Menu

 

Konsultacja wstępna u lekarza medycyny estetycznej

Konsultacja wstępna u lekarza medycyny estetycznej jest podstawą do podjęcia leczenia. Podczas wizyty lekarz bada stan skóry i diagnozuje problemy skórne, ustala poziom zaawansowania procesów starzenia oraz proponuje optymalny plan zabiegowy dopasowany do potrzeb Pacjenta. Wśród bogatego wyboru terapii medycyny estetycznej znaleźć można zarówno najbardziej zaawansowaną technologię laserową (w tym najnowocześniejsze na świecie lasery pikosekundowe!),  jak i zabiegi z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu i preparatów. Jeśli Pacjent zdecyduje się na wykonanie procedury podczas wizyty konsultacyjnej jest ona gratis.

Częste pytania

Zabiegi medycyny estetycznej można wykonywać w każdym wieku. W przypadku Pacjentów niepełnoletnich niezbędna jest obecność opiekuna prawnego przy każdej wizycie.

 

 

W Klinice Miracki posiadamy szereg zabiegów medycyny estetycznej, za pomocą których skutecznie wyszczuplisz twarz: HIFU UTIMS, Ultraformer i SonoQueen.

 

Aby poprawić owal twarzy i zniwelować opadające policzki w Klinice Miracki stosujemy m.in.: nici liftingujące, Accent Prime, Zaffiro, Vella Shape III oraz urządzenia HIFU.

 

Oczywiście. Doskonałym rozwiązaniem jest tu laserowe odmładzanie twarzy, zwłaszcza lasery pikosekundowe PicoSure i Discovery Pico. Urządzenia Alma Harmony, Cutera Excel Genesis V+ czy Endermolift to jedne z wielu urządzeń, które stosujemy, aby odmłodzić skórę. Podczas konsultacji lekarz dobierze do potrzeb Pacjenta zabiegi, które najlepiej sprawdzą się w jego przypadku.

 

Cena laserowego odmładzania uzależniona jest od obszaru i metody leczenia, np. odmładzanie okolicy ust laserem Alma Harmony ClearLift kosztuje 300 zł.

Fotoodmładzanie to odmładzanie za pomocą wiązki światła lasera działającej nieinwazyjnie  i wpływającej na zewnętrzną warstwę skóry. Wnikające w nią światło stymuluje skórę do produkcji kolagenu, dzięki czemu odzyskuje ona elastyczność, a zmarszczki zostają spłycone. Najniższa cena fotoodmładzania w Klinice Miracki to 300 zł.

Technologia pikosekundowa wykorzystuje ultrakrótki impuls laserowy, co w praktyce oznacza minimalny czas kontaktu światła laserowego ze skórą, co chroni ją od przegrzania i zapewnia niespotykane dotąd bezpieczeństwo. Laser pikosekundowy nie ma sobie równych w usuwaniu tatuażu czy makijażu permanentnego. Osiąga spektakularne efekty w odmładzaniu, usuwaniu melasmy i przebarwień oraz redukcji blizn i rozstępów.

Ceny zabiegów laserem pikosekundowym zaczynają się od 400 zł.

Ceny zabiegów nićmi liftingującymi zaczynają się od 1000 zł.

Do usuwania tatuażu stosujemy lasery pikosekundowe: Discovery Pico i PicoSure.   

Pikosekundowy impuls lasera uderza w pigment i rozbija go na maleńkie cząsteczki, które trafiają do układu limfatycznego i zostają wydalone przez organizm. Discovery Pico i PicoSure są najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze w tej dziedzinie -  celnie trafiają w tusz, bez ryzyka uszkodzenia otaczających tkanek okalających oraz wywołania oparzeń. Likwidują one nie tylko tatuaże o czarnej barwie, ale także kolorowe. Niebieski czy żółty pigment nie stanowi dla nich wyzwania.

Liczba serii i czas trwania likwidacji tatuażu zależy od jego wielkości, koloru i głębokości osadzenia pigmentu. Liczba zabiegów może wahać się między kilkoma a kilkonastoma.

Cena usuwania tatuażu zależna jest od jego barwy i liczby potrzebnych zabiegów, aby go zlikwidować. Ceny jednego zabiegu zaczynają się od 550 zł.

Do usuwania makijażu permanentnego stosujemy lasery pikosekundowe – Discovery Pico i PicoSure.

Mezoterapię igłową skóry głowy można stosować zarówno w przypadku osłabienia włosów, ich przerzedzania i utraty blasku, jak i zapobiegawczo.

Mezoterapia pod oczy odżywia i napina skórę niwelując cienie czy drobne zmarszczki.

Po mezoterapii igłowej należy unikać promieniowania UV, wysiłku oraz alkoholu. Przez 7 dni nie powinno się stosować peelingów, sauny, basenu czy depilacji.

Cena mezoterapii wynosi od 400 zł.

Cena mezoterapii skóry głowy dr Cyj to 950 zł.

Mezoterapia Alidya, nieoceniona w walce z cellulitem to 500 zł za ampułkę.

Cena mezoterapii Neauvia z kwasem hialuronowym to już od 400 zł.

Mezoterapia polega na wprowadzeniu podskórnie dobroczynnych substancji drogą iniekcji (zastrzyk).

W Klinice Miracki nie wykonujemy mezoterapii w ciąży. Zapraszamy Pacjentki na zabieg po okresie laktacji.

Przeciwwskazania do powiększania ust to ciąża i karmienia piersią, miesiączka, zażywanie aspiryny i leki przeciwzapalne, a także choroby: epilepsja, porfiria, alergia, nowotwory, infekcje skórne, nadwrażliwość na substancje zawarte w wypełniaczu i środki znieczulające.

Efekt powiększania ust jest widoczny od razu. Usta stają się pełniejsze i uzyskują prawidłową barwę.

Cena powiększania ust zaczyna się od 800 zł.

W Klinice Miracki w celu powiększenia ust stosujemy kwas hialuronowy lub tkankę tłuszczową.