Skip to main content

Depilacja laserowa nóg, bikini, pach, pleców, czy twarzy – nasze lasery sprawdzają się w każdym obszarze

Dzięki zaawansowanej technologii laserowe usuwanie włosów u osób z bardzo jasnymi włoskami lub ciemną karnacją nie stanowi już wyzwania. Nasze lasery działają zarówno na cienkie i słabe włoski, jak i ciemne i mocne owłosienie. Szczególnie epilacja laserowa bikini cieszy się ogromną popularnością, ponieważ jest to obszar szybko ulegający podrażnieniom, ze skłonnością do krostek, wysypek i zaczerwienienia.

Różnica między epilacją laserową a depilacją woskiem, pastą cukrową lub maszynką

Depilacja z użyciem lasera różni się od starszych metod przede wszystkim trwałością efektów wynikających z termicznego zniszczenia cebulki włosa, uniemożliwiającego mu odrastanie. Zaawansowana technologia laserowa niewątpliwie wygrywa z codziennym goleniem maszynką czy bolesnym usuwaniem owłosienia przy pomocy wosku lub pasty cukrowej, których efekty są krótkotrwałe i wymagają ciągłych powtórzeń. Z depilacji laserowej można skorzystać w jednej z naszych Placówek. Każda z naszych siedmiu Klinik jest w pełni wyposażona, tak więc depilację laserową można wykonać w dogodnej dla siebie lokalizacji w Katowicach, Krakowie, Łodzi lub Warszawie: na Mokotowie, Żoliborzu, Ursynowie i w Centrum Warszawy. 

Efekty oraz opinie o depilacji laserowej w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi

Depilacja laserowa jest nowoczesną metodą usuwania owłosienia z każdego obszaru ciała i odznacza się trwałością efektów. Po serii zabiegów epilacji Pacjent może cieszyć się idealnie gładką skórą. Po pewnym czasie mogą pojawiać się pojedyncze, słabe włoski. Wówczas wystarczy wykonać zabieg przypominający, który utrwali rezultaty i przywróci skórze aksamitną gładkość. Wśród opinii naszych Pacjentów na temat depilacji laserowej często pojawiają się stwierdzenia, że jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają problemy z wrastającymi włoskami i podrażnieniami po goleniu. Niewątpliwie depilacja laserowa to oszczędność czasu, ponieważ kilka zabiegów uwalnia nas od obowiązku ciągłego golenia.  Dzięki innowacyjnym laserom, przeznaczonym specjalnie do zabiegów depilacji laserowej, w ciągu kilkunastu tygodni Pacjent może pozbyć się zbędnego owłosienia na stałe. Wystarczy kilka sesji depilacji laserowej, aby usunąć niechciane włosy na ciele, na twarzy, a także w okolicach intymnych. Skuteczność zabiegu, bezpieczeństwo i zminimalizowane odczucia bólowe są niewątpliwymi zaletami depilacji laserowej.

Jaki laser do depilacji wybrać w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi?

Depilacja laserowa może być przeprowadzona za pomocą kilku rodzajów lasera: lasera diodowego (fala o długości 810 nm), lasera aleksandrytowego (o długości 755nm) lub lasera stanowiącego połączenie dwóch wiązek światła: aleksandrytowej o długości fali 755 nm i neodymowo-yagowej o długości 1064 nm. Szczegółowe odpowiedzi na pytania dotyczące naszych zabiegów, np. ile kosztuje depilacja laserowa, jak długo trwa, co ile należy ją powtarzać, na czym polega, czy depilacja laserowa boli, jak długo utrzymuje się efekt, można znaleźć na podstronach zabiegów umieszczonych powyżej. Dysponujemy nie tylko nowoczesnymi urządzeniami przeznaczonym do depilacji laserowej, ale także Zespołem przeszkolonych kosmetologów, którzy mają doświadczenie w zabiegach epilacji laserowej. Wybierając depilację laserową w Klinice Miracki nie tylko oddacie się w ręce profesjonalistów, którzy otoczą Was najlepsza opieką, ale też wykonacie zabieg innowacyjną metodą depilacji laserowej, która umożliwia trwałe pozbycie się niechcianych włosów.

Depilacja laserowa w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi – na ile starcza i na czym polega?

Podczas zabiegów depilacji laserowej wykorzystywana jest energia światła, jednak sama wiązka światła nie niszczy włosa. Następuje to w fazie selektywnej fototermolizy. Polega ona na selektywnej destrukcji termicznej tkanek za pomocą ciepła wytworzonego na wskutek przyjęcia odpowiednio dużej energii świetlnej. Wywołany efekt termiczny zależny jest od natężenia melaniny, czyli barwnika występującego we włosach i skórze. Energia absorbowana jest przez mieszek włosowy, a macierz włosa wraz z otaczającymi drobnymi naczyniami krwionośnymi zostają podgrzane. Zabieg jest bezpieczny, ponieważ tkanki okalające mieszek włosowy są nienaruszone. Pod wpływem lasera jedynie włosy będące w fazie anagenu (w fazie aktywnego wzrostu) mogą ulec zniszczeniu. Ważne, aby wychwycić fazy anagenu wszystkich włosów na danym obszarze – z tego powodu zabieg powinien być powtarzany w określonych odstępach czasu. Po wykonaniu serii zabiegów depilacji laserowej możemy cieszyć się trwałym efektem gładkiej skóry bez powracających włosków.

Wbrew popularnemu mitowi, depilację laserową możemy wykonywać również latem. Z pewnością wymaga to większej dbałości o bezpieczeństwo i ochronę miejsca zabiegowego przed promieniami słonecznymi, jednak postępując zgodnie ze wskazaniami kosmetologa, możemy śmiało wykonywać epilację przez cały rok.

Depilacja laserowa dla mężczyzn w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi

Wbrew panującym stereotypom, z zabiegu depilacji korzystają nie tylko kobiety. Również mężczyźni coraz chętniej sięgają po laserową likwidację niechcianego owłosienia. Depilacja laserowa miejsc intymnych, pleców, czy klatki piersiowej to zabiegi często wybierane przez Panów. W opinii Pacjentów depilacja laserowa jest ogromną pomocą zwłaszcza w sytuacji, gdy zbędne włoski rosną w trudno dostępnych miejscach, a ciągłe golenie przysparza wiele wysiłku i jest czasochłonne. Męska depilacja pach, czy miejsc intymnych pozwala na dłuższe utrzymanie świeżości, natomiast w przypadku usunięcia bardzo bujnego owłosienia np. na plecach i szyi, panowie zyskują na estetycznym wyglądzie. Ponadto epilacja rąk i nóg to rozwiązanie dla sportowców: pływaków, kolarzy i biegaczy, którzy systematycznie muszą poddawać się goleniu pragnąc uzyskać lepsze wyniki sportowe. Dzięki skuteczności zabiegów oraz trwałości efektów nigdy więcej nie trzeba sięgać po bolesne, czy żmudne metody usuwania włosów. Depilacja laserowa przywraca komfort i wygodę ostatecznie rozwiązując problem zbędnego owłosienia.

Depilacja laserowa – cena

Ceny laserowego usuwania włosów wahają się w zależności od poddanej zabiegowi części ciała oraz od rodzaju lasera. Oczywiste jest, że proporcjonalnie niższą cenę będzie miała depilacja laserowa wąsika od epilacji pleców lub nóg.

Decydując się na zabieg depilacji laserowej warto rozważyć zakup pakietu, który zazwyczaj jest korzystniejszy cenowo. Koszt jednorazowej epilacji laserowej zaczyna się już 45 zł! Dzięki temu, że efekty depilacji laserowej są trwałe, inwestycja jest jednorazowa, a przez kolejne lata zachowujemy pieniądze, które przeznaczalibyśmy na zakup maszynek, czy regularne korzystanie z depilacji woskiem.

Depilacja laserowa w domu – czy jest możliwa?

O ile depilacja maszynką i woskiem jest możliwa do realizacji w domu, o tyle epilacja laserowa wymaga profesjonalnego sprzętu i doświadczonego Kosmetologa. Wykonanie w domu zabiegu laserowego usuwania owłosienia może wydawać się kuszące, jednak nie ma możliwości, aby certyfikowany i nowoczesny sprzęt był bezustannie transportowany. Zdecydowanie bezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonej kliniki medycyny estetycznej niż decydować się na depilację laserową w domu wykonaną za pomocą sprzętu nieznanego pochodzenia i bez zachowania należytej higieny. 

Zapraszamy do skorzystania z nowoczesnej depilacji laserowej w jednej z naszych Klinik w Warszawie, Katowicach, Krakowie lub Łodzi.


Zapraszamy do skorzystania z nowoczesnej depilacji laserowej w jednej z naszych Klinik w Warszawie, Katowicach, Krakowie lub Łodzi.