Menu

Depilacja/Epilacja laserowa

Depilacja laserowa jest najnowocześniejszą metodą usuwania owłosienia z każdego obszaru ciała. Dzięki nowoczesnym laserom, przeznaczonym specjalnie do zabiegów depilacji laserowej w ciągu kilkunastu tygodni Pacjent może pozbyć się na stałe zbędnego owłosienia. Wystarczy kilka sesji depilacji laserowej, aby trwale i skutecznie zniszczyć niechciane włosy na ciele, na twarzy a także w okolicach intymnych.
W Klinice Miracki dysponujemy nie tylko najnowocześniejszymi urządzeniami przeznaczonym do depilacji laserowej, ale także zespołem doskonale przeszkolonych kosmetologów, którzy w zabiegach depilacji laserowej mają ogromne doświadczenie.
Wykonujemy depilację laserową dowolnych obszarów, m.in. bikini, pach, twarzy, nóg czy pleców. Dzięki zaawansowane technologii laserowe usuwanie włosów u blondynek nie stanowi już wyzwania. Nasze lasery doskonale działają nawet na cienkie i jasne włosy.
Dlatego możecie być Państwo pewni, że wybierając depilację laserową w Klinice Miracki nie tylko oddacie w ręce profesjonalistów, którzy otoczą Was najlepsza opieką, ale też wykonacie zabieg najnowocześniejszą metodą depilacji laserowej, która umożliwia trwałe pozbycie się niechcianych włosów.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami zabiegu depilacji laserowej metodą Vectus, Thunder i Motus. Odnajdą tam Państwo odpowiedzi na nurtujące Was pytania m.in. ile kosztuje depilacja laserowa, jak długo trwa, co ile należy ją powtarzać, na czym polega, czy boli, jak długo utrzymuje się efekt i wiele innych.