AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Laser frakcyjny ICON 1540

Bez wątpienia jednym z liderów w laserowym usuwaniu blizn, rozstępów czy odmładzaniu skóry jest laser Icon 1540, którego głębokie frakcyjne działanie pobudza komórki do odbudowy i pomaga likwidować niedoskonałości skóry. Icon 1540 jest laserem nieablacyjnym, co oznacza, że mimo głębokiego działania w skórze, nie narusza ciągłości naskórka i wierzchniej warstwy skóry. To zaś umożliwia szybki powrót pacjenta do normalnej aktywności i ogranicza czas rekonwalescencji do minimum. Zabiegi przy użyciu platformy laserowej Icon Palomar wspomaganej głowicą LUX 1540 TM to jedna z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych metod odmładzania skóry i likwidowania jej niedoskonałości.

Terapia laserem Icon 1540 zamyka się zazwyczaj w cyklu 3-5 zabiegów, przeprowadzanych w 3-4 tygodniowych odstępach. Jednakże czas kuracji zawsze ustalany jest indywidualnie podczas konsultacji z lekarzem i zależny jest od głębokości, wieku i rozległości blizn, rozstępów, kondycji skóry, a także jej reakcji na kolejne zabiegi. Zabieg Icon to bezinwazyjna, szybka i skuteczna metoda, dzięki której komórki zostają zastymulowane do intensywnej regeneracji. Na spektakularne rezultaty należy poczekać kilkanaście tygodni, ponieważ efekty pojawiają się stopniowo wraz z zachodzącymi zmianami. Można jednak cieszyć się nimi przez kilka następnych lat.

https://klinikamiracki.pl/akcja-cialo-2021/

Icon 1540 – frakcyjne odmładzanie nieablacyjne (głębokie odmładzanie) 

Rodzaj zabiegu1 ZabiegPakiet 3 zabiegiPakiet BASICPakiet PREMIUM
Okolica oczu700 zł  1 000 zł1 500 zł  3 000 zł
Okolica ust700 zł  1 000 zł1 500 zł  3 000 zł
Twarz1 260 zł  1 800 zł2 700 zł  5 400 zł
Szyja1 260 zł  1 800 zł2 700 zł  5 400 zł
Dekolt1 260 zł  1 800 zł2 700 zł  5 400 zł1 140 zł900 zł
Grzbiet dłoni1 050 zł  1 500 zł2 250 zł  4 500 zł950 zł750 zł

 

Icon 1540 – laserowa redukcja rozstępów 

Rodzaj zabiegu1 ZabiegPakiet 3 zabiegiPakiet BASICPakiet PREMIUM
Obszar 10 cm x 10 cm420 zł  600 zł900 zł  1 800 zł
Obszar 10 cm x 10 cm – ciało420 zł  600 zł900 zł  1 800 zł400 zł300 zł

 

Icon 1540 – laserowa redukcja blizn

Rodzaj zabiegu1 ZabiegPakiet 3 zabiegiPakiet BASICPakiet PREMIUM
Pojedyncza blizna do 4 cm280 zł  400 zł600 zł  1 200 zł
Pojedyncza blizna do 4 cm – ciało280 zł  400 zł600 zł  1 200 zł260 zł200 zł
Pojedyncza blizna do 10 cm560 zł  800 zł1 200 zł  2 400 zł
Pojedyncza blizna do 10 cm – ciało560 zł  800 zł1 200 zł  2 400 zł520 zł400 zł
Blizny potrądzikowe – twarz1 050 zł  1 500 zł2 250 zł  4 500 zł
Blizny potrądzikowe – plecy okolica łopatek lub ramiona1 575 zł  2 250 zł3 375 zł  6 750 zł1 450 zł1 125 zł
 

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Odmładzanie, leczenie blizn
   • Laser Icon 1540 jest wykorzystywany do przeprowadzania zabiegów odmładzania skóry. Pomaga walczyć ze zmarszczkami i jej zwiotczeniem, przywracając skórze jędrność i sprężystość.

   • Zabiegi z użyciem lasera Icon 1540 pomagają odzyskać zdrowy wygląd i prawidłowy koloryt skóry, walcząc z nierównościami i przebarwieniami.

   • Laser Icon 1540 wykorzystywany jest również w terapiach leczenia różnego typu blizn w tym potrądzikowych.
   Leczenie blizn, redukcja rozstępów
   • Terapia laserem Icon 1540 przeznaczona jest dla osób zmagających się z bliznami różnego pochodzenia, np.: bliznami pourazowymi w różnych stadiach, bliznami po przebytych chorobach czy potrądzikowymi.

   • Icon 1540 doskonale nadaje się do terapii redukcji rozstępów.


   Mocne strony zabiegu

   • Technologia Icon 1540 pozwala na całkowitą redukcję blizn i rozstępów (na brzuchu, udach, pośladkach, nogach) lub znaczne ich zredukowanie; pomaga zregenerować skórę, przywrócić jej młody wygląd.
   • Usuwanie zmarszczek na twarzy i szyi.
   • Zabieg jest krótki, trwa kilkanaście- kilkadziesiąt minut.
   • Praktycznie bezbolesny przebieg terapii.
   • Brak konieczności stosowania znieczulenia.
   • Zewnętrzna struktura skóry pozostaje nienaruszona.
   • Szybki powrót do formy po zabiegu.
   • Efekty pojawiają się stopniowo, w miarę postępu procesów regeneracyjnych.
   • W przypadku zabiegów odmładzania skóry efekty utrzymują się nawet kilka lat.

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje lekarz. Wcześniej przeprowadzana jest wstępna konsultacja.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg jest stosunkowo mało bolesny i nie wymaga podania znieczulenia. Pacjent może odczuwać lekkie szczypanie i ciepło. Te odczucia mogą utrzymywać się jeszcze kilka godzin po zabiegu.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Obrzęk i zaczerwienienie mogą się utrzymywać nie dłużej niż tydzień. Pacjent może szybko wrócić do codziennej aktywności.

   Zasada Działania

   Początek terapii

   Skóra zostaje poddana działaniu lasera o odpowiedniej mocy; osoby wrażliwe mogą czuć podczas naświetlania delikatne szczypanie i ciepło. 

   Działanie lasera

   Laser dokonuje, metodą frakcyjną, termicznego zniszczenia komórek leżących w głębszych warstwach skóry. Niesiona przez mikrowiązki energia powoduje błyskawiczną koagulację białek i odparowanie wody.

   Regeneracja skóry

   W tkance powstają tzw. kolumny termiczne, położone jedna obok drugiej, wzdłuż których powstają nowe włókna kolagenowe. Okoliczne tkanki pozostają nienaruszone; w głębszych warstwach skóry zachodzą procesy regeneracyjne, które są błyskawiczną reakcją organizmu na działanie lasera.

   Redukcja blizn

   Poprawia się kondycja skóry, która staje się bardziej gęsta i elastyczna, jędrna i napięta. Blizny oraz rozstępy zostają wypłycone. Skóra uzyskuje jednolity koloryt pozbawiony przebarwień.

   Wskazania

   • Blizny pourazowe w różnych stadiach.
   • Blizny po przebytych chorobach.
   • Blizny potrądzikowe.
   • Nierówności skórne, wymagające radykalnego wygładzenia.
   • Objawy starzenia się skóry: utrata jędrności i sprężystości, wiotkość.
   • Zmarszczki na twarzy (mimiczne, na czole, pod oczami, palacza, lwia zmarszczka) i na szyi.
   • Rozstępy na brzuchu, piersiach, udach, pośladkach, rękach, plecach czy ramionach. Zarówno świeże (czerwone), jak i starsze (białe).

   Przeciwwskazania

   • Do zabiegu nie zostaną zakwalifikowane osoby ze stanami zapalnymi skóry i uszkodzeniami, a także łuszczycą czy AZS.
   • Nowotwory skóry oraz infekcje również zmuszają do zrezygnowania z terapii Iconem 1540.
   • Kobiety w ciąży, cukrzycy, a także osoby przyjmujące leki fotouczulające nie mogą korzystać z laseroterapii.
   • Innymi przeciwwskazaniami są: opalona skóra oraz terapia sterydami i retinoidami, a także nadwrażliwość na światło lasera.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Lekarz przeprowadza wywiad z Pacjentem, by  zakwalifikować go do zabiegu. Informuje o przebiegu laseroterapii i możliwych skutkach niepożądanych. Ustala też liczbę zabiegów oraz parametry terapii.

   Pierwszy zabieg

   Zabieg trwa kilkanaście – kilkadziesiąt minut i jest stosunkowo mało bezbolesny. Pacjent może odczuwać delikatne szczypanie i ciepło. Obserwując zachowanie się blizny, rozstępu czy innych defektów skórnych podczas zabiegu, prowadzący decyduje, ile sesji przyniesie oczekiwany efekt.

   Konsultacja kończąca

   Po przeprowadzonej terapii oceniony zostaje efekt końcowy. Pacjent informowany jest również o sposobie pielęgnacji skóry.

   Jak się przygotować?

   Przed przystąpieniem do zabiegu, Pacjent powinien pamiętać o odpowiednim przygotowaniu skóry, co gwarantuje najlepsze efekty działania lasera Icon 1540. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na:

   • Kilka tygodni przed zabiegiem nie należy opalać skóry i wykonywać zabiegów drażniących skórę, jak mikrodermabrazja, peelingi.
   • Nie należy używać kosmetyków zawierających retinoidy lub kwasy, a także odstawić preparaty, które mogą działać fotouczulająco.

   Częste pytania

   Co zrobić z pojawiającą się po zabiegu opuchlizną?

   Obrzęk po zabiegu nie powinien utrzymywać się dłużej niż tydzień. Można w tym czasie stosować na obszary poddane zabiegowi okłady chłodzące i kremy łagodzące.

   Czy przyjmowane leki uniemożliwiają terapię laserem Icon 1540?

   Podczas konsultacji należy poinformować lekarza o przyjmowanych lekach. Niektóre uniemożliwiają zakwalifikowanie Pacjenta do zabiegu: terapia retinoidami, steroidami, izotretynoiną oraz przyjmowanie ziół i leków światłouczulających, a także antybiotyków.

   Komentarz eksperta

   Nasi Pacjenci obserwując pojawiające się oznaki starzenia nie muszą od razu decydować się na tradycyjne operacje z użyciem skalpela. W Klinice Miracki mogą korzystać z najnowszych, technologicznych osiągnięć, które w mało inwazyjny sposób odmłodzą ich skórę, poprawią jej gęstość i elastyczność oraz zredukują zmarszczki.


   To jednak nie wszystkie problemy, które pomaga rozwiązać laser Icon 1540. Dzięki nowoczesnej technologii możemy likwidować szpecące rozstępy pojawiające się zazwyczaj na piersiach, udach i brzuchu, z powodu których cierpią zwłaszcza kobiety po ciąży i osoby doświadczające gwałtownego wahania wagi. To także sposób na różnego rodzaju blizny, potrądzikowe, pooperacyjne, z którymi trudno się rozprawić. Choć metod jest kilka, najlepsze efekty daje działanie lasera.


   Laseroterapia Icon 1540 to gwarancja spektakularnych efektów, stopniowych, ale ostatecznie naprawdę satysfakcjonujących. Co ciekawe, działanie lasera powoduje pobudzenie skóry do rozpoczęcia procesów regeneracyjnych. Krok po kroku, tydzień po tygodniu, stan skóry ulega diametralnej poprawie: zmarszczki ulegają redukcji, skóra odzyskuje jędrność, sprężystość, jej koloryt wyrównuje się, znikają lub znacznie się zmniejszają rozstępy, blizny zostają spłycone. Kondycja skóry ulega znacznej poprawie, a co za tym idzie samopoczucie naszych Pacjentów również. Warto sięgnąć po zabieg Icon 1540, ze względu na jego nieinwazyjność, bezpieczeństwo, wygodę, ale przede wszystkim z uwagi na jego ogromną skuteczność.

   Porady i recepcja

   pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

   Adresy klinik

   Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Newsletter

    Ważne linki

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki