Skip to main content

Porady i recepcja

Adres kliniki

ul. Fabryczna 1
Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Klinika Miracki Kraków

  Zapraszamy Państwa do naszej nowej Placówki!

  Klinika Miracki przy ul. Fabrycznej położona jest w samym centrum Krakowa. Lokalizacja ta jest wygodna dla Pacjentów poruszających się zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

  W Klinice Miracki w Krakowie specjaliści z doświadczeniem dołożą wszelkich starań, aby urzeczywistnić Twoją wizję piękna.

  Oferujemy bogatą gamę zabiegów laseroterapii. Za pomocą innowacyjnego i najbardziej zaawansowanego technologicznie urządzenia jakim jest laser pikosekundowy Discovery Pico Quanta możemy osiągnąć znakomite efekty odmładzania laserowego: ujędrnienie, poprawę napięcia i kolorytu skóry, głęboką przebudowę kolagenu, lifting i redukcję zmarszczek. Laser Discovery Pico Quanta to również wysoka skuteczność w likwidacji trudnych do usunięcia rodzajów tatuaży oraz blizn. W Klinice Miracki w Krakowie możesz także poddać się zabiegom z użyciem przełomowego urządzenia firmy Alma Lasers, którego polska premiera odbyła się w naszej klinice. Laser Harmony Alma zapewnia wyjątkowe wyniki w odmładzaniu oraz redukcji blizn i rozstępów.

  W Klinice Miracki w Krakowie dysponujemy również najnowocześniejszymi urządzeniami przeznaczonymi do depilacji laserowej: Laser Thunder Quanta , Laser Vectus Cynosure.

  Jeśli zmagasz się z problemem zmian naczyniowych: naczynek, rumienia i trądziku różowatego proponujemy zabiegi z zastosowaniem nowoczesnego i skutecznego Lasera Excel V Cutera lub Lasera Derma V Lutronic. Oferujemy doskonałe rozwiązanie problemu zmian skórnych. Brodawki, włókniaki, znamiona barwnikowe oraz naczyniaki rubinowe usuniesz za pomocą Lasera CO2 Metrum Cryoflex.

  Aby uzyskać trwałe i najbardziej spektakularne efekty terapeutyczne Klinika Miracki w Krakowie gwarantuje zabiegi z zastosowaniem najlepszych światowych technologii high-tech. Między innymi urządzenie SonoQueen wykorzystujące technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – wysoce skoncentrowaną energię fal ultradźwiękowych. Przenikają one przez naskórek bez przerwania jego ciągłości i docierają do głębokich warstw skóry. Daje to możliwość jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej oraz liftingu skóry w ramach jednego zabiegu. 

  W Klinice Miracki w Krakowie możesz również poddać się zabiegom modelującym sylwetkę za pomocą urządzeń: Endermologie LPG Alliance – jednego z najpopularniejszych zabiegów na ciało, Onda Deka – nowatorskiego urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, Kriolipolizy CoolTech – trwałej redukcji tkanki tłuszczowej bez skalpela oraz fali uderzeniowej Storz Medical – redukcji cellulitu i ujędrnianiu ciała bez ingerencji chirurgicznej i efektu termicznego. 

  W Klinice Miracki w Krakowie skorzystasz również z zabiegów medycyny estetycznej, kosmetologii, powiększania ust oraz mezoterapii.

  Klinika Miracki w Krakowie znajduje się niedaleko przystanków komunikacji miejskiej Fabryczna, gdzie zatrzymują się autobusy i tramwaje. Zapraszamy!

  GDZIE NAS ZNAJDZIESZ

  Zapraszamy na zabiegi do naszych klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.

  0