Menu

Klinika Miracki – Metamorfozy z Fabryką Urody, część 10

Bohaterką 10. odcinka metamorfoz organizowanych przez Klinikę Miracki (jeszcze jako BeautymeD) oraz Fabrykę Urody była Pani Karolina. Zapraszamy do obejrzenia video.

Pani Karolina: Zajmuje się ogólnie dziećmi, bo są dla mnie wszystkim w życiu, co mam. Je najbardziej kocham i dla nich zawsze poświęcam najwięcej czasu. Ja jestem taką osobą, że dla mnie nie istnieją zabawy, jakieś chodzenie po dyskotekach, czy czymkolwiek. Najważniejszą rzeczą w życiu, dla mnie, jest moja rodzina.

Redaktor: Pani ma trójkę dzieci, tak?

Pani Karolina: Tak.

Redaktor: A mogłaby Pani rozpuścić jeszcze włosy? Chcielibyśmy zobaczyć jakby całościowo Panią.

Redaktor: A jeśli chodzi o styl, ubieranie się, czy widzi Pani możliwość szansy, na to, żeby przywrócić trochę więcej kobiecości?

Pani Karolina: Pewnie, bardzo bym chciała.

Redaktor: Jestem na tak.

Doktor Krzysztof Miracki: Ja też.

Redaktor: Witamy w programie.

Pani Karolina: Dziękuję bardzo.

Redaktor: Widzisz marzenia się spełniają. Należało ci się, bo po takich złych chwilach przychodzą dobre. Jak sama wiesz, prawda?

Pani Karolina: Strasznie się cieszę, naprawdę.

……

Doktor Krzysztof Miracki: Dzisiaj musimy działać, czy jest Pani gotowa, żeby rozpocząć?

Pani Karolina: Pewnie, gotowa i szczęśliwa.

Doktor Krzysztof Miracki: Pani Karolina jest młodą kobietą, ma 25 lat. Jej historia jest dramatyczna.

……

Doktor Krzysztof Miracki: Jakie Pani ma wyobrażenie, co chciałaby Pani u siebie zmienić?

Pani Karolina: Przede wszystkim przebarwienia.

Doktor Krzysztof Miracki: Jak doszło do tych przebarwień?

Pani Karolina: Po wypadku dostawałam silne leki i to chyba wszystko było związane tak strasznie z cerą, ja miałam wypryski itd. Najpierw miałam jedno, później zaczęło się też rozprzestrzeniać. Może tam też dotykałam palcami i w ogóle to się wszystko rozprzestrzeniło.

……

Doktor Krzysztof Miracki: Proces pozbywania się, redukcji przebarwień jest dość długotrwały, ale jest to możliwe. Zastosujemy tutaj zarówno metodę chemiczną przy pomocy kremów redukujących przebarwienia jak i laser, także przy takiej kombinowanej metodzie, myślę, że będziemy mieli dobry efekt w krótkim czasie.

……

Doktor Krzysztof Miracki: Czy oprócz tych przebarwień jest jeszcze coś na buzi, co moglibyśmy poprawić? A może podkreślić, może odwrotnie?

Pani Karolina: Może usta?

Doktor Krzysztof Miracki: Myślę, że Pani ma stosunkowo proporcjonalne usta jeśli chodzi o wielkość, natomiast one są takie wysuszone bardzo. Mamy preparat bardzo dobry, który powoduje, że ta śluzówka jest lepiej napięta, czerwień wargowa się staje taka bardziej intensywna

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Do tej pory zajmowaliśmy się Pani buzią, zrobiliśmy zabieg laserowy, wiem, że Pani trochę cierpiała po tym zabiegu.

Pani Karolina: Cierpiałam, ale się opłacało.

Doktor Krzysztof Miracki: Opłacało się tak? Czyli widzi Pani różnicę. Ale dzisiaj zaprosiliśmy tutaj Panią na zabiegi na ciało.

Kosmetolog Natalia Turkowska: Zabieg Exilis jest całkowicie przyjemnym i bezbolesnym dla Pani zabiegiem, dzięki zastosowaniu ultradźwięków i fali radiowej będziemy mogły pozbyć się tkanki tłuszczowej, która w tym przypadku, u Pani, stanowi największy problem.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: W tej chwili, po czterech tygodniach mamy naprawdę super efekt, skóra odzyskała blask, większość przebarwień zniknęła. Myślę, że w najbliższych, dwóch, trzech miesiącach, ta buzia zmieni się nie do poznania.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Minęło trochę czasu, jak się czujesz? Jak efekty?

Pani Karolina: No łał, miałam tragiczną cerę, a teraz mam po prostu dwa i pół tysiąca razy lepszą niż miałam, także naprawdę jest rewelacja.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Myślę, że Karolinie zabrakło trochę determinacji i mogłaby bardziej tutaj uczestniczyć w naszych zabiegach i stosować się do naszych wskazówek, gdyby to zrobiła, myślę, że efekty by były lepsze.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Dzisiaj zrobimy jeszcze u Ciebie peeling laserowy. Taki kończący, już będzie to kolejny zabieg, który powinien całkowicie zredukować te plamy na policzkach.