AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Korekta uszu

Korekta uszu to zabieg dedykowany osobom, które nie są zadowolone z kształtu swoich małżowin usznych. Najczęściej jest to spowodowane ich nadmiernym odstawaniem. Odstające uszy to kompleks, który może towarzyszyć od najmłodszych lat. Sposobem na poprawę swojego wyglądu oraz komfortu psychicznego jest chirurgiczna korekta małżowin usznych. Korekta jest trwała, co sprawia, że Pacjent na zawsze pozbywa się swojego kompleksu. Zabieg jest bezbolesny oraz krótkotrwały. Korekcie uszu mogą zostać poddani zarówno dorośli, jak i dzieci. Pacjenci zwykle od razu po zabiegu opuszczają klinikę. Nacięcia chrząstki oraz jej wymodelowanie jest tak przez specjalistę przeprowadzone, by nie było widać śladów ingerencji w kształt uszu.

Przygotowanie do zabiegu

Korekta uszu jest zabiegiem, który wymaga wykonania serii badań, które wykluczą ew. przeciwwskazania. 

Przeciwwskazania

Korekta uszu jest zabiegiem chirurgicznym w znieczuleniu miejscowym, dlatego też Pacjent podczas konsultacji musi poinformować lekarza o wszelkich chorobach, na które cierpi oraz o lekach, które przyjmuje. Na podstawie tych informacji lekarz podejmie decyzję, czy może zakwalifikować Pacjenta do zabiegu.

Zalecenia pozabiegowe

Korekta uszu jest zabiegiem, który w pierwszych tygodniach po zabiegu wymaga ochrony uszu przed urazami, w tym otarciami w trakcie zakładania odzieży. Oprócz tego, przez kilka miesięcy Pacjent powinien unikać kąpieli słonecznych, sauny i nadmiernego wychłodzenia uszu.  

Polecane zabiegi

Chirurgia plastyczna – plastyka uszu

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki