HIFU

Wiosenne Promocje do 31.05.2023 – Lifting bez skalpela Technologia HIFU!

Redukcja tkanki tłuszczowej z jednoczesnym liftingiem skóry. Wyszczuplenie, ujędrnienie skóry twarzy, szyi i dekoltu. 

Ceny od 490 zł, rabaty do 79%*

*Oferta obowiązuje do 31.05.2023 – do wykorzystania 6 miesięcy od daty zakupu

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej, wiotkiej skóry i cellulitu!

Dzięki Akcji  Ciało 2023 zyskujesz: Indywidualny plan zabiegowy, dostęp do najlepszych technologii w najlepszych cenach, opiekę specjalistów o najwyższych kwalifikacjach, imponujące, długotrwałe efekty! Atrakcyjne pakiety cenowe BASIC oraz PREMIUM!

Zapraszamy na zabiegi do naszych klinik w Warszawie, Łodzi, Krakowie i Katowicach.

HIFU – zabieg liftingujący

HIFU to zabieg, podczas którego wykorzystywane są ultradźwięki. W Klinice Miracki do wyboru masz aż 3 urządzenia z technologią HIFU – Ultraformer III, Utims oraz Sonoqueen. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, które wykazują wysoką skuteczność zabiegu przy jednoczesnym bezpieczeństwie, możesz spełnić swoje marzenie o naturalnie wyglądającym liftingu bez skalpela. Zabieg HIFU to jeden z najczęściej wybieranych przez gwiazdy zabiegów medycyny estetycznej. Ultradźwięki pokochały nie tylko osobistości Hollywood, ale także pacjenci na całym świecie. W Polsce zabieg HIFU również cieszy się ogromną, niesłabnącą popularnością, zarówno wśród celebrytów i celebrytek, jak i pozostałych pacjentów. Nie bez powodu HIFU jest tak kultowym zabiegiem. Jego popularność wynika przede wszystkim z zastosowania innowacyjnej technologii, która pozwala na spektakularne efekty bez inwazyjnych zabiegów i uciążliwej rekonwalescencji. Podczas zabiegu HIFU nie zostaje przerwana ciągłość naskórka, więc nie musisz obawiać się ran, opatrunków czy blizn. Zaraz po zabiegu z wykorzystaniem ultradźwięków z powodzeniem możesz od razu wrócić do codziennych czynności.

HIFU – efekty

HIFU cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami wśród pacjentów. Wynika to przede wszystkim z faktu, że zabieg ten daje świetne efekty. Zastanawiasz się, po jakim czasie efekty HIFU będą widoczne? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ zależy to od indywidualnego przypadku pacjenta. Jednak bezsprzecznie ogromną zaletą HIFU jest fakt, że efekty mogą być zauważalne już po jednym zabiegu. Zazwyczaj, aby zaobserwować poprawę ujędrnienia danego obszaru skóry i pozytywne efekty terapii, należy odczekać minimum 3 miesiące. Czas ten wynika z naturalnych procesów regeneracyjnych skóry. Jeśli chcesz osiągnąć naprawdę spektakularne efekty zabiegu HIFU, zalecamy wykonać serię zabiegów. HIFU możesz wykonać zarówno na twarz, jak i  na ciało. W przypadku obszarów twarzy zabieg jest zawsze przeprowadzany przez certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej, zaś HIFU na ciało wykonuje wykwalifikowany kosmetolog. Podczas zabiegu ultradźwięki w kontrolowany sposób rozgrzewają tkanki do 65-75 stopni C, co pobudza naturalne procesy regeneracyjne skóry. Włókna kolagenowe namnażają się, powodując efekty ujędrnienia i napięcia, a tkanka tłuszczowa zostaje rozbita. Dzięki zabiegom z użyciem HIFU możemy osiągnąć efekty naturalnie wyglądającego liftingu z jednoczesnym wysmukleniem danego obszaru. Kompleksowe działanie ultradźwięków daje podwójne rezultaty, dzięki czemu możesz uzyskać dwa korzystne efekty, decydując się na jedną terapię. 

HIFU – jaka cena zabiegu?

Jeśli zastanawiasz się, jaka jest cena HIFU, mamy dla Ciebie gotową odpowiedź. Nie ma jednej i stałej ceny tego zabiegu, ponieważ koszt zależy przede wszystkim od obszaru, jaki będzie poddany zabiegowi. Zazwyczaj partie twarzy – przykładowo czoło, powieki górne, powieki dolne, linia żuchwy, podbródek czy tzw. kurze łapki – będą kosztowały nieco mniej, niż zabieg HIFU na ciało. Wynika to oczywiście z wielkości danego obszaru poddanego zabiegowi. Właśnie z tego względu ciężko jednoznacznie określić jaka jest cena HIFU. W Klinice Miracki mamy jednakową cenę zabiegu dla wszystkich urządzeń wykorzystujących tę technologię – Sonoqueen, Ultraformer i Utims. Ceny HIFU zaczynają się już od 490 zł w zależności od partii twarzy lub ciała.

HIFU  Warszawa – gdzie na zabieg?

Gdzie zrobić HIFU? W jakie miejsce najlepiej udać się na taki zabieg? Wbrew pozorom nie jest to bez znaczenia. Efekty zabiegu HIFU zależą bowiem nie tylko od urządzenia, ale także od wiedzy i umiejętności osoby wykonującej zabieg. Wykwalifikowany kosmetolog lub doświadczony lekarz medycyny estetycznej będzie potrafił dobrać parametry pod kątem indywidualnego pacjenta – nie będą one za niskie, tak by osiągnąć zamierzony efekt terapii, ale też nie za wysokie, aby zabieg nie był bardzo bolesny i uciążliwy dla pacjenta. Zadbaj o swoje zdrowie i bezpieczeństwo i przyjdź na HIFU do doświadczonych i wykwalifikowanych osób pracujących w Klinice Miracki. Wybór renomowanej kliniki w Warszawie zapewni lepsze efekty HIFU a także komfort i bezpieczeństwo zabiegu.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki