Menu

Dermabrazja i odmładzanie Fotona Dualis SP

Laser Fotona Dualis SP jest wykorzystywany do zabiegów laseroterapii frakcyjnej w celu odmłodzenia i rozjaśnienia skóry, dermabrazji skóry główy i innych obszarów, a także usuwania blizn, przebarwień oraz znamion skórnych. W błyskawiczny sposób pozwala na uzyskanie spektakularnych, długotrwałych efektów.

W Klinice Miracki urządzenie to znajduje zastosowanie głównie w dwóch przypadkach - laserowego odmładzania skóry metodą laseroterapii frakcyjnej oraz dermabrazji laserowej za pomocą frakcjonowania. Zabieg dedykowany jest wszystkim tym, którzy szybko i małoinwazyjnie pragną zredukować oznaki starzenia oraz poprawić wygląd twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.

Ponadto, laser Fotona świetnie sprawdza się w przypadku leczenia blizn potrądzikowych i pooperacyjnych, jak też rozstępów czy zniszczeń skóry, z powodu nadmiernej ekspozycji na słońce (tzw. fotoodmładzanie skóry).

Laserowe odmładzanie frakcyjne Fotona jest dedykowane w pierwszej kolejności tym, którzy chcą: pozbyć się zmarszczek i spektakularnie odmłodnieć, z zastosowaniem małoinwazyjnej metody, wykonać lifting skóry z wykorzystaniem lasera Fotona czy usunąć blizny pooperacyjne czy potrądzikowe, rozstępy, przebarwienia, a także zniszczenia wywołane nadmierną ekspozycją na słońce.

Dermabrazja laserowa i odmładzanie frakcyjne Fotona Dualis SP - cena

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

Obszar zabiegu1 zabieg
Twarz1 000 zł 1 500 zł
Szyja lub dekolt700 zł 1 000 zł
Dłonie700 zł 900 zł
Zmarszczki okolicy oczu700 zł 900 zł
Zmarszczki okolicy ust700 zł 900 zł

Dermabrazja laserowa Fotona Dualis SP - cena

Obszar zabiegu1 zabieg
Twarz lub szyja lub dekolt450 zł 1 000 zł

 

 

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Odmładzanie, usuwanie blizn, przebarwień
  • Twarz
  • Szyja
  • Dekolt
Odmładzanie, usuwanie blizn, przebarwień
  • Dłonie
  • Uda
  • Inne partie ciała, gdzie występują blizny czy rozstępy

Mocne strony zabiegu

  • Laser Fotona Dualis SP to szybkie i małoinwazyjne odmłodzenie skóry, które może być zastosowane na wszystkie partie ciała.
  • Ogromną zaletą wykorzystania lasera frakcyjnego Fotona jest uzyskanie długotrwałego efektu liftingu skóry.
  • Walorem zabiegu laserowego na twarz jest też niezwykła precyzja i skuteczność w leczeniu, która jest możliwa dzięki zastosowaniu nowoczesnej techniki frakcjonowania. Mikrouszkodzenia ograniczają się bowiem wyłącznie do obszaru ciała poddawanego kuracji. Dzięki temu, następuje intensywna stymulacja skóry do naturalnego rozpoczęcia procesów regeneracyjnych, z gwarancją głębokiej i skutecznej przebudowy, która przebiega w błyskawicznym czasie.
  • Pacjenci mogą wrócić do codziennych aktywności życiowych od razu po zabiegu laserowego odmładzania skóry, bez konieczności długiego okresu rekonwalescencji.