Wypełniacz organiczny, używany do zabiegów medycyny estetycznej, powstał na bazie kwasu hialuronowego. Organiczny preparat pozwala na wypełnianie ubytków tkanki tłuszczowej i kostnej, posiadając szerokie zastosowanie nie tylko we współczesnej medycynie estetycznej, lecz także nowoczesnej ginekologii estetycznej.


Wypełniacz organiczny – działanie

Wypełniacze organiczne powstałe na bazie kwasu hialuronowego są wykorzystywane w zabiegach ze względu na niewielką inwazyjność oraz skuteczność. Najczęściej kwas hialuronowy stosowany w zabiegach otrzymuje się z bakterii, np. Bacillus Subtilis.

Preparat z kwasem hialuronowym wprowadza się pod skórę metodą iniekcji. Wysokie stężenie kwasu hialuronowego w wypełniaczu organicznym pobudza wytwarzanie przez organizm naturalnego kolagenu i elastyny. Stymulacja skóry i biologiczne działanie kwasu hialuronowego wypełnia powstałe w tkance ubytki i regeneruje skórę.

Wypełniacz organiczny – zastosowanie

Naturalny kwas hialuronowy to ważny składnik w ludzkim organizmie, który odpowiada za właściwe nawilżenie i jędrność skóry. Najczęściej stosowany jest charakterze wypełniacza zmarszczek oraz hialuronowego wypełniacza ust.

Wypełniacz organiczny pozwala na korygowanie niedoskonałości, podniesienie owalu twarzy oraz usuwanie cieni i worków pod oczami. Wypełniacz organiczny powstały na bazie kwasu hialuronowego daje możliwość rewitalizacji warg sromowych i łechtaczki. Zabieg przywraca narządom intymnych elastyczność, nawilżenie oraz niweluje nieprzyjemne dolegliwości. Wypełniacz wstrzykuje się również w okolice intymne w celu powiększenia i wypełniania kwasem hialuronowym warg sromowych, ich korekty, a także powiększenia punktu G.

Polecane zabiegi z użyciem wypełniacza organicznego:

Wypełnianie warg sromowych – Neauvia Rose

Rewitalizacja warg sromowych i łechtaczki – Neauvia Rose

Powiększanie punktu G

Kwas hialuronowy

Neauvia Organic

Powiększanie ust

Mezoterapia igłowa

Wolumetria

Rewitalizacja skóry – Neauvia Hydro

Stimulate&Lift – podniesienie owalu twarzy

Redensity II

Rewitalizacja skóry – Restylane Skinboosters