Menu
Procedura zabiegu masażu próżniowego LPG Alliance

Endermologie LPG Alliance

Endermologie LPG Alliance to jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało, który ceniony jest za wysoką efektywność w odniesieniu do wyszczuplania i modelowania sylwetki, a także usuwania pomarańczowej skórki.

Nowy patent polega na intensywnej stymulacji tkanek przy zachowaniu maksymalnego komfortu Pacjenta. Dzięki temu, procedura jest bezinwazyjna i relaksacyjna, a leczenie niezwykle skuteczne. Precyzyjne wygładzenie skóry oraz zgrabne ciało można uzyskać już po wykonaniu serii zaledwie trzech zabiegów!

Innowacyjny system umożliwia intensywne, potrójne działanie podczas zabiegu, co sprawia, że błyskawicznie i w tym samym czasie możemy się spodziewać: wygładzenia cellulitu, ujędrnienia skóry i redukcji tkanki tłuszczowej.

Jeśli oczekujecie Państwo terapii wyszczuplającej lub anycellulitowej, która przebiega łagodnie, a efekty pojawiają się stopniowo i harmonijnie – pomyślcie o skorzystaniu z najnowocześniejszego na rynku urządzenia do przeprowadzenia endermologii – Endermologie LPG Alliance.

Endermologie LPG Alliance - premiera zabiegu w Klinice Miracki

Pod hasłem Endermologie LPG Alliance kryje się w 100% naturalna, oparta na masażu podciśnieniem rewolucyjna technologia modelowania sylwetki, wyszczuplania i walki z cellulitem.

Klinika Miracki jako pierwsza w Polsce umożliwia swoim Pacjentom skorzystanie z zabiegu endermologii przy użyciu najnowszej technologii LPG Alliance.

Klinika Miracki jako pierwsza w Polsce wprowadza najnowszą technologię!
Najnowocześniejsze urządzenie Alliance LAB, 3-krotnie szybsze efekty zabiegowe! Masaż próżniowy: działanie ujędrniające, modelujące, redukujące cellulit.

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

Rodzaj zabiegu1 zabiegPakiet 5 zabiegówPakiet 10 zabiegów
Pojedynczy zabieg300 zł1 300 zł 1 500 zł2 200 zł 3 000 zł
Zabieg Focus - jedna parta ciała150 zł650 zł 750 zł1 100 zł 1 500 zł
Kostium Endermowear120 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Ujędrnianie, modelowanie, redukcja cellulitu
 • Obszary ciała, które wymagają wyszczuplenia, ujędrnienia, wygładzenia i redukcji cellulitu

Mocne strony zabiegu

 • Nieinwazyjność.
 • Bezbolesność.
 • Wysoki komfort zabiegu.
 • Pobudzenie krążenia krwi.
 • Stymulacja metabolizmu komórkowego.
 • Naturalne odmładzanie.
 • Widoczna redukcja tkanki tłuszczowej.
 • Wygładzenie cellulitu.
 • Stymulacja skóry do regeneracji.
 • Spektakularne efekty już 3 zabiegach.

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

 
Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonuje wykwalifikowany kosmetolog.
Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Procedura jest komfortowa i relaksacyjna dla Pacjenta.
Ile trwa rekonwalescencja?
Brak okresu rekonwalescencji.

Zasada Działania

 

Innowacyjna głowica zabiegowa

Endermologie LPG Alliance opiera się na wykorzystaniu innowacyjnej głowicy zabiegowej, której rolka została wzbogacona o zmotoryzowaną klapkę. Dzięki temu nowemu patentowi możliwa jest wielowymiarowa i szybka penetracja tkanki.

Komfortowe samopoczucie Pacjenta w czasie trwania zabiegu

Zasada działania urządzenia polega na zastosowaniu ciśnienia zmiennego, co sprawia, że zabieg jest niezwykle komfortowy i przyjemny.

Integracja sprawdzonych rezultatów manualnych zabiegów na tkance łącznej ze stymulacją komórkową

Endermologie LPG Alliance integruje sprawdzone rezultaty manualnych zabiegów na tkance łącznej (poprzez działanie mechaniczne) ze stymulacją komórkową (dzięki Mecano-Stimulation). Zastosowanie nowej głowicy reaktywuje metabolizm na poziomie komórkowym poprzez aktywację enkefalin i elementów składowych układu dopełniacza.

Aktywacja naturalnego procesu lipolizy i pobudzenie metabolizmu

Konsekwencją oddziaływania LPG Alliance na adipocyty jest aktywacja naturalnego procesu lipolizy, co z kolei przyczynia się do zamiany tłuszczu w energię, która pobudza proces metabolizmu.

Pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego

Dostarczane do powierzchni skóry mikroimpulsy pobudzają fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, tym samym przyczyniając się do widocznego odmłodzenia skóry.

Wskazania

 • Cellulit.
 • Wiotka skóra.
 • Nadwaga.
 • Obrzęki.
 • Zaburzenia w krążeniu krwi i limfy.
 • Przewlekłe stany napięcia mięśni.
 • Nadmiar toksyn w organizmie.

Przeciwwskazania

 • Ciąża i karmienie piersią.
 • Aktywne nowotwory.
 • Zapalenie żył.
 • Stosowanie leków przeciwzakrzepowych.
 • Choroby krwi.
 • Bielactwo.
 • Infekcje.

Przebieg zabiegu

 

Konsultacja wstępna

Przed zabiegiem kosmetolog przeprowadza z Pacjentem wywiad w celu zdiagnozowania potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań.

Pierwszy zabieg

Zabieg Endermologie LPG Alliance trwa około 30 minut. W tym czasie Pacjent zakłada specjalną odzież zabiegową - „endermowear”, czyli kostium, który ułatwia poślizg rolek urządzenia na powierzchni ciała. Kosmetolog przesuwa głowicę masującą, co, pod wpływem podciśnienia, powoduje powstanie fałdy skórnej. Podczas tej procedury, skóra przybiera kształt fali, co umożliwia dokładne jej rolowanie, na zewnątrz i od wewnątrz, za pomocą elektronicznie sterowanych rolek. Co istotne, żeby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi, ale także względem siebie, zgodnie ze stanem tkanki oraz intensywnością wybranego zabiegu. W ten sposób, skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach. Proces ten pobudza krążenie, metabolizm oraz stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych. Ponadto, podczas zabiegu LPG Alliance, usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze, a stymulowana skóra rozpoczyna dynamiczną produkcję elastyny i kolagenu, co ją widocznie ujędrnia. Terapia jest przyjemna i relaksująca.

Konsultacja kończąca

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque quae ab illo inventore

Jak sie przygotować?

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań.

Częste pytania

Co jest ważne w trakcie stosowania terapii endermologie LPG Alliance?

W czasie trwania terapii endermologie LPG Alliance bardzo ważne jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, wykonywanie lekkich ćwiczeń, a także wypijanie około 2,5 litra wody dziennie.

Dla kogo przeznaczona jest nowoczesna kuracja LPG Alliance?

Leczenie LPG Alliance dedykowane jest wszystkim tym, którzy zmagają się z problemem wiotkiej skóry po odchudzaniu lub znacznej utraty wagi. Ponadto zabieg przeznaczony jest dla osób z pomarańczową skórką, nie idealną sylwetką i nieestetycznym wyglądem poszczególnych części ciała.

Na jakie efekty końcowe można liczyć po wykonaniu serii zabiegów?

Po wykonaniu wskazanej przez specjalistę ilości zabiegów, można liczyć na wygładzenie cellulitu, wymodelowanie ciała, odmłodzenie i ujędrnienie skóry, wcięcie w talii oraz spektakularne polepszenie prezencji.

Carousel contents not found!

Komentarz eksperta

Endermologie LPG Alliance pozwala na intensywną i zarazem inteligentną stymulację tkanek, która doskonale wpływa na kondycję, a także prezencję twarzy i ciała. To urządzenie, które w sposób nieinwazyjny przyczynia się do wyszczuplenia oraz wymodelowania sylwetki. Nowa, ulepszona technologia sprzętu pozwala na podniesienie komfortu podczas terapii, a także przyspieszenie efektów leczenia.

Dzięki innowacyjnemu systemowi LPG Alliance wygładzenie cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry odbywa się podczas pojedynczego przesunięcia głowicy. Spektakularne rezultaty terapii są widoczne po wykonaniu serii trzech zabiegów. Zmniejszenie obwodu w talii, modelowanie sylwetki, a także odmłodzenie ciała odbywa się w błyskawicznym tempie, bez rekonwalescencji, co zasługuje na szczególne uznanie.

Skuteczność terapii potwierdzają liczne badania kliniczne i zastosowanie jej w ponad 100 krajach na całym świecie. Silnym atutem leczenia jest również możliwość zastosowania urządzenia wobec obrzęków, zastojów, blizn oraz bólów mięśni.