Skip to main content

Klinika Miracki Katowice

Katowicka filia Kliniki Miracki położona jest w tętniącym życiem centrum Katowic. To niezwykle przyjazne dla Pacjentów miejsce, o miłej i niepowtarzalnej atmosferze. Zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem dołoży wszelkich starań, aby każdy Pacjent czuł się usatysfakcjonowany rezultatami zabiegów.

W Klinice Miracki to Pacjent i jego satysfakcja są dla nas priorytetowe. Najnowocześniejsze technologie, sprawdzone terapie oraz wiedza i umiejętności profesjonalistów to coś, co sprawi, że każdy Pacjent będzie mógł poczuć się bezpiecznie i mieć pewność, że jest w dobrych rękach. Klinika Miracki w Katowicach oferuje zabiegi z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej i kosmetologii high tech, takie jak np. laserowe usuwanie tatuażu, laserowe odmładzanie, HIFU, zabiegi wyszczuplające na ciało, liposukcja, lipotransfer, epilacja czy mezoterapia igłowa.

Dogodna lokalizacja kliniki sprawia, że bezproblemowo trafią do niej Pacjenci podróżujący samochodem, jak również osoby przemieszczające się komunikacją miejską – Klinika Miracki znajduje się obok przystanku Dąb Huta Baildon, do którego dojeżdżają tramwaje 6, 11, 19 oraz liczne autobusy.

Porady i recepcja

Adres kliniki

ul. Żelazna 2
Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Gdzie nas znajdziesz

  0