Przeszczep włosów

Przyczyną decyzji o przeszczepie włosów może być ich nadmierna utrata, czyli łysienie.  Przeszczep włosów jest skutecznym sposobem na rekonstrukcję fryzury. Dzisiejsza medycyna estetyczna proponuje rozwiązania, które dają satysfakcjonujące efekty.

Przeszczep włosów graft – wskazania

Wskazaniami do przeszczepu włosów są różne rodzaje łysienia, które powodują trwałą utratę owłosienia, m.in. łysienie plackowate. Na przeszczep włosów decydują się także osoby, u których pojawiają się tak zwane zakola, czyli utrata włosów na linii czoła i w okolicach skroni. Innym wskazaniem do przeszczepu włosów jest posiadanie rzadkiego owłosienia. Zabieg daje możliwość uzupełnienia włosów, tak, by fryzura wyglądała naturalnie. Z zabiegu przeszczepu włosów korzystają nie tylko mężczyźni, gdyż problem łysienia i rzadkich włosów często dotyczy także kobiet. Coraz częściej przeszczep włosów dotyczy innych okolic ciała niż skóra głowy, mężczyźni decydują się m.in. na przeszczepienie włosów do brody.

Przeszczep włosów – efekty

Dzięki zastosowaniu w przeszczepie włosów, które rosną tak jak naturalne włosy, możliwe jest osiągnięcie naturalnie wyglądających efektów.  Przeszczep pozwala zatem zrekonstruować równomierne owłosienie. Włosy po zabiegu są także mocne i zdrowo wyglądające. Przeszczep włosów jest metodą, która daje długotrwałe efekty, których pełnię osiąga się po kilku lub kilkunastu miesiącach. 

Polecane zabiegi:

Smart Graft

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki