Menu

Wypełniacz organiczny

Wypełniacz organiczny, używany do zabiegów medycyny estetycznej, powstał na bazie kwasu hialuronowego. Organiczny preparat pozwala na wypełnianie ubytków tkanki tłuszczowej i kostnej, posiadając szerokie zastosowanie nie tylko we współczesnej medycynie estetycznej, lecz także nowoczesnej ginekologii estetycznej.


Wypełniacz organiczny – działanie

Wypełniacze organiczne powstałe na bazie kwasu hialuronowego są wykorzystywane w zabiegach ze względu na niewielką inwazyjność oraz skuteczność. Najczęściej kwas hialuronowy stosowany w zabiegach otrzymuje się z bakterii, np. Bacillus Subtilis.
Preparat z kwasem hialuronowym wprowadza się pod skórę metodą iniekcji. Wysokie stężenie kwasu hialuronowego w wypełniaczu organicznym pobudza wytwarzanie przez organizm naturalnego kolagenu i elastyny. Stymulacja skóry i biologiczne działanie kwasu hialuronowego wypełnia powstałe w tkance ubytki i regeneruje skórę.

Wypełniacz organiczny – zastosowanie

Naturalny kwas hialuronowy to ważny składnik w ludzkim organizmie, który odpowiada za właściwe nawilżenie i jędrność skóry. Najczęściej stosowany jest charakterze wypełniacza zmarszczek oraz hialuronowego wypełniacza ust.
Wypełniacz organiczny pozwala na korygowanie niedoskonałości, podniesienie owalu twarzy oraz usuwanie cieni i worków pod oczami. Wypełniacz organiczny powstały na bazie kwasu hialuronowego daje możliwość rewitalizacji warg sromowych i łechtaczki. Zabieg przywraca narządom intymnych elastyczność, nawilżenie oraz niweluje nieprzyjemne dolegliwości. Wypełniacz wstrzykuje się również w okolice intymne w celu powiększenia i wypełniania kwasem hialuronowym warg sromowych, ich korekty, a także powiększenia punktu G.

Polecane zabiegi z użyciem wypełniacza organicznego:

Wypełnianie warg sromowych – Neauvia Rose
Rewitalizacja warg sromowych i łechtaczki – Neauvia Rose
Powiększanie punktu G
Kwas hialuronowy
Neauvia Organic
Powiększanie ust
Mezoterapia igłowa
Wolumetria
Rewitalizacja skóry – Neauvia Hydro
Stimulate&Lift – podniesienie owalu twarzy
Redensity II
Rewitalizacja skóry – Rest. Skinboosters