AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Laser frakcyjny

Laser frakcyjny CO2 jest urządzeniem emitującym wiązkę dwutlenku węgla, chętnie stosowanym w gabinetach medycyny estetycznej. Z jego pomocą wykonuje się w skórze niewielkie otwory o średnicy ok. 1-1,5 mm, od których zaczyna się proces jej gojenia, a więc regeneracji. Poddane jego działaniu komórki wytwarzają nowy kolagen, co powoduje odnowę i poprawę napięcia, a także wygładzenie powierzchni i wyrównanie kolorytu tkanki.

Laser frakcyjny – efekty

Laser frakcyjny stosowany jest w szerokim spektrum zabiegów medycyny estetycznej. Jego wiązka powoduje między innymi: Poprawę napięcia i jędrności skóry Wygładzenie bruzd i zmarszczek Pozbycie się blizn, w tym również tych potrądzikowych Rozjaśnienie przebarwień różnego typu (nawet tych opornych) Poprawę kolorytu skóry, dodanie blasku cerze szarej i matowej Zmniejszenie widocznie rozszerzonych porów Wygładzenie skóry suchej i szorstkiej Poprawę kondycji skóry zniszczonej przez słońce Pozbycie się zaskórników Zniwelowanie rozstępów Usunięcie tatuażu lub makijażu permanentnego (tzw. tatuaż kosmetyczny) Pozbycie się płytkich zmian naczyniowych (przede wszystkim tych rozległych). Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie i opuchlizna, dlatego nie należy nakładać makijażu, a w przypadku zastosowaniu lasera frakcyjnego na rozstępy lub innych zabiegów na ciało, warto zadbać o luźną, wygodną odzież. Wszelkie zmiany powinny zacząć ustępować samoistnie po ok. 2-3h, a skóra wrócić do normy najpóźniej po upływie tygodnia.

Laser frakcyjny – procedura

Sam zabieg laserem frakcyjnym CO2 należy do niemal bezbolesnych – na ok. 1h przed jego rozpoczęciem na skórę nakładany jest krem znieczulający. Specjalista dobiera moc i długość impulsu, zależnie od indywidualnych potrzeb pacjenta – im wyższe parametry, tym bardziej inwazyjny zabieg, ale też tym wyraźniejsze efekty. W przypadku lasera frakcyjnego, cena wahać się będzie w zależności od gabinetu oraz problemu, który zabieg powinien rozwiązać. W wielu przypadkach procedura z użyciem lasera frakcyjnego CO2 może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów najlepiej wykonać kilka sesji.

Polecane zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego:

Laserowe odmładzanie frakcyjne FOTONA Odmładzanie laserowe Clear Lift Laserowe fotoodmładzanie – Icon MaxG Leczenie rumienia – Cutera Epilacja i depilacja laserowa Vectus Usuwanie rozstępów PicoSure Usuwanie makijażu permanentnego – PicoSure Usuwanie blizn – PicoSure Ekskluzywne odmładzanie PicoSure Discovery Pico SculpSure – redukcja tłuszczu w 25 minut PicoSure – Laserowe usuwanie tatuażu

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki