Skip to main content

Dualis SP Fotona – Laserowe odmładzanie, leczenie blizn i rozstępów

Czym jest Dualis SP Fotona?

Dualis SP Fotona wykorzystywany jest do zabiegów laseroterapii w celu odmłodzenia i rozjaśnienia skóry, dermabrazji skóry głowy i innych obszarów, a także usuwania blizn, przebarwień i znamion skórnych. Pozwala na uzyskanie długotrwałych efektów. Znajduje zastosowanie w laserowym odmładzaniu skóry metodą laseroterapii frakcyjnej oraz dermabrazji laserowej za pomocą frakcjonowania. Zabieg dedykowany jest wszystkim tym, którzy szybko i małoinwazyjnie pragną zredukować oznaki starzenia oraz poprawić wygląd twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Dualis SP Fotona sprawdza się w przypadku leczenia blizn potrądzikowych i pooperacyjnych, jak też rozstępów czy zniszczeń skóry, z powodu nadmiernej ekspozycji na słońce.

Co możemy nim wyleczyć?

Terapia umożliwia odmładzaniefotoodmładzanie, poprawę napięcia, gęstości i kolorytu skóry, redukcję przebarwień i naczynek, resurfacing, redukcję głębokich zmarszczek, dermabrazję, peeling laserowy, leczenie blizn pourazowych, pozabiegowych, potrądzikowych i rozstępów. 

Jaka technologia za tym stoi?

Działanie lasera Dualis SP Fotona opiera się na zmianach termicznych w kolumnowych odcinkach skóry, które nie powodują głębokich zniszczeń i widocznych ran. Dzięki temu leczenie przebiega w krótszym czasie niż tradycyjna dermabrazja i nie pozostawia widocznych ran. Skóra zostaje pobudzona do naturalnego rozpoczęcia procesów regeneracyjnych i przyspieszenia produkcji nowego kolagenu oraz elastyny.

Najczęściej obserwowane efekty

Długotrwały lifting i wygładzenie zmarszczek, zredukowanie blizn, rozstępów, plam starczych, posłonecznych, przebarwień, a także zamykanie porów. Laserowa dermabrazja skóry twarzy i głowy przynosi widoczne rezultaty.

Dlaczego go sobie cenimy?

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej techniki frakcjonowania zabieg laserowy jest precyzyjny i skuteczny. Mikrouszkodzenia ograniczają się wyłącznie do obszaru ciała poddawanego kuracji

Mocne strony zabiegu

 • Dualis SP Fotona to szybkie i małoinwazyjne odmłodzenie skóry, które może być zastosowane na wszystkie partie ciała.
 • Uzyskanie długotrwałego efektu liftingu skóry.
 • Pacjent może wrócić do codziennych aktywności od razu po zabiegu bez konieczności długiego okresu rekonwalescencji.

Zapraszamy na zabiegi do naszych Klinik w Warszawie, Katowicach, KrakowieŁodzi!

Usuwanie tatuażu – dla nowych Pacjentów 50% rabatu powitalnego na pierwszy testowy zabieg usuwania tatuażu i makijażu permanentnego.

Depilacja Laserowa – dla nowych Pacjentów 50% rabatu na pierwszy testowy zabieg depilacji laserowej.

Zadbaj o Swój wygląd i dobre samopoczucie latem!

Depilacja Laserowa wszystkie obszary: twarz, tułów, obszary intymne, nogi, ręce. Gładka skóra bez podrażnień!

Ceny od 40 zł, rabaty do 70%

Za pojedynczy zabieg płacisz jak w pakiecie!

Promocja obowiązuje do 31.07.2024. Do wykorzystania 12 miesięcy od daty zakupu.

VOUCHER LASEROTERAPIA min. 4 000 zł

VOUCHER na zabiegi laseroterapii: laserowe odmładzanie, leczenie: zmian naczyniowych, zmian barwnikowych, trądziku, usuwanie: blizn i rozstępów, zmian skórnych, tatuażu i makijażu permanentnego.

Zabiegi Laserowe w niższych cenach jak w pakiecie. Gwarancja niezmienności cen przez 12 miesięcy.

Oferta obowiązuje do 31.07.2024. Do wykorzystania 12 miesięcy od daty zakupu. Cena jest oznaczona w cenniku jako „Voucher Laser.”, dotyczy 1 zabiegu przy zakupie Vouchera Laseroterapia za kwotę min. 4 000 zł.

Regulamin

Na pomoc przebarwieniom

Leczenie zmian barwnikowych – redukcja melasmy i przebarwień 

 Promocja na wszystkie lasery do leczenia zmian barwnikowych. Za pojedynczy zabieg płacisz jak w pakiecie!

Ceny od 240 zł, rabaty do 45%

Promocja obowiązuje do 31.07.2024. Do wykorzystania 3 miesiące od daty zakupu.

Nowość w naszej Klinice – Suprema Quanta

 Światowa nowość dostępna wyłącznie w Klinice Miracki!

Przełom technologiczny w Laserach naczyniowych.

Laserowe leczenie naczynek, rumienia i trądziku różowatego, leczenie naczyniaków, malformacji kapilarnych, zmian rubinowych.

 

Dualis SP Fotona – Odmładzanie Cennik

Dualis SP Fotona – peeling laserowy (dermabrazja) – Voucher Laseroterapia(resurfacing, redukcja głębokich zmarszczek, głęboka przebudowa kolagenu, poprawa kolorytu, redukcja przebarwień, dermabrazja, peeling laserowy)
Obszar zabiegu 1 Zabieg Pakiet 3 zabiegi Voucher Laseroterapia
Twarz 950 zł  1 300 zł 2 000 zł  3 900 zł 667 zł
Szyja 720 zł  1 000 zł 1 600 zł  3 000 zł 533 zł
Dekolt 720 zł  1 000 zł 1 600 zł  3 000 zł 533 zł
Grzbiet dłoni 720 zł  1 100 zł 1 600 zł  3 000 zł 533 zł
Dualis SP Fotona – Odmładzanie Laserowe – Voucher Laseroterapia(fotoodmładzanie – poprawa napięcia, gęstości i kolorytu skóry, redukcja przebarwień i naczynek)
Obszar zabiegu 1 Zabieg Pakiet 3 zabiegi Voucher Laseroterapia
Twarz 700  zł  900 zł 1 500  zł  2 700 zł 500 zł
Szyja 700  zł  900 zł 1 620  zł  2 700 zł 540 zł
Dekolt 700  zł  900 zł 1 620  zł  2 700 zł 540 zł
Grzbiet dłoni 700  zł  900 zł 1 620  zł  2 700 zł 540 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Odmładzanie, usuwanie przebarwień i blizn
   • Twarz,
   • Szyja,
   • Dekolt.
   Odmładzanie, usuwanie przebarwień i blizn
   • Dłonie.

   Mocne strony zabiegu

   • Laser Fotona Dualis SP to szybkie i małoinwazyjne odmłodzenie skóry, które może być zastosowane na wszystkie partie ciała.
   • Laser frakcyjny Fotona umożliwia uzyskanie długotrwałego efektu liftingu skóry.
   • Precyzja i skuteczność w leczeniu, dzięki zastosowaniu nowoczesnej techniki frakcjonowania. Mikrouszkodzenia ograniczają się wyłącznie do obszaru ciała poddawanego kuracji. Dzięki temu, następuje intensywna stymulacja skóry do naturalnego rozpoczęcia procesów regeneracyjnych, z głęboką przebudową, która przebiega w szybkim czasie.
   • Pacjenci mogą wrócić do codziennych aktywności życiowych od razu po zabiegu laserowego odmładzania skóry, bez konieczności długiego okresu rekonwalescencji.

   Alternatywne zabiegi

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje lekarz.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg jest komfortowy, nie wymaga znieczulenia. Podczas przeprowadzania procedury stosowane jest regularne chłodzenie w celu minimalizacji odczuć związanych z pracą lasera na skórze.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Przez 2-3 dni może być odczuwalny lekki dyskomfort, w postaci pieczenia, uczucia „gorąca” czy swędzenia, objawy te jednak powinny ustąpić samoistnie. W tym czasie, skóra może stać się również odrobinę ciemniejsza, co jest przejściowym efektem zastosowania światła lasera. Pozabiegowym wskazaniem jest ochrona przed promieniami UV w postaci stosowania kremu z filtrem, przynajmniej SPF 30 oraz unikania zbyt długiej ekspozycji na słońce i solarium przez okres około 3 miesięcy.

   Zasada Działania

   Precyzja działania i rezultaty, jakie daje dermabrazja laserowa wraz z odmładzaniem

   Zastosowanie urządzenia Dualis SP, Fotona jest możliwe na całym ciele, a wysoki poziom efektywności wynika z wykorzystania techniki frakcjonowania. Dzięki temu, mikrouszkodzenia skóry są precyzyjnie ukierunkowane na defekt skóry, a termiczne zmiany wprowadzane są w kolumnowych jej odcinkach, bez uszkadzania zdrowych komórek. W ten sposób, rezultaty wykorzystania sprzętu Dualis SP są szybsze i dokładniejsze niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnej dermabrazji laserowej.

   Pobudzenie skóry do regeneracji oraz produkcji kolagenu i elastyny

   Działanie urządzenia Dualis SP opiera się na zmianach termicznych w kolumnowych odcinkach skóry, które nie powodują przy tym głębokich zniszczeń i widocznych ran. Dzięki temu leczenie przebiega w krótszym czasie niż tradycyjna dermabrazja i nie pozostawia widocznych ran. W ten sposób, skóra zostaje pobudzona do naturalnego rozpoczęcia procesów regeneracyjnych i przyspieszenia produkcji nowego kolagenu oraz elastyny.

   Dermabrazja laserowa i odmładzanie – dlaczego zabieg warto powtarzać?

   Naświetlanie obejmuje 20-25% powierzchni leczonej skóry, zalecane jest przeprowadzenie około 3 zabiegów z zachowaniem czterotygodniowego odstępu pomiędzy każdym z nich.

   Efektywność lepsza niż w przypadku zwykłej dermabrazji laserowej

   Rezultaty wykorzystania sprzętu Dualis SP są szybsze i dokładniejsze niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnej dermabrazji laserowej.

   Wskazania

   • Lifting skóry i wygładzenie zmarszczek.
   • Plamy starcze.
   • Przebarwienia posłoneczne.

   Przeciwwskazania

   • Świeża opalenizna.
   • Aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze.
   • Skłonność do hiperpigmentacji i krwawień.
   • Przyjmowanie w ostatnich 6 miesiącach retinoidów.
   • Skłonność do powstawania blizn przerostowych (keloidów).
   • Ciąża i okres karmienia piersią.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad, w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Specjalista objaśnia też procedurę zabiegu i sposób postępowania po kuracji.

   Pierwszy zabieg

   Czas trwania zabiegu jest podobny, bez względu na to czy jego celem jest laserowe odmładzanie twarzy czy usuwanie przebarwień. Procedura trwa około 15-30 minut, w zależności od wielkości obszaru skóry, który poddawany jest leczeniu.

   Konsultacja kończąca

   Po przeprowadzonym zabiegu, na skórę Pacjenta zostaje nałożony krem z wysokim filtrem UV. Konsultacja kończąca zwykle nie jest konieczna, ponieważ lekki dyskomfort, w postaci pieczenia, uczucia „gorąca” czy swędzenia, ustępuje po kilku dniach samoistnie.

   Jak się przygotować?

   Zabiegi laserowe na twarz z wykorzystaniem lasera Dualis SP nie wymagają specjalnego przygotowania. Warto zwrócić uwagę na to, żeby skóra nie była opalona.

   Częste pytania

   Kiedy stosuje się zabieg laserem Fotona?

   Zabieg z zastosowaniem lasera Dualis SP, Fotona stosuje się głównie w przypadku skóry z widocznymi oznakami starzenia, a także przebarwień posłonecznych. Ponadto, kuracja świetnie sprawdza się w przypadku usuwania blizn i rozstępów.

   Dlaczego leczenie laserem Dualis SP jest skuteczne?

   Terapia z wykorzystaniem lasera Fotona jest niezwykle precyzyjna i efektywna, przede wszystkim dzięki użyciu nowoczesnej techniki frakcjonowania. Pozwala to na dokładne zlikwidowanie defektu bez uszkodzenia zdrowego obszaru skóry.

   Komentarz eksperta

   Dermabrazja i odmładzanie laserem frakcyjnym Fotona umożliwia długotrwały lifting i wygładzenie zmarszczek, zredukowanie blizn, rozstępów, plam starczych, posłonecznych, przebarwień, a także zamykanie porów. Laserowa dermabrazja skóry twarzy i głowy przynosi widoczne rezultaty.

   Efekty lasera Fotona są widoczne już po 2-3 dniach, natomiast działanie kuracji intensyfikuje się w ciągu 2-3 miesięcy. Optymalne rezultaty można uzyskać po przeprowadzeniu serii zabiegów.

   0