Menu
Lampa LED efekty zabiegu

Terapia światłem LED

Terapia z wykorzystaniem lampy LED (z ang. Light emiting diode) to całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny zabieg, którego istotą jest dostarczanie komórkom odpowiedniej rewitalizującej energii. Fototerapia światłem LED poprawia funkcjonowania komórek skóry i ich ukrwienie, przywracając skórze jej młodzieńczy, bardziej wypoczęty wygląd.

Z uwagi na szerokie możliwości lecznicze lampy, można spodziewać się wielu różnych pozytywnych zmian na skórze już po pierwszym zabiegu. Po naświetlaniu lampą TriWings skóra jest wyraźnie gładsza, jędrniejsza, o wyrównanym kolorycie i lepszej teksturze, bardziej promienna i wypoczęta. Znikają lub zmniejszają się zmiany zapalne, pryszcze, zmiany naczyniowe lub barwnikowe; znika też stres i skutki uboczne innych zabiegów, zaś ból ulega złagodzeniu.

Co najważniejsze: uzyskane w wyniku naświetlania efekty są trwałe. Należy jednak pamiętać, że terapia światłem LED nie likwiduje skłonności do powstawania nowych zmian na skórze i w sprzyjających po temu warunkach mogą pojawić się nowe defekty. Naświetlanie lampą TriWings nie zatrzymuje także naturalnych procesów starzenia się skóry (choć radykalnie je spowalnia i przyspiesza procesy odnowy komórkowej), dlatego po pewnym czasie może pojawić się konieczność powtórzenia sesji fototerapeutycznej.

TriWings® stanowi najsilniejszy i najskuteczniejszy na świecie system leczenia fotomodulacją LED, łączący wiele kolorów światła

Medycyna estetyczna - terapia lampą LED TriWings

Rodzaj zabiegu1 zabiegPakiet 5 zabiegówPakiet 10 zabiegówPakiet 20 zabiegów
Pojedynczy zabieg180 zł750 zł  900 zł1 200 zł  1 800 zł1 800 zł  3 600 zł
Pojedynczy zabieg, wykonywany do zabiegów laserowych i/lub iniekcyjnych z oferty kliniki120 zł  180 zł---

Ginekologia estetyczna - terapia lampą LED TriWings

Rodzaj zabiegu1 zabiegPakiet 5 zabiegówPakiet 10 zabiegówPakiet 20 zabiegów
Pojedynczy zabieg190 zł800 zł  950 zł1 300 zł  1 900 zł2 000 zł  3 800 zł
Pojedynczy zabieg, wykonywany do zabiegów laserowych i/lub iniekcyjnych z oferty kliniki130 zł  190 zł---

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Odświeżenie, odmłodzenie skóry
  • Twarz.
  • Owłosione części głowy.
Odświeżenie, odmłodzenie skóry
  • Całe ciało (np. obszary dotknięte cellulitem i innymi problemami).

Mocne strony zabiegu

  • Wszechstronność działania: macie Państwo skórę dotkniętą problemem przebarwień, ze zmianami naczyniowymi, trądzikiem, lub wymagającą odmłodzenia? Chcecie pozbyć się blizn i rozstępów, podjąć leczenie po oparzeniu, ale wymagacie, aby metoda była nie tylko całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna, ale i przyjemna? W takiej sytuacji warto zdecydować się na zabieg z użyciem doskonałej lampy ledowej TriWings – absolutnej  innowacji w dziedzinie fototerapii.
  • Skuteczność leczenia kolorami: swoją niebywałą skuteczność terapia lampami ledowymi TriWings zawdzięcza pięciu kolorom światła diodowego, z których każdy oddziałuje na inne obszary lecznicze.
  • Wspomaganie innych terapii: warto pamiętać, że terapia TriWings sprawdza się doskonale jako zabieg wspierający do innych procedur medycznych, takich jak na przykład usuwanie tatuażu laserem PicoSure lub Discovery Pico.

Kluczowe fakty

 
Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonuje kosmetolog.