Dualis SP Fotona – Laserowe odmładzanie, leczenie blizn i rozstępów

Czym jest Dualis SP Fotona?

Dualis SP Fotona wykorzystywany jest do zabiegów laseroterapii w celu odmłodzenia i rozjaśnienia skóry, dermabrazji skóry głowy i innych obszarów, a także usuwania blizn, przebarwień i znamion skórnych. Pozwala na uzyskanie spektakularnych, długotrwałych efektów. Znajduje zastosowanie w laserowym odmładzaniu skóry metodą laseroterapii frakcyjnej oraz dermabrazji laserowej za pomocą frakcjonowania. Zabieg dedykowany jest wszystkim tym, którzy szybko i małoinwazyjnie pragną zredukować oznaki starzenia oraz poprawić wygląd twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Dualis SP Fotona świetnie sprawdza się w przypadku leczenia blizn potrądzikowych i pooperacyjnych, jak też rozstępów czy zniszczeń skóry, z powodu nadmiernej ekspozycji na słońce.

Co możemy nim wyleczyć?

Terapia umożliwia odmładzaniefotoodmładzanie, poprawę napięcia, gęstości i kolorytu skóry, redukcję przebarwień i naczynek, resurfacing, redukcję głębokich zmarszczek, dermabrazję, peeling laserowy, leczenie blizn pourazowych, pozabiegowych, potrądzikowych i rozstępów. 

Jaka technologia za tym stoi?

Działanie lasera Dualis SP Fotona opiera się na zmianach termicznych w kolumnowych odcinkach skóry, które nie powodują głębokich zniszczeń i widocznych ran. Dzięki temu leczenie przebiega w krótszym czasie niż tradycyjna dermabrazja i nie pozostawia widocznych ran. Skóra zostaje pobudzona do naturalnego rozpoczęcia procesów regeneracyjnych i przyspieszenia produkcji nowego kolagenu oraz elastyny.

Najczęściej obserwowane efekty

Długotrwały lifting i wygładzenie zmarszczek, znaczące zredukowanie blizn, rozstępów, plam starczych, posłonecznych, przebarwień, a także zamykanie porów. Szczególną popularnością cieszy się laserowa dermabrazja skóry twarzy i głowy, która przynosi doskonałe efekty.

Dlaczego go sobie cenimy?

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej techniki frakcjonowania zabieg laserowy jest niezwykle precyzyjny i skuteczny. Mikrouszkodzenia ograniczają się wyłącznie do obszaru ciała poddawanego kuracji

Mocne strony zabiegu

 • Dualis SP Fotona to szybkie i małoinwazyjne odmłodzenie skóry, które może być zastosowane na wszystkie partie ciała.
 • Ogromną zaletą wykorzystania lasera jest uzyskanie długotrwałego efektu liftingu skóry.
 • Pacjent może wrócić do codziennych aktywności od razu po zabiegu bez konieczności długiego okresu rekonwalescencji.

Na zabiegi Laserem Dualis SP Fotona zapraszamy do naszych klinik w Warszawie, Katowicach, Krakowie i  Łodzi.

Specjalne promocje obowiązują do 02.04.2023

Gładka skóra bez podrażnień!

Chcesz pozbyć się niechcianego owłosienia z okolic bikini?

Depilacja laserowa obszarów intymnych – za pojedynczy zabieg płacisz jak w pakiecie! – Ceny od 100 zł – rabaty do 66%*

*Oferty do wykorzystania 12 miesięcy od daty zakupu

Pożegnaj naczynka, rumień, trądzik różowaty, zmiany rubinowe!

Laserowe leczenie zmian naczyniowych – obszar: SKRZYDEŁKA NOSA, POLICZKI, TWARZ, SZYJA, DEKOLT – za pojedynczy zabieg płacisz jak w pakiecie! Ceny od 300 zł, do 50% taniej!*

*Do wykorzystania 6 miesięcy od daty zakupu.

Dualis SP Fotona – Odmładzanie Cennik

Dualis SP Fotona – Odmładzanie Laserowe(fotoodmładzanie – poprawa napięcia, gęstości i kolorytu skóry, redukcja przebarwień i naczynek)
Obszar zabiegu 1 Zabieg Pakiet 3 zabiegi
Twarz 640  zł  800 zł 1 440  zł  2 400 zł
Szyja 560  zł  700 zł 1 260  zł  2 100 zł
Dekolt 640  zł  800 zł 1 440  zł  2 400 zł
Grzbiet dłoni 640  zł  800 zł 1 440  zł  2 400 zł
Dualis SP Fotona – peeling laserowy (dermabrazja)(resurfacing, redukcja głębokich zmarszczek, głęboka przebudowa kolagenu, poprawa kolorytu, redukcja przebarwień, dermabrazja, peeling laserowy)
Obszar zabiegu 1 Zabieg
Twarz 450 zł  1 000 zł
Szyja 450 zł  1 000 zł
Dekolt 450 zł  1 000 zł
Grzbiet dłoni 450 zł  900 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Odmładzanie, usuwanie przebarwień i blizn
   • Twarz,
   • Szyja,
   • Dekolt.
   Odmładzanie, usuwanie przebarwień i blizn
   • Dłonie.

   Mocne strony zabiegu

   • Laser Fotona Dualis SP to szybkie i małoinwazyjne odmłodzenie skóry, które może być zastosowane na wszystkie partie ciała.
   • Ogromną zaletą wykorzystania lasera frakcyjnego Fotona jest uzyskanie długotrwałego efektu liftingu skóry.
   • Walorem zabiegu laserowego na twarz jest też niezwykła precyzja i skuteczność w leczeniu, która jest możliwa dzięki zastosowaniu nowoczesnej techniki frakcjonowania. Mikrouszkodzenia ograniczają się bowiem wyłącznie do obszaru ciała poddawanego kuracji. Dzięki temu, następuje intensywna stymulacja skóry do naturalnego rozpoczęcia procesów regeneracyjnych, z gwarancją głębokiej i skutecznej przebudowy, która przebiega w błyskawicznym czasie.
   • Pacjenci mogą wrócić do codziennych aktywności życiowych od razu po zabiegu laserowego odmładzania skóry, bez konieczności długiego okresu rekonwalescencji.

   Alternatywne zabiegi

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje lekarz.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg jest praktycznie bezbolesny, nie wymaga znieczulenia. Podczas przeprowadzania procedury stosowane jest regularne chłodzenie w celu minimalizacji odczuć związanych z pracą lasera na skórze.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Przez 2-3 dni może być odczuwalny lekki dyskomfort, w postaci pieczenia, uczucia „gorąca” czy swędzenia, objawy te jednak powinny ustąpić samoistnie. W tym czasie, skóra może stać się również odrobinę ciemniejsza, co jest przejściowym efektem zastosowania światła lasera. Pozabiegowym wskazaniem jest ochrona przed promieniami UV w postaci stosowania kremu z filtrem, przynajmniej SPF 30 oraz unikania zbyt długiej ekspozycji na słońce i solarium przez okres około 3 miesięcy.

   Zasada Działania

   Precyzja działania i szybkie rezultaty, jakie daje dermabrazja laserowa wraz z odmładzaniem

   Zastosowanie urządzenia Dualis SP, Fotona jest możliwe na całym ciele, a wysoki poziom efektywności wynika z wykorzystania techniki frakcjonowania. Dzięki temu, mikrouszkodzenia skóry są niezwykle precyzyjnie ukierunkowane na defekt skóry, a termiczne zmiany wprowadzane są w kolumnowych jej odcinkach, bez uszkadzania zdrowych komórek. W ten sposób, rezultaty wykorzystania sprzętu Dualis SP są o wiele szybsze i dokładniejsze niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnej dermabrazji laserowej.

   Pobudzenie skóry do regeneracji oraz produkcji kolagenu i elastyny

   Działanie urządzenia Dualis SP opiera się na zmianach termicznych w kolumnowych odcinkach skóry, które nie powodują przy tym głębokich zniszczeń i widocznych ran. Dzięki temu leczenie przebiega w krótszym czasie niż tradycyjna dermabrazja i nie pozostawia widocznych ran. W ten sposób, skóra zostaje pobudzona do naturalnego rozpoczęcia procesów regeneracyjnych i przyspieszenia produkcji nowego kolagenu oraz elastyny.

   Dermabrazja laserowa i odmładzanie – dlaczego zabieg warto powtarzać?

   Naświetlanie obejmuje 20-25% powierzchni leczonej skóry, zalecane jest przeprowadzenie około 3 zabiegów z zachowaniem czterotygodniowego odstępu pomiędzy każdym z nich.

   Efektywność lepsza niż w przypadku zwykłej dermabrazji laserowej

   Rezultaty wykorzystania sprzętu Dualis SP są o wiele szybsze i dokładniejsze niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnej dermabrazji laserowej.

   Wskazania

   • Lifting skóry i wygładzenie zmarszczek.
   • Plamy starcze.
   • Przebarwienia posłoneczne.

   Przeciwwskazania

   • Świeża opalenizna.
   • Aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze.
   • Skłonność do hiperpigmentacji i krwawień.
   • Przyjmowanie w ostatnich 6 miesiącach retinoidów.
   • Skłonność do powstawania blizn przerostowych (keloidów).
   • Ciąża i okres karmienia piersią.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad, w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Specjalista objaśnia też procedurę zabiegu i sposób postępowania po kuracji.

   Pierwszy zabieg

   Czas trwania zabiegu jest podobny, bez względu na to czy jego celem jest laserowe odmładzanie twarzy czy usuwanie przebarwień. Procedura trwa około 15-30 minut, w zależności od wielkości obszaru skóry, który poddawany jest leczeniu.

   Konsultacja kończąca

   Po przeprowadzonym zabiegu, na skórę Pacjenta zostaje nałożony krem z wysokim filtrem UV. Konsultacja kończąca zwykle nie jest konieczna, ponieważ lekki dyskomfort, w postaci pieczenia, uczucia „gorąca” czy swędzenia, ustępuje po kilku dniach samoistnie.

   Jak się przygotować?

   Zabiegi laserowe na twarz z wykorzystaniem lasera Dualis SP nie wymagają specjalnego przygotowania. Warto zwrócić uwagę na to, żeby skóra nie była opalona.

   Częste pytania

   Kiedy stosuje się zabieg laserem Fotona?

   Zabieg z zastosowaniem lasera Dualis SP, Fotona stosuje się głównie w przypadku skóry z widocznymi oznakami starzenia, a także przebarwień posłonecznych. Ponadto, kuracja świetnie sprawdza się w przypadku usuwania blizn i rozstępów.

   Dlaczego leczenie laserem Dualis SP jest skuteczne?

   Terapia z wykorzystaniem lasera Fotona jest niezwykle precyzyjna i efektywna, przede wszystkim dzięki użyciu nowoczesnej techniki frakcjonowania. Pozwala to na dokładne zlikwidowanie defektu bez uszkodzenia zdrowego obszaru skóry.

   Komentarz eksperta

   W przypadku dermabrazji i odmładzania laserem frakcyjnym Fotona, można liczyć na długotrwały lifting i wygładzenie zmarszczek, znaczące zredukowanie blizn, rozstępów, plam starczych, posłonecznych, przebarwień, a także zamykanie porów. Szczególną popularnością cieszy się laserowa dermabrazja skóry twarzy i głowy, która przynosi doskonałe efekty.

   Spektakularne efekty lasera Fotona są widoczne już po 2-3 dniach, natomiast dobroczynne działanie kuracji intensyfikuje się w ciągu 2-3 miesięcy. Optymalne rezultaty można uzyskać po przeprowadzeniu serii zabiegów.

   Porady i recepcja

   Adresy klinik

   WARSZAWA

   al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

   Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

   ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

   Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

   al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

   Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

   ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

   Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

   KATOWICE

   ul. Żelazna 2 (Katowice)

   Kod pocztowy: 40-851 Katowice

   Wkrótce otwarcie:

   ŁÓDŹ

   Piotrkowska 157A (Łódź)

   Kod pocztowy: 90-440 Łódź

   KRAKÓW

   Fabryczna 1 (Kraków)

   Kod pocztowy: 31-553 Kraków

   Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Newsletter

    Ważne linki

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki