Menu

Klinika Miracki – Metamorfozy z Fabryką Urody, część 10

Bohaterką 10. odcinka metamorfoz organizowanych przez Klinikę Miracki (jeszcze jako BeautymeD) oraz Fabrykę Urody była Pani Karolina. Zapraszamy do obejrzenia video.

Pani Karolina: Zajmuje się ogólnie dziećmi, bo są dla mnie wszystkim w życiu, co mam. Je najbardziej kocham i dla nich zawsze poświęcam najwięcej czasu. Ja jestem taką osobą, że dla mnie nie istnieją zabawy, jakieś chodzenie po dyskotekach, czy czymkolwiek. Najważniejszą rzeczą w życiu, dla mnie, jest moja rodzina.

Redaktor: Pani ma trójkę dzieci, tak?

Pani Karolina: Tak.

Redaktor: A mogłaby Pani rozpuścić jeszcze włosy? Chcielibyśmy zobaczyć jakby całościowo Panią.

Redaktor: A jeśli chodzi o styl, ubieranie się, czy widzi Pani możliwość szansy, na to, żeby przywrócić trochę więcej kobiecości?

Pani Karolina: Pewnie, bardzo bym chciała.

Redaktor: Jestem na tak.

Doktor Krzysztof Miracki: Ja też.

Redaktor: Witamy w programie.

Pani Karolina: Dziękuję bardzo.

Redaktor: Widzisz marzenia się spełniają. Należało ci się, bo po takich złych chwilach przychodzą dobre. Jak sama wiesz, prawda?

Pani Karolina: Strasznie się cieszę, naprawdę.

……

Doktor Krzysztof Miracki: Dzisiaj musimy działać, czy jest Pani gotowa, żeby rozpocząć?

Pani Karolina: Pewnie, gotowa i szczęśliwa.

Doktor Krzysztof Miracki: Pani Karolina jest młodą kobietą, ma 25 lat. Jej historia jest dramatyczna.

……

Doktor Krzysztof Miracki: Jakie Pani ma wyobrażenie, co chciałaby Pani u siebie zmienić?

Pani Karolina: Przede wszystkim przebarwienia.

Doktor Krzysztof Miracki: Jak doszło do tych przebarwień?

Pani Karolina: Po wypadku dostawałam silne leki i to chyba wszystko było związane tak strasznie z cerą, ja miałam wypryski itd. Najpierw miałam jedno, później zaczęło się też rozprzestrzeniać. Może tam też dotykałam palcami i w ogóle to się wszystko rozprzestrzeniło.

……

Doktor Krzysztof Miracki: Proces pozbywania się, redukcji przebarwień jest dość długotrwały, ale jest to możliwe. Zastosujemy tutaj zarówno metodę chemiczną przy pomocy kremów redukujących przebarwienia jak i laser, także przy takiej kombinowanej metodzie, myślę, że będziemy mieli dobry efekt w krótkim czasie.

……

Doktor Krzysztof Miracki: Czy oprócz tych przebarwień jest jeszcze coś na buzi, co moglibyśmy poprawić? A może podkreślić, może odwrotnie?

Pani Karolina: Może usta?

Doktor Krzysztof Miracki: Myślę, że Pani ma stosunkowo proporcjonalne usta jeśli chodzi o wielkość, natomiast one są takie wysuszone bardzo. Mamy preparat bardzo dobry, który powoduje, że ta śluzówka jest lepiej napięta, czerwień wargowa się staje taka bardziej intensywna

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Do tej pory zajmowaliśmy się Pani buzią, zrobiliśmy zabieg laserowy, wiem, że Pani trochę cierpiała po tym zabiegu.

Pani Karolina: Cierpiałam, ale się opłacało.

Doktor Krzysztof Miracki: Opłacało się tak? Czyli widzi Pani różnicę. Ale dzisiaj zaprosiliśmy tutaj Panią na zabiegi na ciało.

Kosmetolog Natalia Turkowska: Zabieg Exilis jest całkowicie przyjemnym i bezbolesnym dla Pani zabiegiem, dzięki zastosowaniu ultradźwięków i fali radiowej będziemy mogły pozbyć się tkanki tłuszczowej, która w tym przypadku, u Pani, stanowi największy problem.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: W tej chwili, po czterech tygodniach mamy naprawdę super efekt, skóra odzyskała blask, większość przebarwień zniknęła. Myślę, że w najbliższych, dwóch, trzech miesiącach, ta buzia zmieni się nie do poznania.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Minęło trochę czasu, jak się czujesz? Jak efekty?

Pani Karolina: No łał, miałam tragiczną cerę, a teraz mam po prostu dwa i pół tysiąca razy lepszą niż miałam, także naprawdę jest rewelacja.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Myślę, że Karolinie zabrakło trochę determinacji i mogłaby bardziej tutaj uczestniczyć w naszych zabiegach i stosować się do naszych wskazówek, gdyby to zrobiła, myślę, że efekty by były lepsze.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Dzisiaj zrobimy jeszcze u Ciebie peeling laserowy. Taki kończący, już będzie to kolejny zabieg, który powinien całkowicie zredukować te plamy na policzkach.

Zobacz również

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej

„Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną Dudek-Miracką i doktorem Krzysztofem Mirackim w świątecznym wydaniu Gali