Dermabrazja i odmładzanie Fotona Dualis SP

Laser Fotona Dualis SP jest wykorzystywany do zabiegów laseroterapii frakcyjnej w celu odmłodzenia i rozjaśnienia skóry, dermabrazji skóry główy i innych obszarów, a także usuwania blizn, przebarwień oraz znamion skórnych. W błyskawiczny sposób pozwala na uzyskanie spektakularnych, długotrwałych efektów.

W Klinice Miracki urządzenie to znajduje zastosowanie głównie w dwóch przypadkach – laserowego odmładzania skóry metodą laseroterapii frakcyjnej oraz dermabrazji laserowej za pomocą frakcjonowania. Zabieg dedykowany jest wszystkim tym, którzy szybko i małoinwazyjnie pragną zredukować oznaki starzenia oraz poprawić wygląd twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.

Ponadto, laser Fotona świetnie sprawdza się w przypadku leczenia blizn potrądzikowych i pooperacyjnych, jak też rozstępów czy zniszczeń skóry, z powodu nadmiernej ekspozycji na słońce (tzw. fotoodmładzanie skóry).

Laserowe odmładzanie frakcyjne Fotona jest dedykowane w pierwszej kolejności tym, którzy chcą: pozbyć się zmarszczek i spektakularnie odmłodnieć, z zastosowaniem małoinwazyjnej metody, wykonać lifting skóry z wykorzystaniem lasera Fotona czy usunąć blizny pooperacyjne czy potrądzikowe, rozstępy, przebarwienia, a także zniszczenia wywołane nadmierną ekspozycją na słońce.

Frakcyjne odmładzanie laserowe Fotona Dualis SP 

Obszar zabiegu1 Zabieg
Twarz1 000 zł  1 500 zł
Szyja700 zł  1 000 zł
Dekolt700 zł  1 000 zł
Grzbiet dłoni700 zł  900 zł
Zmarszczki okolicy oczu700 zł  900 zł
Zmarszczki okolicy ust700 zł  900 zł

 

Dermabrazja laserowa Fotona Dualis SP 

Obszar zabiegu1 Zabieg
Twarz450 zł  1 000 zł
Szyja450 zł  1 000 zł
Dekolt450 zł  1 000 zł
Grzbiet dłoni450 zł  900 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Odmładzanie, usuwanie przebarwień i blizn
   • Twarz,
   • Szyja,
   • Dekolt.
   Odmładzanie, usuwanie przebarwień i blizn
   • Dłonie.

   Mocne strony zabiegu

   • Laser Fotona Dualis SP to szybkie i małoinwazyjne odmłodzenie skóry, które może być zastosowane na wszystkie partie ciała.
   • Ogromną zaletą wykorzystania lasera frakcyjnego Fotona jest uzyskanie długotrwałego efektu liftingu skóry.
   • Walorem zabiegu laserowego na twarz jest też niezwykła precyzja i skuteczność w leczeniu, która jest możliwa dzięki zastosowaniu nowoczesnej techniki frakcjonowania. Mikrouszkodzenia ograniczają się bowiem wyłącznie do obszaru ciała poddawanego kuracji. Dzięki temu, następuje intensywna stymulacja skóry do naturalnego rozpoczęcia procesów regeneracyjnych, z gwarancją głębokiej i skutecznej przebudowy, która przebiega w błyskawicznym czasie.
   • Pacjenci mogą wrócić do codziennych aktywności życiowych od razu po zabiegu laserowego odmładzania skóry, bez konieczności długiego okresu rekonwalescencji.

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje lekarz.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg jest praktycznie bezbolesny, nie wymaga znieczulenia. Podczas przeprowadzania procedury stosowane jest regularne chłodzenie w celu minimalizacji odczuć związanych z pracą lasera na skórze.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Przez 2-3 dni może być odczuwalny lekki dyskomfort, w postaci pieczenia, uczucia „gorąca” czy swędzenia, objawy te jednak powinny ustąpić samoistnie. W tym czasie, skóra może stać się również odrobinę ciemniejsza, co jest przejściowym efektem zastosowania światła lasera. Pozabiegowym wskazaniem jest ochrona przed promieniami UV w postaci stosowania kremu z filtrem, przynajmniej SPF 30 oraz unikania zbyt długiej ekspozycji na słońce i solarium przez okres około 3 miesięcy.

   Zasada Działania

   Precyzja działania i szybkie rezultaty, jakie daje dermabrazja laserowa wraz z odmładzaniem

   Zastosowanie urządzenia Dualis SP, Fotona jest możliwe na całym ciele, a wysoki poziom efektywności wynika z wykorzystania techniki frakcjonowania. Dzięki temu, mikrouszkodzenia skóry są niezwykle precyzyjnie ukierunkowane na defekt skóry, a termiczne zmiany wprowadzane są w kolumnowych jej odcinkach, bez uszkadzania zdrowych komórek. W ten sposób, rezultaty wykorzystania sprzętu Dualis SP są o wiele szybsze i dokładniejsze niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnej dermabrazji laserowej.

   Pobudzenie skóry do regeneracji oraz produkcji kolagenu i elastyny

   Działanie urządzenia Dualis SP opiera się na zmianach termicznych w kolumnowych odcinkach skóry, które nie powodują przy tym głębokich zniszczeń i widocznych ran. Dzięki temu leczenie przebiega w krótszym czasie niż tradycyjna dermabrazja i nie pozostawia widocznych ran. W ten sposób, skóra zostaje pobudzona do naturalnego rozpoczęcia procesów regeneracyjnych i przyspieszenia produkcji nowego kolagenu oraz elastyny.

   Dermabrazja laserowa i odmładzanie – dlaczego zabieg warto powtarzać?

   Naświetlanie obejmuje 20-25% powierzchni leczonej skóry, zalecane jest przeprowadzenie około 3 zabiegów z zachowaniem czterotygodniowego odstępu pomiędzy każdym z nich.

   Wygładzenie zmarszczek, redukcja blizn, rozszerzonych porów przebarwień

   W przypadku leczenia laserem frakcyjnym Fotona można liczyć na długotrwały lifting i wygładzenie zmarszczek, a także znaczące zredukowanie blizn, rozstępów, plam starczych, posłonecznych, przebarwień, a także zamykanie porów. Opinie pacjentów po kilku miesiącach od zabiegu na twarz Fotona są niezwykle pozytywne.

   Efektywność lepsza niż w przypadku zwykłej dermabrazji laserowej

   Rezultaty wykorzystania sprzętu Dualis SP są o wiele szybsze i dokładniejsze niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnej dermabrazji laserowej.

   Wskazania

   • Lifting skóry i wygładzenie zmarszczek.
   • Plamy starcze.
   • Przebarwienia posłoneczne.

   Przeciwwskazania

   • Świeża opalenizna.
   • Aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze.
   • Skłonność do hiperpigmentacji i krwawień.
   • Przyjmowanie w ostatnich 6 miesiącach retinoidów.
   • Skłonność do powstawania blizn przerostowych (keloidów).
   • Ciąża i okres karmienia piersią.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad, w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Specjalista objaśnia też procedurę zabiegu i sposób postępowania po kuracji.

   Pierwszy zabieg

   Czas trwania zabiegu jest podobny, bez względu na to czy jego celem jest laserowe odmładzanie twarzy czy usuwanie przebarwień. Procedura trwa około 15-30 minut, w zależności od wielkości obszaru skóry, który poddawany jest leczeniu.

   Konsultacja kończąca

   Po przeprowadzonym zabiegu, na skórę Pacjenta zostaje nałożony krem z wysokim filtrem UV. Konsultacja kończąca zwykle nie jest konieczna, ponieważ lekki dyskomfort, w postaci pieczenia, uczucia „gorąca” czy swędzenia, ustępuje po kilku dniach samoistnie.

   Jak się przygotować?

   Zabiegi laserowe na twarz z wykorzystaniem lasera Dualis SP nie wymagają specjalnego przygotowania. Warto zwrócić uwagę na to, żeby skóra nie była opalona.

   Częste pytania

   Kiedy stosuje się zabieg laserem Fotona?

   Zabieg z zastosowaniem lasera Dualis SP, Fotona stosuje się głównie w przypadku skóry z widocznymi oznakami starzenia, a także przebarwień posłonecznych. Ponadto, kuracja świetnie sprawdza się w przypadku usuwania blizn i rozstępów. Z racji konieczności unikania słońca zarówno przed, jak i po leczeniu, najdogodniejszym okresem do jego wykonania jest pora jesienno-zimowa.

   Dlaczego leczenie laserem Dualis SP jest skuteczne?

   Terapia z wykorzystaniem lasera Fotona jest niezwykle precyzyjna i efektywna, przede wszystkim dzięki użyciu nowoczesnej techniki frakcjonowania. Pozwala to na dokładne zlikwidowanie defektu bez uszkodzenia zdrowego obszaru skóry.

   Komentarz eksperta

   W przypadku dermabrazji i odmładzania laserem frakcyjnym Fotona, można liczyć na długotrwały lifting i wygładzenie zmarszczek, znaczące zredukowanie blizn, rozstępów, plam starczych, posłonecznych, przebarwień, a także zamykanie porów. Szczególną popularnością cieszy się laserowa dermabrazja skóry twarzy i głowy, która przynosi doskonałe efekty.

   Spektakularne efekty lasera Fotona są widoczne już po 2-3 dniach, natomiast dobroczynne działanie kuracji intensyfikuje się w ciągu 2-3 miesięcy. Optymalne rezultaty można uzyskać po przeprowadzeniu serii zabiegów.

   Odmładzanie laserem Fotona Dualis SP, dawniej nazywane fotoodmładzaniem, znakomicie wpływa na prezencję oraz kondycję skóry, a także jej głębokie odmłodzenie. To wyjątkowo szybki, innowacyjny i bezpieczny sposób na pozbycie się zmarszczek oraz defektów skórnych.

   Porady i recepcja

   pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

   Adresy klinik

   Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki