Depilacja laserowa bikini, pach czy twarzy – nasze lasery Thunder, Vectus, Motus sprawdzają się w każdym obszarze

W naszych placówkach w Warszawie wykonujemy depilację laserową dowolnych obszarów, m.in. bikini, pach, twarzy, nóg czy pleców. Dzięki zaawansowanej technologii laserowe usuwanie włosów u osób z bardzo jasnymi włoskami lub ciemną karnacją nie stanowi już wyzwania. Nasze lasery doskonale działają zarówno na cienkie i słabe włoski, jak i ciemne i mocne owłosienie. Szczególnie epilacja laserowa bikini cieszy się ogromną popularnością, ponieważ jest to obszar szybko ulegający podrażnieniom, ze skłonnością do krostek, wysypek i zaczerwienień.

Różnica między epilacją laserową a depilacją woskiem, pastą cukrową lub maszynką

Depilacja z użyciem lasera różni się od starszych metod przede wszystkim trwałością efektów wynikających z termicznego zniszczenia cebulki włosa, uniemożliwiającego mu odrastanie. Zaawansowana technologia laserowa niewątpliwie wygrywa z codziennym goleniem maszynką czy bolesnym usuwaniem owłosienia przy pomocy wosku lub pasty cukrowej, których efekty są krótkotrwałe i wymagają ciągłych powtórzeń. Z depilacji laserowej w Warszawie i Katowicach można skorzystać w jednej z naszych placówek. Każda z naszych czterech klinik jest w pełni wyposażona, tak więc depilację laserową można wykonać w dogodnej dla siebie lokalizacji w Katowicach lub Warszawie: na Mokotowie, Żoliborzu, Ursynowie i w Centrum Warszawy. 

Efekty i opinie o depilacji laserowej w Warszawie i Katowicach

Depilacja laserowa jest najnowocześniejszą metodą usuwania owłosienia z każdego obszaru ciała, która odznacza się trwałością efektów. Po serii zabiegów epilacji Pacjent może cieszyć się idealnie gładką skórą przez wiele lat. Po ich upływie mogą pojawić się pojedyncze, słabe włoski. Wówczas wystarczy wykonać zabieg przypominający, który utrwali spektakularne rezultaty. Wśród opinii naszych Pacjentów na temat depilacji laserowej często pojawiają się stwierdzenia, że jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają problemy z wrastającymi włoskami czy podrażnieniami po goleniu. Niewątpliwie depilacja laserowa nóg czy pleców to oszczędność czasu, ponieważ kilka zabiegów uwalnia nas od obowiązku ciągłego golenia.  Dzięki nowoczesnym laserom, przeznaczonym specjalnie do zabiegów depilacji laserowej w ciągu kilkunastu tygodni Pacjent może pozbyć się na stałe zbędnego owłosienia. Wystarczy kilka sesji depilacji laserowej, aby trwale i skutecznie zniszczyć niechciane włosy na ciele, na twarzy, a także w okolicach intymnych. Bardzo wysoka skuteczność zabiegu, bezpieczeństwo i zminimalizowane odczucia bólowe są niewątpliwymi zaletami depilacji laserowej.

Jaki laser do depilacji wybrać w Warszawie i Katowicach?

Depilacja laserowa może być przeprowadzona za pomocą kilku rodzajów lasera: lasera diodowego Vectus (fala o długości 810 nm), lasera aleksandrytowego Motus (o długości 755nm) lub lasera Thunder MT  stanowiącego połączenie dwóch laserów: aleksandrytowego o długości fali 755 nm i neodymowo-yagowego o długości 1064 nm. Szczegółowe odpowiedzi na pytania dotyczące naszych zabiegów, np. ile kosztuje depilacja laserowa, jak długo trwa, co ile należy ją powtarzać, na czym polega, czy depilacja laserowa boli, jak długo utrzymuje się efekt, można znaleźć na podstronach zabiegów umieszczonych poniżej. Dysponujemy nie tylko najnowocześniejszymi urządzeniami przeznaczonym do depilacji laserowej, ale także zespołem doskonale przeszkolonych kosmetologów, którzy w zabiegach epilacji laserowej mają ogromne doświadczenie. Dlatego możecie być Państwo pewni, że wybierając depilację laserową w Klinice Miracki nie tylko oddacie w ręce profesjonalistów, którzy otoczą Was najlepsza opieką, ale też wykonacie zabieg najnowocześniejszą metodą depilacji laserowej, która umożliwia trwałe pozbycie się niechcianych włosów.

Depilacja laserowa w Warszawie, Katowicach – na ile starcza i na czym polega?

Podczas zabiegów depilacji laserowej wykorzystywana jest energia światła, jednak sama wiązka światła nie niszczy włosa, następuje to natomiast w fazie selektywnej fototermolizy. Polega ona na selektywnej destrukcji termicznej tkanek za pomocą ciepła wytworzonego na wskutek przyjęcia odpowiednio dużej energii świetlnej. Wywołany efekt termiczny zależny jest od natężenia melaniny, czyli barwnika występującego we włosach i skórze. Energia absorbowana jest przez mieszek włosowy, a macierz włosa wraz z otaczającymi drobnymi naczyniami krwionośnymi zostają podgrzane. Tkanki otaczające zostają nienaruszone, zabieg jest bowiem całkowicie bezpieczny. Pod wpływem lasera jedynie włosy będące w fazie anagenu (wzrostu) mogą ulec zniszczeniu. Wyznaczając przerwy między powtórzeniami depilacji laserowej mamy na uwadze fazy wzrostu włosa – zależy nam na tym, aby wychwycić fazy anagenu wszystkich włosów na danym obszarze. Po wykonaniu serii zabiegów depilacji laserowej możemy cieszyć się trwałym efektem gładkiej skóry bez powracających włosków. Wbrew popularnemu mitowi, depilację laserową możemy wykonywać również latem. Z pewnością wymaga to większej dbałości o bezpieczeństwo i ochronę miejsca zabiegowego przed promieniami słonecznymi, jednak postępując zgodnie ze wskazaniami kosmetologa, możemy śmiało wykonywać epilację przez cały rok.

Depilacja laserowa dla mężczyzn w Warszawie i Katowicach

Wbrew panującym stereotypom, z zabiegu depilacji korzystają nie tylko kobiety, ale również mężczyźni coraz chętniej sięgający po laserową likwidację niechcianego owłosienia. Depilacja laserowa miejsc intymnych, pleców czy klatki piersiowej to zabiegi często wybierane przez panów, choć usuwanie owłosienia może przebiegać na dowolnej części ciała. W opinii Pacjentów depilacja laserowa jest ogromną pomocą zwłaszcza w sytuacji, gdy zbędne włoski rosną w trudno dostępnych miejscach, a ciągłe golenie przysparza wiele wysiłku i jest czasochłonne. Męska depilacja pach czy miejsc intymnych pozwala na dłuższe utrzymanie świeżości, natomiast w przypadku usunięcia bardzo bujnego owłosienia np. na plecach i szyi, panowie zyskują na estetycznym wyglądzie. Ponadto epilacja rąk i nóg to doskonałe rozwiązanie dla sportowców: pływaków, kolarzy i biegaczy, którzy systematycznie muszą poddawać się goleniu pragnąc uzyskać lepsze wyniki. Dzięki skuteczności zabiegów oraz trwałości efektów nigdy więcej nie trzeba sięgać po bolesne czy żmudne metody usuwania włosów. Depilacja laserowa przywraca komfort i wygodę ostatecznie rozwiązując problem zbędnego owłosienia.

Depilacja laserowa – cena

Ceny laserowego usuwania włosów wahają się w zależności od wybranej do zabiegu części ciała oraz rodzaju lasera. Oczywiste jest, że proporcjonalnie niższą cenę będzie miała depilacja laserowa wąsika od epilacji pleców lub nóg. Decydując się na zabieg depilacji laserowej warto rozważyć zakup pakietu, który zazwyczaj jest korzystniejszy cenowo. Koszt jednorazowej epilacji laserowej zaczyna się już 45 zł! Dzięki temu, że efekty depilacji laserowej są trwałe, inwestycja jest jednorazowa, a przez kolejne lata zachowujemy pieniądze, które przeznaczalibyśmy na zakup maszynek czy korzystanie z depilacji woskiem.

Depilacja laserowa w domu – czy jest możliwa?

O ile depilacja maszynką czy woskiem jest możliwa do realizacji w domu, o tyle epilacja laserowa wymaga profesjonalnego sprzętu i doświadczonego kosmetologa. Wykonanie w domu zabiegu laserowego usuwania owłosienia może wydawać się kuszące, jednak nie ma możliwości, aby certyfikowany i nowoczesny sprzęt był bezustannie transportowany. Zdecydowanie bezpieczniej jest skorzystać z usług sprawdzonej kliniki medycyny estetycznej niż decydować się na depilację laserową w domu wykonaną za pomocą sprzętu nieznanego pochodzenia. 

Zapraszamy do skorzystania z najlepszej depilacji laserowej w Warszawie, Katowicach, Łodzi i Krakowie w jednej z naszych klinik! 

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki