Wypełniacz organiczny

Wypełniacz organiczny, używany do zabiegów medycyny estetycznej, powstał na bazie kwasu hialuronowego. Organiczny preparat pozwala na wypełnianie ubytków tkanki tłuszczowej i kostnej, posiadając szerokie zastosowanie nie tylko we współczesnej medycynie estetycznej, lecz także nowoczesnej ginekologii estetycznej.


Wypełniacz organiczny – działanie

Wypełniacze organiczne powstałe na bazie kwasu hialuronowego są wykorzystywane w zabiegach ze względu na niewielką inwazyjność oraz skuteczność. Najczęściej kwas hialuronowy stosowany w zabiegach otrzymuje się z bakterii, np. Bacillus Subtilis.
Preparat z kwasem hialuronowym wprowadza się pod skórę metodą iniekcji. Wysokie stężenie kwasu hialuronowego w wypełniaczu organicznym pobudza wytwarzanie przez organizm naturalnego kolagenu i elastyny. Stymulacja skóry i biologiczne działanie kwasu hialuronowego wypełnia powstałe w tkance ubytki i regeneruje skórę.

Wypełniacz organiczny – zastosowanie

Naturalny kwas hialuronowy to ważny składnik w ludzkim organizmie, który odpowiada za właściwe nawilżenie i jędrność skóry. Najczęściej stosowany jest charakterze wypełniacza zmarszczek oraz hialuronowego wypełniacza ust.
Wypełniacz organiczny pozwala na korygowanie niedoskonałości, podniesienie owalu twarzy oraz usuwanie cieni i worków pod oczami. Wypełniacz organiczny powstały na bazie kwasu hialuronowego daje możliwość rewitalizacji warg sromowych i łechtaczki. Zabieg przywraca narządom intymnych elastyczność, nawilżenie oraz niweluje nieprzyjemne dolegliwości. Wypełniacz wstrzykuje się również w okolice intymne w celu powiększenia i wypełniania kwasem hialuronowym warg sromowych, ich korekty, a także powiększenia punktu G.

Polecane zabiegi z użyciem wypełniacza organicznego:

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki