Drugi podbródek

Drugi podbródek i utrata jędrności w okolicy twarzy i szyi – to jeden z popularniejszych problemów, z jakimi zmagają się nasze Pacjentki. Co bardzo ważne – drugi podbródek niekoniecznie związany jest z otyłością pozostałych obszarów ciała. Tkanka tłuszczowa deponuje się w tej okolicy często niezależnie, a warto pamiętać, że jest szczególnie trudna do usunięcia tradycyjnymi metodami jak dieta czy ćwiczenia. Jednocześnie – znacząco postarza wygląd twarzy i odbiera rysom wyrazistość i młody wygląd. Drugi podbródek może zostać problemem nawet po wyraźnej utracie masy ciała, mimo treningów i zbilansowanej diety. Może również mieć podłoże hormonalne lub dziedziczne.
Teraz możliwe jest bezinwazyjne i skuteczne wymodelowanie podbródka. W naszej klinice łączymy najnowsze technologie z lekarskim doświadczeniem by proponować naszym Pacjentom spektakularne rezultaty i bezpieczne procedury w usuwaniu drugiego podbródka. Współczesna medycyna estetyczna proponuje wiele rozwiązań dla osób zmagających się z drugim podbródkiem. Proponujemy  zabiegi liftingu z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych, z wykorzystaniem fal radiowych a także masaż podciśnieniowy czy zabiegi laserowe.

Zapraszamy na zabiegi niwelujące problem drugiego podbródka do naszych klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach!

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki