Klinika Miracki Kraków

Szanowni Pacjenci od 1 kwietnia 2023 zapraszamy Państwa do naszej nowej Placówki!

Klinika Miracki przy ul. Fabrycznej położona jest w samym centrum Krakowa. Lokalizacja ta jest wygodna dla Pacjentów poruszających się zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

W Klinice Miracki w Krakowie specjaliści z doświadczeniem dołożą wszelkich starań, aby urzeczywistnić Twoją wizję piękna.

Oferujemy bogatą gamę zabiegów laseroterapii. Za pomocą innowacyjnego i najbardziej zaawansowanego technologicznie urządzenia jakim jest laser pikosekundowy Discovery Pico Quanta możemy osiągnąć znakomite efekty odmładzania laserowego: ujędrnienie, poprawę napięcia i kolorytu skóry, głęboką przebudowę kolagenu, lifting i redukcję zmarszczek. Laser Discovery Pico Quanta to również wysoka skuteczność w likwidacji trudnych do usunięcia rodzajów tatuaży oraz blizn. W Klinice Miracki w Krakowie możesz także poddać się zabiegom z użyciem przełomowego urządzenia firmy Alma Lasers, którego polska premiera odbyła się w naszej klinice. Laser Harmony Alma zapewnia wyjątkowe wyniki w odmładzaniu oraz redukcji blizn i rozstępów.

W Klinice Miracki w Krakowie dysponujemy również najnowocześniejszymi urządzeniami przeznaczonymi do depilacji laserowej: Laser Thunder Quanta , Laser Vectus Cynosure.

Jeśli zmagasz się z problemem zmian naczyniowych: naczynek, rumienia i trądziku różowatego proponujemy zabiegi z zastosowaniem nowoczesnego i skutecznego Lasera Excel V Cutera lub Lasera Derma V Lutronic. Oferujemy doskonałe rozwiązanie problemu zmian skórnych. Brodawki, włókniaki, znamiona barwnikowe oraz naczyniaki rubinowe usuniesz za pomocą Lasera CO2 Metrum Cryoflex.

Aby uzyskać trwałe i najbardziej spektakularne efekty terapeutyczne Klinika Miracki w Krakowie gwarantuje zabiegi z zastosowaniem najlepszych światowych technologii high-tech. Między innymi urządzenie SonoQueen wykorzystujące technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – wysoce skoncentrowaną energię fal ultradźwiękowych. Przenikają one przez naskórek bez przerwania jego ciągłości i docierają do głębokich warstw skóry. Daje to możliwość jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej oraz liftingu skóry w ramach jednego zabiegu. 

W Klinice Miracki w Krakowie możesz również poddać się zabiegom modelującym sylwetkę za pomocą urządzeń: Endermologie LPG Alliance – jednego z najpopularniejszych zabiegów na ciało, Onda Deka – nowatorskiego urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, Kriolipolizy CoolTech – trwałej redukcji tkanki tłuszczowej bez skalpela oraz fali uderzeniowej Storz Medical – redukcji cellulitu i ujędrnianiu ciała bez ingerencji chirurgicznej i efektu termicznego. 

W Klinice Miracki w Krakowie skorzystasz również z zabiegów medycyny estetycznej, kosmetologii, powiększania ust oraz mezoterapii.

Klinika Miracki w Krakowie znajduje się niedaleko przystanków komunikacji miejskiej Fabryczna, gdzie zatrzymują się autobusy i tramwaje. Zapraszamy!

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Porady i recepcja

  Adres kliniki

  ul. Fabryczna 1

  Kod pocztowy: 31-553 Kraków

  Porady i recepcja

  Adresy klinik

  WARSZAWA

  al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

  Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

  ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

  Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

  al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

  Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

  ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

  Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

  KATOWICE

  ul. Żelazna 2 (Katowice)

  Kod pocztowy: 40-851 Katowice

  KRAKÓW

  Fabryczna 1 (Kraków)

  Kod pocztowy: 31-553 Kraków

  Wkrótce otwarcie:

  ŁÓDŹ

  Piotrkowska 157A (Łódź)

  Kod pocztowy: 90-440 Łódź

  Formularz kontaktowy

   Imię i nazwisko

   Email

   Placówka:

   Treść wiadomości

   Newsletter

   Ważne linki

   Copyright © 2018 KlinikaMiracki