Skip to main content

Laryngologia

Laryngologia nieczęsto pojawia się jako odrębny dział w klinikach medycyny estetycznej. W naszym przypadku jest inaczej, z kilku powodów. Przede wszystkim, podstawową specjalizacją doktora Krzysztofa Mirackiego, założyciela Kliniki Miracki jest właśnie laryngologia.
 
Dlatego też jesteśmy pierwszą kliniką, która wprowadziła do swojej oferty, autorską, opracowaną przez doktora Mirackiego metodę laserowego leczenia chrapania. Dlatego też, spoglądamy jako zespół Kliniki Miracki nieco inaczej na zagadnienia związane ze schorzeniami z obszaru laryngologii. Wiele z nich, szczególnie te powiązane z zagadnieniem chrapania i zaburzeń snu, poza poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi, wiąże się również z  problematyką estetyczną i jest przyczyną kompleksów i utraty braku pewności siebie.
 
W zakres zabiegów laryngologii wykonywanych w naszej klinice wchodzi jednak znacznie większa liczba zabiegów – korekta małżowin nosowych, plastyka podniebienia, korekta migdałków czy podcięcie języczka. W Klinice Miracki te zabiegi właściwe dla obszaru laryngologii wykonujemy z wykorzystaniem technologii radiochirurgicznych.
Zapraszamy na zabiegi laryngologiczne do naszych klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach!
0