi zmagają się nasze Pacjentki. Co bardzo ważne – drugi podbródek niekoniecznie związany jest z otyłością pozostałych obszarów ciała. Tkanka tłuszczowa deponuje się w tej okolicy często niezależnie, a warto pamiętać, że jest szczególnie trudna do usunięcia tradycyjnymi metodami jak dieta czy ćwiczenia. Jednocześnie – znacząco postarza wygląd twarzy i odbiera rysom wyrazistość i młody wygląd. Drugi podbródek może być problematyczny nawet po wyraźnej utracie masy ciała, mimo treningów i zbilansowanej diety. Może również mieć podłoże hormonalne lub dziedziczne.
Teraz możliwe jest bezinwazyjne i skuteczne wymodelowanie podbródka. W naszej klinice łączymy najnowsze technologie z lekarskim doświadczeniem, by proponować naszym Pacjentom spektakularne rezultaty i bezpieczne procedury w usuwaniu drugiego podbródka. Współczesna medycyna estetyczna proponuje wiele rozwiązań dla osób zmagających się z drugim podbródkiem. Proponujemy  zabiegi liftingu z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych, z wykorzystaniem fal radiowych, masaż podciśnieniowy, a także zabiegi laserowe.

Zapraszamy na zabiegi niwelujące problem drugiego podbródka do naszych Klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach!

0