Skip to main content

Porady i recepcja

Adres kliniki

ul. Piotrkowska 157A
Kod pocztowy: 90-440 Łódź

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Klinika Miracki Łódź

  Zapraszamy Państwa do naszej nowej Placówki!

  Klinika Miracki przy ul. Piotrkowskiej położona jest w samym sercu Łodzi.

  W Klinice Miracki w Łodzi specjaliści z doświadczeniem dołożą wszelkich starań, aby urzeczywistnić Twoją wizję piękna.

  Oferujemy bogatą gamę zabiegów laseroterapii. Dysponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami przeznaczonymi do depilacji laserowej: Laser Again Deka, Laser Thunder Quanta , Laser Motus Deka, Laser Vectus Cynosure.

  Technologia laserowa jest wyjątkowo skuteczna w odmładzaniu skóry. Za pomocą innowacyjnego i najbardziej zaawansowanego technologicznie urządzenia jakim jest laser pikosekundowy Discovery Pico Quanta możemy osiągnąć znakomite efekty: ujędrnienie, poprawę napięcia i kolorytu skóry, głęboką przebudowę kolagenu, lifting i redukcję zmarszczek. Laser Discovery Pico Quanta to również wysoka skuteczność w likwidacji trudnych do usunięcia rodzajów tatuaży oraz blizn. Jeśli zależy Ci na spektakularnym efekcie „baby face” wybierz  Lavieen Wontech – najnowocześniejszy laser wykorzystujący technologię tulową. W Klinice Miracki w Łodzi możesz również poddać się zabiegom z użyciem przełomowego urządzenia firmy Alma Lasers, którego polska premiera odbyła się w naszej klinice. Laser Harmony Alma zapewnia wyjątkowe wyniki w odmładzaniu oraz redukcji blizn i rozstępów.

  Jeśli zmagasz się z problemem zmian naczyniowych: naczynek, rumienia i trądziku różowatego proponujemy zabiegi z zastosowaniem nowoczesnego i skutecznego Lasera Excel V Cutera lub Lasera Derma V Lutronic. Brodawki, włókniaki, znamiona barwnikowe oraz naczyniaki rubinowe usuniesz za pomocą Lasera CO2 Metrum Cryoflex.

  Aby uzyskać trwałe i najbardziej spektakularne efekty terapeutyczne Klinika Miracki w Łodzi oferuje zabiegi z zastosowaniem najlepszych światowych technologii high-tech. Między innymi Ultraformer III urządzenie wykorzystujące technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – wysoce skoncentrowaną energię fal ultradźwiękowych, zdolnych do bezinwazyjnego przenikania przez naskórek bez przerywania jego ciągłości i docierających do głębokich warstw skóry. Dają tym samym możliwość jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej oraz liftingu skóry w ramach jednego zabiegu. W Klinice Miracki w Łodzi możesz również poddać się zabiegom modelującym sylwetkę za pomocą urządzeń: Endermologie LPG Alliance – jednego z najpopularniejszych zabiegów na ciało, Onda Deka – nowatorskiego urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, Kriolipolizy CoolTech – trwałej redukcji tkanki tłuszczowej bez skalpela oraz fali uderzeniowej Storz Medical – redukcji cellulitu i ujędrnianiu ciała bez ingerencji chirurgicznej i efektu termicznego.

  W Klinice Miracki w Łodzi skorzystasz także z zabiegów medycyny estetycznej, kosmetologii, powiększania ust oraz mezoterapii.

  Klinika Miracki w Łodzi znajduje się niedaleko przystanku Piotrkowska Centrum, gdzie zatrzymują się tramwaje. Zapraszamy!

  0