Klinika Miracki Łódź

Szanowni Pacjenci od 1 czerwca 2023 zapraszamy Państwa do naszej nowej Placówki!

Klinika Miracki przy ul. Piotrkowskiej położona jest w samym sercu Łodzi.

W Klinice Miracki w Łodzi specjaliści z doświadczeniem dołożą wszelkich starań, aby urzeczywistnić Twoją wizję piękna.

Oferujemy bogatą gamę zabiegów laseroterapii. Dysponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami przeznaczonymi do depilacji laserowej: Laser Again Deka, Laser Thunder Quanta , Laser Motus Deka, Laser Vectus Cynosure.

Technologia laserowa jest wyjątkowo skuteczna w odmładzaniu skóry. Za pomocą innowacyjnego i najbardziej zaawansowanego technologicznie urządzenia jakim jest laser pikosekundowy Discovery Pico Quanta możemy osiągnąć znakomite efekty: ujędrnienie, poprawę napięcia i kolorytu skóry, głęboką przebudowę kolagenu, lifting i redukcję zmarszczek. Laser Discovery Pico Quanta to również wysoka skuteczność w likwidacji trudnych do usunięcia rodzajów tatuaży oraz blizn. Jeśli zależy Ci na spektakularnym efekcie „baby face” wybierz  Lavieen Wontech – najnowocześniejszy laser wykorzystujący technologię tulową. W Klinice Miracki w Łodzi możesz również poddać się zabiegom z użyciem przełomowego urządzenia firmy Alma Lasers, którego polska premiera odbyła się w naszej klinice. Laser Harmony Alma zapewnia wyjątkowe wyniki w odmładzaniu oraz redukcji blizn i rozstępów.

Jeśli zmagasz się z problemem zmian naczyniowych: naczynek, rumienia i trądziku różowatego proponujemy zabiegi z zastosowaniem nowoczesnego i skutecznego Lasera Excel V Cutera lub Lasera Derma V Lutronic. Brodawki, włókniaki, znamiona barwnikowe oraz naczyniaki rubinowe usuniesz za pomocą Lasera CO2 Metrum Cryoflex.

Aby uzyskać trwałe i najbardziej spektakularne efekty terapeutyczne Klinika Miracki w Łodzi oferuje zabiegi z zastosowaniem najlepszych światowych technologii high-tech. Między innymi Ultraformer III urządzenie wykorzystujące technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – wysoce skoncentrowaną energię fal ultradźwiękowych, zdolnych do bezinwazyjnego przenikania przez naskórek bez przerywania jego ciągłości i docierających do głębokich warstw skóry. Dają tym samym możliwość jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej oraz liftingu skóry w ramach jednego zabiegu. W Klinice Miracki w Łodzi możesz również poddać się zabiegom modelującym sylwetkę za pomocą urządzeń: Endermologie LPG Alliance – jednego z najpopularniejszych zabiegów na ciało, Onda Deka – nowatorskiego urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, Kriolipolizy CoolTech – trwałej redukcji tkanki tłuszczowej bez skalpela oraz fali uderzeniowej Storz Medical – redukcji cellulitu i ujędrnianiu ciała bez ingerencji chirurgicznej i efektu termicznego.

W Klinice Miracki w Łodzi skorzystasz także z zabiegów medycyny estetycznej, kosmetologii, powiększania ust oraz mezoterapii.

Klinika Miracki w Łodzi znajduje się niedaleko przystanku Piotrkowska Centrum, gdzie zatrzymują się tramwaje. Zapraszamy!

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Porady i recepcja

  Adres kliniki

  ul. Piotrkowska 157A

  Kod pocztowy: 90-440 Łódź

  Porady i recepcja

  Adresy klinik

  WARSZAWA

  al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

  Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

  ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

  Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

  al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

  Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

  ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

  Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

  KATOWICE

  ul. Żelazna 2 (Katowice)

  Kod pocztowy: 40-851 Katowice

  KRAKÓW

  Fabryczna 1 (Kraków)

  Kod pocztowy: 31-553 Kraków

  Wkrótce otwarcie:

  ŁÓDŹ

  Piotrkowska 157A (Łódź)

  Kod pocztowy: 90-440 Łódź

  Formularz kontaktowy

   Imię i nazwisko

   Email

   Placówka:

   Treść wiadomości

   Newsletter

   Ważne linki

   Copyright © 2018 KlinikaMiracki